Back to Question Center
0

Semalt: از این 6 کلاهبرداری آنلاین محافظت کنید

1 answers:

مجرمان سایبری در سال های اخیر بر تعداد زیادی از افراد و شرکت های آنلاین تاثیر گذاشته اند. وب سایت ها و خدمات اینترنتی، ما را برای پرداخت صورتحساب، خرید چیزهای مورد علاقه ما، رزرو هتل ها و انجام انواع کارها آسان می کند. در عین حال، شما هکرها را به دام افتاده ای، و شما نمی دانید چه اتفاقی می افتد - used hopper bins for sale. حمله ابزار و روش ها از فروشندگان سنتی حمله به نرم افزارهای مخرب تا برنامه های کاربردی از راه دور متفاوت است. بعضی از افراد نیز با کلاهبرداری فیشینگ محرمانه که از ناشناخته منطقه ای در جهان مستقر شده اند، به دام افتاده اند.

اولیور کینگ، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، 6 کلاهبرداری آنلاین را که بیش از امروز خطرناک است تعریف می کند.

1. قرعه کشی بین المللی

مهاجمان و هکرها اغلب در ایالات متحده و کانادا مستقر هستند. آنها از ایمیل های مستقیم یا تلفن استفاده می کنند تا مشتریان را برای خرید قرعه کشی های با کیفیت بالا جذب کنند. آنها وانمود می کنند که شما می توانید از طریق این قرعه کشی فوق العاده ای کسب کنید. تعداد زیادی از مردم به دام افتاده و هزاران دلار برای این طرح ها خرج می کنند. کمیسیون تجارت فدرال (FTC) می گوید که اکثر کمپین های تبلیغاتی احتمالا به صورت تلفنی

2. ویروس جعلی (که یک واقعی می شود)

درست است که محصولات و ابزارهای تکنولوژیک اغلب ویروس ها و بدافزارها را توسعه می دهند. اگر متوجه شوید سیستم کامپیوتری شما به درستی اجرا نمی شود و یا قفل شده است، شانس آن وجود دارد که یک ویروس داشته باشد. شما باید هرچه زودتر نرم افزار آنتی ویروس را نصب کنید. با این حال، برخی از ویروس های جعلی نیز ممکن است به سیستم رایانه شما آسیب برسانند. آنها سرعت سرعت دستگاه شما را کاهش می دهند و شما مجبور به نصب یک نرم افزار خاص هستید. در نتیجه، ویروس های جعلی واقعی می شوند و اطلاعات حساس شما را سرقت می کنند. تنها راه حل این مشکل این است که شما نرم افزاری را که اطمینان ندارید نصب نکنید..

3. نیت های خوب به اشتباه رفته اند

گاهی اوقات این ناظران وانمود می کنند که نمایندگان سازمان های خیریه هستند. آنها می خواهند شما را برای کمک به قربانیان یک فاجعه، حمله تروریستی و یا بیماری همه گیر کمک کنند. اغلب هکرها افرادی را که علاقه مند به حل و فصل اختلافات منطقه هستند، دامن می زنند. بنابراین، اهداف خوب شما غلبه می کنند، زیرا شما در نهایت از دست دادن مقدار قابل توجهی برخوردار نیستید و هیچ نتیجه ای ندارید.

4. نقض امنیت

اگر کسی به شما ایمیل می گوید که قوانین و مقررات یک شرکت را نقض کرده اید، نباید در مورد آن نگران باشید. تعداد زیادی از فیلم های هالیوود نشان می دهد که چگونه مردم هکرها تظاهر می کنند که تظاهر به افسران پلیس و یا نگهبانان هستند. هیچ رسمی ایمیل های فردی ارسال نمی کند. آنها به جای آن تحقیقات خود را در مقیاس وسیع انجام می دهند و مستقیم به شما می رسند. شما نباید پولی را به کسی که وانمود می کند یک مامور امنیتی باشد ارسال نکنید. حتی اگر او می گوید شما قربانی مسائل ایمنی شده است، لازم نیست نگران باشید

5. شغل جدید

تنوع تقلب بازاریابی اینترنتی اشتغال و بلیط را برای افراد فقیر و فقیر فراهم می کند. بیکاری یکی از بزرگترین لعنتهای یک فارغ التحصیل است، اما این بدان معنا نیست که شما پول خود را برای کسی که نمی دانید، بفرستید. برخی از مهاجران از شما می خواهند که در وب سایت های خود ثبت نام کرده و CV های خود را ارسال کنید. خوب است که برویم و رزومه خود را ارسال می کنیم، اما شما نباید هیچ کاری را بکنید چون هیچ شرکت معتبری از کارگران خواسته است که از جبهه پرداخت کنند. و اگر از شما خواسته شود قبل از گرفتن استخدام چیزی بپردازید، شانس هایی وجود دارد که یک هکر سعی دارد پول خود را سرقت کند.

6. دوست دختر آنلاین

تعداد زیادی از افراد به طور روزانه به وب سایت های روزنامه مراجعه می کنند. آنها می خواهند شریک خوبی برای تاریخ عاشقانه یا ازدواج داشته باشند. در هر یک از موارد، سایت های دوستیابی آنلاین خوب نیست با رفتن. اسکنرها و هکرها اغلب مردم را از طریق این وب سایت ها می کشند. آنها برای اولین بار به دوستان خود تبدیل شده اند، وانمود می کنند دختر زیبا و شایان ستایش است. سپس هدف آنها ایجاد ارتباط با شما است و از شما بخواهید کمی پول بپردازید. اگر کسی می گوید که او دچار مشکل است، شما ممکن است او را کمک کنید، اما پولی را برای حساب های بانکی خود ارسال نکنید.

November 28, 2017