Back to Question Center
0

تمرین مفید از Semalt - ؛ چگونه می توان دفتر خود را از تروجان آزاد کرد

1 answers:

برای همه انواع صنایع اجتناب از تروجان یکی از مشکلات عمده است. حفاظت از داده ها و اطلاعات شما را می توان با تعدادی از برنامه ها و نرم افزار انجام داد. با مشارکت بیشتر و بیشتر شرکت های اینترنتی و صفحات رسانه های اجتماعی، آنها برای جلوگیری از حملات مخرب و ویروس ها ضروری هستند. بدافزار به نرم افزارهای خصمانه اشاره دارد که شامل نرم افزارهای جاسوسی، ویروس ها، نرم افزارهای ناخواسته و سایر برنامه های خطرناک می باشد.

راهنمایی های زیر که توسط مایکل براون، مدیر موفقیت مشتری Semalt مشخص شده است، می تواند به شما در پیشگیری از بد افزارها و ویروس ها کمک بزرگی کند - card access door security.

استفاده از کلمه عبور پیچیده

یکی از روش های اصلی که مردم هک می کنند این است که از کلمه عبور معمولی و آسان برای حدس استفاده می کنند. بسیار مهم است که از کلمات عبور پیچیده استفاده کنید و آنها را بصورت منظم تغییر دهید. شما نباید از نام حیوان خانگی خود، مادر، پدر، دوست یا تاریخ تولد خود استفاده کنید. در عوض، باید حداقل از ده کاراکتر را با ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک و همچنین اعداد استفاده کنید. برای اطمینان از ایمنی آنلاین شما باید گذرواژه خود را یک یا دو بار در هفته تغییر دهید و اطلاعات ورود خود را در دستگاه رایانه خود ذخیره نکنید.

تبدیل شدن به یک هوشمندانه تر

برای هر فردی که از اینترنت استفاده می کند، مهم است که عاقلانه و هوشمند شوید. مراقب باشید در حالی که گشت و گذار در وب سایت ها. پیوندهای مختلف و پیوندها ممکن است حاوی تروجان و ویروس باشند. شما نباید بر روی لینک های پاپ آپ کلیک کنید و پیوست های ایمیل را هرگز باز کنید..هنگام استفاده از وبسایتهای مورد علاقه خود، نباید از طریق تبلیغات به دام افتاده و هرگز بر روی آنها کلیک نکنید. خوب است بدانید که اکثر وب سایت ها و ایمیل ها به جای نظرسنجی ها، جوایز و پول وعده داده اند. شما نباید آنها را فریب دهید زیرا آنها برای هیچ چیز خوب نیستند.

سازمان دیده بان آنچه شما دانلود

همیشه باید عادت های دانلود خود را بررسی کنید و متعادل کنید. منظورم این است که شما نباید چیزی را که به نظر غیرقابل اعتماد است دانلود و نصب کنید. به همین دلیل است که هکرها همیشه در آنجا هستند تا اطلاعات شخصی شما را سرقت کنند و به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند. منابع که عمدتا توسط ویروس ها و بدافزارها مورد حمله قرار می گیرند، پنجره های پاپ آپ هستند. برخی از پنجره های بازشو به کاربران خود اجازه می دهند که موارد خود را نصب و دانلود کنند.

اجازه دهید به شما بگویم که آنها شامل ویروس ها و بدافزار هستند و می توانند شما را در اینترنت رنج ببرند. اگر کسی از شما می خواهد که نظرسنجی ها را تکمیل کند، هرگز نباید این کار را انجام دهید زیرا می توانید به چیزهای دیگر تمرکز کنید. در همان زمان، هرگز نباید بر روی تبلیغات وبسایت کلیک کنید. فقط به این دلیل که آگهی ها مشروع هستند، به این معنی نیست که آنها خوب هستند. حتی برخی از تبلیغات Google AdSense می توانند برای رایانه یا دستگاه همراه شما مشکلی ایجاد کنند. به همین دلیل است که شما نباید بر روی تبلیغات بر روی هر قیمت کلیک کنید، حتی زمانی که کسی در این رابطه پول شما را به شما ارائه می دهد.

نکته دیگر این است که شما نباید بازی های رایگان را دانلود کنید و نصب کنید. طرفداران Candy Crush، خبر بد این است که آخرین نسخه های آن ممکن است حاوی ویروس باشد. به همین دلیل است که نباید این بازی ها را بدون هزینه ای در دسترس داشته باشید. آخرین، اما نه کم، مراقب باشید با بازیکنان رسانه ای خود را به عنوان آنها ممکن است حاوی نرم افزارهای مخرب و ویروس ها. خوب نیست که پخش کننده های رسانه ای را از منابع ناشناخته نصب کنید. در عوض، شما می توانید آنها را از وب سایت رسمی یا معتبر دانلود کنید و نصب کنید.

November 28, 2017