Back to Question Center
0

Take Of Semala Expert در Google Analytics Spam - ؛ چگونه آن را حذف کنیم

1 answers:

اسپم گوگل آنالیتال و اسپم ارجاع شده به تهدیدهای واقعی برای شرکت های فعال در سیستم عامل های آنلاین تبدیل شده است. اسپم ها با بازدید از وب سایت های خود از صاحبان وب سایت ها استفاده می کنند و ترافیک را به سایت های مخرب هدایت می کنند. برای زنده ماندن در بازاریابی دیجیتال ، شرکت ها و سازمان ها باید همه بازدیدکنندگان جعلی را از گزارشات وب سایت خود پاک کنند. کار با نرم افزارهای مخرب، ویروس تروجان و اسپم گوگل آنالوگ کمی مشکل تر از معمول است.

خلاص شدن از هرزنامه ارجاع شبح، هرزنامه ارجاع غیر روحانی و اسپم گوگل آنالیت باعث ایجاد فیلتر و هوشیاری از بین بردن تمام فایل های مخرب و داده ها از گزارش شما می شود. تعدادی از ابزارها برای کمک به مشتریان به راحتی از نرم افزارهای مخرب و هرزنامه خلاص شده اند - orologio vemer arvo.

ایگور Gamanenko، یکی از متخصصان برجسته از Semalt ، دستورالعمل در مورد چگونگی حذف اسپم Google Analytics از گزارش های شما را تعریف می کند.

1. تنظیم چند نمایه از Google Analytics

ایجاد دو دیدگاه اضافی Google Analytics برای داشتن حداقل سه دیدگاه در کل. گوگل آنالیز جدید شامل یک نمایه است، که عمدتا به صورت پیش فرض تنظیم شده است. داشتن یک برنامه پشتیبان از داده های شما از آن حمایت می شود زیرا اطلاعات شما پس از اعمال تغییرات جدید تحت تاثیر قرار می گیرد.

نمایش پیش فرض خود را به عنوان نمایه اصلی خود قرار دهید. برای حذف و حذف هرزنامه های Google Analytics، ویروس تروجان و تهدیدات مخرب، تمام داده های وبسایت را در این نمایه تغییر نام دهید. نمایش های اضافه شده باید شامل یک نمایه تست و یک نمایه خام باشد. قبل از اینکه تغییرات را در نمای پیش فرض انجام دهید، پیش نمایش خام خود را بدون هیچ گونه فیلتر و یا تغییرات تنظیم کنید و برای تغییرات انجام شده در وب سایت خود، تست کنید.

2. شناسایی هرزنامه از طریق نامهای میزبان معتبر

یک فیلتر دیگر در نمایه Google Analytics خود ایجاد کنید که شامل ترافیک به نامهای میزبان مشخص شده است. با اجرای دیدگاه تست خود شروع کنید و آن را برای بیش از پنج روز اجرا کنید. تراکنش ها را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که داده ها از زمان فیلتر کردن ترافیک جعلی باقی می مانند. فیلتر دیگر را در نمای اصلی خود ایجاد کنید و همه دامنه های معتبر را در فیلتر وارد کنید.

3. فیلتر کردن اسپم ارجاع روح

اکثر گزارش Google Analytics شما شامل اسپم ارجاع شبح و دیگر نرم افزارهای مخرب است. هرزنامه ارجاع برای ارسال بازدیدکنندگان جعلی به وب سایت شما کار می کند. برای فیلتر کردن اسپم ارجاع از گزارش های خود، دو فیلتر ایجاد کنید و همه ارجاع روح موجود در لیست خود را اضافه کنید. همیشه با نمایش تست خود شروع کنید تا چگونگی کارکرد آن را بررسی کنید و سپس فیلتر اصلی را اجرا کنید.

4. رد رأی گیری ها

گوگل آنالیتیک در حال کار بر روی تکنیک هایی است که تمام ربات های شناخته شده را از گزارش های شما به طور خودکار حذف می کند. برای بازبینی رباتها، نمایش تست و نمایش اصلی را ایجاد کنید.

5. یک بخش برای فیلتر کردن هرزنامه ایجاد کنید

ویروس تروجان و تروجان می تواند بسیار تحریک کننده زمانی که آنها را به وب سایت خود نفوذ کنید. فیلترهای جدید را ایجاد کنید که تمام اطلاعات اسپم ارجاع روح شناخته شده را از داده های فعال خود حذف کنید. ایجاد یک بخش برای بررسی تاریخچه خود و حذف همه اسپم ارجاع ارواح از داده های خود را

اسپم ارجاع و اسپم Google Analytics یک تهدید واقعی برای صاحبان وب سایت ها هستند. هرزنامه ارجاع شده، ترافیک جعلی را به وب سایت های واقعی ایجاد می کند که تنها هدف آنها دستیابی به تعامل و ترافیک واقعی در وب سایت های مخرب خود است. یک ویروس مانند تروجان و بدافزار به طور گسترده ای توسط اسپم ها برای ایجاد ترافیک واقعی استفاده شده است. مراحل فوق را برای حذف هرزنامه ارجاع و اسپم Google Analytics از گزارش خود دنبال کنید.

November 28, 2017