Back to Question Center
0

تقلب در اینترنت و ایمنی آنلاین - ؛ نکات دستی از Semalt برای همه کاربران اینترنت

1 answers:

اگر شما به طور منظم با استفاده از اینترنت و به طور خاص ایمیل، پس شما باید آگاه باشیداز کلاهبرداری ایمیل و تقلب در اینترنت.

تقلب در اینترنت نوعی تقلب است که به شکل های مختلف ظاهر می شود. این دامنه ازکلاهبرداری آنلاین برای تهدیدات ایمیل؛ متاسفانه، هیچ مقررات و مقرراتی برای جلوگیری از تقلب اینترنتی و کلاهبرداری آنلاین وجود ندارد. کلاهبردارانهیچ چیز برای متوقف کردن اطلاعات حساس و جزئیات کارت اعتباری خود را متوقف نکنید - kosten telefonanschluss legen. آنها هوشمند هستند، اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید دزدان را شناسایی کنید.همیشه می توانید از آنها خلاص شوید و اطلاعات خود را حفظ کنید، به ویژه اگر راهنمایی های زیر را در نظر داشته باشیدالکساندر Peresunko، مدیر موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال

به دنبال کسب و کار های ثابت شده یا فروشندگان

در حالیکه با شرکت های آنلاین سروکار دارید، مهم است که به دنبال فروشندگان مجرب باشیدیا کسب و کار. برای این کار می توانید یک وکیل تجاری خوب یا یک حسابدار استخدام کنید تا بتوانید با کارهای کاغذی به شما کمک کند. اطمینان حاصل کنید که همه چیز را می شناسیددر مورد محل، شماره تلفن، و شناسه ایمیل فروشنده. برای این کار، قبل از نهایی شدن یک معامله، می توانید از چند سوال بپرسید. ممکن است صدایی باشدمثل اینکه قبل از اینکه پیشنهاد خود را قبول کنید خیلی از شما خواسته اید، اما از زمانی که می خواهید در اینترنت بی خطر باشید، خیلی دیر شده است..شما هم چنین بایداطمینان حاصل کنید که شما در حال خرید محصولات مارکدار هستید، نه محصولات محلی. اگر فروشنده به شما پیشنهاد می دهد که محصولات محلی بدون تضمین داشته باشید،این می تواند یک نشانه هشدار دهنده باشد.

حتی با سر و صدا از کتاب های تقلب در اینترنت آنلاین، اغلب بازرگانانموفق به شناسایی فروشندگان حق نیست. به همین دلیل است که قبل از انجام معامله، فروشنده باید تحقیق کند. اکثر مردم به آن اهمیت نمی دهندتحقیقات زیادی انجام می دهند زیرا احساس می کنند که زمان صرف شده است. اجازه دهید به شما بگویم که لازم است که در اینترنت ایمن بمانید. اگر شمابا برخی از فروشندگان جدید تماس بگیرید، قبل از پردازش هزینه ها از اطلاعات شخصی خود، کارت شناسایی و آدرس کامل خود بپرسید. اگر شماتصمیم گرفتند چیزی را از یک فروشنده خاص خرید کنند، مهم است که آیتم، قیمت و نام تجاری آن را بدانیم. برخی از مهاجمان سعی می کنندمحصولات کم کیفیت یا محصولات منقضی شده را به فروش برسانید اطمینان حاصل کنید که کالای مورد نظر شما در شرایط مناسب قرار دارد و قیمت آن نباید بالاتر از بازار باشدنرخ.

از ایمیل های ناخواسته مراقب باشید

در حال حاضر، مردم از ایمیل های ناخواسته شکایت دارند. تو بایدبا این ایمیل ها در دسترس نباشید زیرا ممکن است اطلاعات شخصی و اطلاعات کارت اعتباری شما را سرقت کنند. هکرها سعی می کنند مردم را از طریق ایمیل به دام اندازندپیوست ها و موارد مشابه؛ مهم است که شما هر چیزی را که از یک شناسه ایمیل ناشناس آمده است دانلود نکنید. هنگام سفارش آنلاینشما باید شماره کارت اعتباری خود را فقط زمانی که وب سایت شما را به درستی بررسی کرده اید، استفاده کنید. مهم است که کارت اعتباری خود را وارد نکنیدجزئیات یا پی پال ID به یک وب سایت که در مورد اطمینان اطمینان ندارید.

هرگز پول خود را

بله، هرگز نباید پول خود را بسوزانید زیرا خطرناک است. بیشتر جنایتکارانبه دنبال پرداخت از طریق انتقال مستقیم بانکی، و اگر به هرکدام از آنها برسید، باید با وکیل خود مشورت کنید.

November 28, 2017