Back to Question Center
0

تمرین از Semalt: اجتناب از تروجان های موبایل

1 answers:

دستگاه های تلفن همراه ممکن است به همان اندازه که رایانه های شخصی هنگام کار با نرم افزارهای مخرب، رنج می برند. با این حال، تعداد گوشی های هوشمند که در حال استفاده هستند همچنان افزایش می یابد. مقدار اطلاعات شخصی در این دستگاه ها نیز رشد می کند، به این معنی که مجرمان اینترنتی مجازات های سایبری را به یک منطقه بالقوه برای بهره برداری می دهد. تروجان نه تنها با تجربه کاربری تداخل ایجاد می کند بلکه باعث مسائل مربوط به تقلب و سرقت هویت می شود.

جولیا واشنووا Semalt مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری، یادآور می شود که کاربر باید با امنیت رایانه همراه با همان مراقبتی که با رایانه های شخصی خود دارد، برای محافظت از آنها در برابر تهدیدات مخرب، مورد نیاز باشد - most affordable vps. همچنین، راه های دیگری وجود دارد که کاربر می تواند از طریق نرم افزارهای مخرب، تروجان ها و ویروس ها از عفونت جلوگیری کند.

منابع قابل اعتماد

هنگامی که کاربران شروع به انتخاب برنامه های شخص ثالث برای دستگاه های خود می کنند، دستگاه های تلفن همراه خود را در معرض خطر قرار می دهند. دلیل این است که شرکت هایی مانند گوگل و اپل زیرساخت های امنیتی دقیقی برای فروشگاه های آنلاین خود دارند. بازرگانان شخص ثالث برنامه های کاربردی و نرم افزاری ارزان تر ارائه می دهند که در فروشگاه های رسمی در دسترس نیستند. آنچه مردم نمی دانند این است که آنها همچنین می توانند حاوی ویروس ها و سایر محتوای مخرب باشند چرا که قیمت ها برای جذب آنها برای دانلود آن کم است. کاربران باید بدانند که باید نرم افزار را از منابع قابل اطمینان دانلود کنند. وب سایت های بازدید شده همچنین می توانند منبع مخرب، ویروس ها و تروجان ها باشند. بنابراین، به وب سایت های قابل اعتماد بستگی دارد.

مجوزها

سیستم عامل های موبایل، پروتکل های امنیتی کافی را برای اطمینان از اینکه دستگاه باقی می ماند، قرار داده است. هر گونه محتوای مشکوک برای دسترسی به ویژگی های دستگاه نیاز به مجوز کاربر برای انجام کار کثیف خود دارد. کاربران نیاز به توجه به برنامه های کاربردی و نرم افزاری دارند که اجازه دسترسی به داده های خاص را درخواست می کنند. همیشه در نظر بگیرید که آیا آنها به اطلاعات نیاز دارند تا در انجام وظایف خود مفید باشند. این برنامه برای دسترسی به اطلاعات بیش از حد، دسترسی به آن را انکار کرده و برای یک نرم افزار کمتر تهاجمی جستجو می کند.

امنیت نرم افزار

مردم آن را تقریبا غیر قابل تصور برای استفاده از یک لپ تاپ و یا کامپیوتر است که هیچ حفاظت. با این حال، هنگامی که آن را به دستگاه های تلفن همراه می آید، آنها کمی لکه برای حفاظت از دستگاه خود را با نرم افزار محافظ. بسیاری از مردم اطلاعات شخصی خود را در گوشی های هوشمند خود ذخیره می کنند. چیزی که آنها نمی دانند این است که 96 درصد آنها از قبل با نرم افزار امنیتی نصب نمی شوند. با این حال، تعداد زیادی نرم افزار قابل دانلود در فروشگاه های دستگاه های تلفن همراه وجود دارد که رایگان هستند و می توانند به حل مشکل کمک کنند .

برنامه های موبایل را به صورت منظم بررسی کنید

قبل از اینکه بتوانید هر برنامه یا نرم افزار جدید را دانلود یا اضافه کنید، همیشه بر روی آنهایی که در حال حاضر نصب شده اند را چک کنید و اینکه آیا آنها تا به امروز هستند. با انجام این کار، اطمینان حاصل می شود که مهاجمان از آسیب پذیری های موجود در نسخه های قدیمی برنامه های دستگاه استفاده نمی کنند. توسعه دهندگان نسخه هایی را منتشر می کنند که با تکه هایی از اشکالات و خطاهای نسخه های قبلی همراه می شوند. هنگام انجام این کار، بررسی نحوه اجرای برنامه ها را بررسی کنید. اگر برنامه ای که در حال اجرا است و افزایش استفاده از داده ها وجود داشته باشد، احتمال زیاد است که جنایتکاران سایبری دستگاه را آلوده کرده اند.

بررسی بررسی برنامه

بررسی برنامه شامل مواردی است که کاربران دیگر پس از استفاده از آن ممکن است. بررسی ها باید کاربر تلفن همراه را در انتخاب نرم افزار برای دانلود انتخاب کند.

November 28, 2017