Back to Question Center
0

Semalt: چیزهایی که باید بدانید درباره تقلب و کلاهبرداری اینترنتی

1 answers:

تقلب در اینترنت، استفاده غیرقانونی از نرم افزار یا سرویس اینترنتی برای استفاده استاز دارایی های شخصی هر سال میلیون ها میلیارد دلار از طریق وب سایت های اینترنتی، ایمیل ها و سایر موارد مشابه به سرقت رفته است. چندینهکرهای برجسته از نام های فروشندگان تجدید استفاده می کنند تا قربانیان را به دام اندازند و پول خود را از اینترنت دریافت کنند. با گذشت زمان،کلاهبرداری اینترنتی یک نگرانی عمده برای غیرنظامیان و سازمان های اجرای قانون است - countergel ??????.

راس باربر، Semalt مدیر موفق خدمات مشتری، اطلاعات مهمی در مورد این نوع فعالیت های جنایی را منتشر می کند.

چگونه از خودتان محافظت کنید

اگر همه چیز در مورد انواع را بدانید، ممکن است خودتان را در وب محافظت کنیداز تقلب اینترنتی کارت های اعتباری سرقت، ایمیل های ناشناخته، قرعه کشی ها، وب سایت های غیر قابل اعتماد و مزایده های جعلی رایج ترین انواعکلاهبرداری آنلاین. هیچ قانونی برای امنیت در اینترنت وجود ندارد؛ با این وجود، می توانید از اطلاعات نگهداری اطلاعات کارت اعتباری خود محافظت کنید.همچنین مهم است که از کلیک کردن روی پیوست های ناشناخته اجتناب کنید و نام کاربری یا رمز عبور خود را با شخص ثالث به اشتراک نگذارید.

اگر به قربانی تبدیل شوید

تعداد کلاهبرداری های آنلاین در حال افزایش است این روزها، بنابراین برای شما مهم استچندین چیز را در نظر داشته باشید:

  • 1. فقط به ایمیل هایی که از شناسه های معتبر آمده اند پاسخ داده شده است. اگر پوشه هرزنامه شما باشددریافت تعداد قابل توجهی از ایمیل ها، شما باید آنها را در اسرع وقت حذف کنید.
  • 2. شما باید به یاد داشته باشید که هیچ شغل واقعی نیاز به هزینه دارد، از جمله هزینه پردازش ویزاهزینه صدور گواهینامه و اتهامات اداری..اگر کسی به شما یک شغل ارائه می دهد و می خواهد که مبلغی را بفرستید، شانس وجود دارد که او باشدسعی میکنم به شما توهین کنم
  • 3. شما نباید توسط کسی که می گوید که قرعه کشی کرده اید به دام افتاده است. وجود نداردچنین چیزی آنلاین است، بنابراین هکرها فقط قصد دارند شما را جذب کنند و پول شما را سرقت کنند.

نحوه دریافت پول خود را

قوانین سایبر ارائه منابع قانونی و راه هایی برای بازیابی پول شما. اگر شما یکشما می توانید با مرکز اینترنتی شکایت از اینترنت تماس بگیرید. با این شرکت شکایت کنید و IP را ردیابی کنیدآدرس که پول شما به سرقت رفته است.

شما همچنین می توانید فرم حل اختلاف نظر مشتری را با بانک خود به طوری که بیشترمعاملات متوقف می شوند برای این کار، شما باید با شعبه بانک خود تماس بگیرید و همه جزئیات را به آنها بدهید. دادگاه ممکن است بیشتر باشدتحقیقات خود را در مورد شکایات خود انجام دهید و این موضوع در 9 تا 11 ماه شنیده می شود.

انواع تقلب اینترنتی

در اینجا برخی از انواع اصلی کلاهبرداری اینترنتی که اجرای قانون و مقررات هستند، می باشدمقامات و سازمان های مصرف کننده مشاهده کنید:

  • حراج و طرح های خرده فروشی آنلاین

طرح های مخرب اغلب در وب سایت های حراجی برای جذب بیشتر و بیشتر افراد ظاهر می شود.هکرها سعی می کنند پول خود را از طریق این طرح ها سرقت کنند و به شما یک مقدار خوش تیپ یا سفر به کشورهای دیگر ارائه دهند.

  • فرصت های کسب و کار

اگر کسی از طریق ایمیل با شما تماس بگیرد و فرصت کسب و کار را ارائه دهد، شانس وجود داردکه او تلاش می کند شما را به دام اندازد. فرصت های تجاری از طریق شناسه های ایمیل خصوصی ارائه نمی شود.

  • سرقت هویت و تقلب

برخی از برنامه های تقلب اینترنتی شامل سرقت هویت می شوند - بدست آوردن و استفاده غیرقانونیاطلاعات شخصی شما به نحوی است که شامل فریب یا تقلب است.

November 28, 2017