Back to Question Center
0

Semalt: از افزونه های آلوده به نرم افزارهای مخرب و آزار دهنده استفاده نکنید

1 answers:

نصب برنامه های افزودنی مرورگر و افزودنی بدون نیاز به اطمینان می تواند در زمان های مختلف خطرناک باشد. صرفنظر از اینکه آیا هنگام خرید با اضافه کردن آنها به مرورگر، هنگام خرید، هنگام خرید باید مراقب باشید یا خیر، نیاز به بررسی دقیق بودن افزونه ها

اولیور کینگ، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در مورد چگونگی اجتناب از گسترش نرم افزارهای مخرب خطرناک بحث می کند.

یک مقاله جالب از وب وجود دارد که ادعا می کند برخی از کاربران آنلاین از افزونه های مرورگر برای جاسوسی بر روی دیگران استفاده می کنند. برای یک فرد که در نحوه کار کردن با اینترنت کار نمی کند، می تواند به عنوان یک شوک برای آنها باشد - 777 mobile casino no deposit. با این حال، روزهایی است که پسوند تمیز و مفید موجود در وب وجود دارد. شرکت هایی با انگیزه های ناخوشایند به تمیز کردن آنها در بازار ادامه دادند. افزونه های هدفمند آن دسته از افرادی بودند که با بسیاری از کاربران محبوب بودند. از این طریق، آنها می توانند اطلاعات زیادی را در یک بار برداشت کنند.

شرکت ها می توانند پس از افزودن کدهای ردیابی به این پسوند ها و نظارت بر فعالیت های بازدید کننده یا اعمال آگهی های تبلیغاتی در کاربران ناشناس. توسعه دهندگان افزونه های خود را به صورت منظم به روز رسانی می کنند که دشوار می داند زمانی که شخص بدخواه شخص ثالث کنترل سیستم را داشته باشد.

در حال حاضر، کارشناسان تا به حال روش مشخصی برای تمایز بین فرمت های مشروع و غیر قانونی ارائه نکرده اند. دلیل ساده است..هیچ راهی برای گفتن یک فرمت فشرده شده از آن وجود ندارد. با این حال، با تشکر از HTG، محققان همچنان به بررسی برنامه های شخصی برای تعیین اینکه آیا آنها دارای نرم افزارهای مخرب هستند یا نه

HTG دارای یک لیست عمومی از تمام برنامه های شناخته شده ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مخرب است. برای شناخت وضعیت برنامه افزودنی، باید آن را در برابر لیست نصب کنید. برای مشاهده برنامه های در حال حاضر نصب شده، روی تنظیمات کلیک کنید و به قسمت های سمت چپ سمت چپ بروید.

افزودنیهای Chrome

برای غیرفعال کردن یکی، علامت کادر فعال را علامت بزنید یا آن را به صورت کلی حذف کنید. اگر افزونه در لیست سیاه نمایش داده شود، آن را بلافاصله از سیستم حذف کنید. به علاوه، ExtShield برای Chrome تمامی افزونه های موجود را اسکن می کند و بر اساس لیست سیاه آن ها را کنار می گذارد.

سپر برای کروم

این یک ویژگی است که نشان می دهد مجوز هایی که برنامه های جاری در سیستم دارند. همچنان به نظارت بر تمام تاسیسات آینده و رفتار وبسایت ادامه می دهد و اگر آنها نشانه هایی از هدف مخرب را نشان دهند. توسعه دهنده برای سپر نیز قصد دارد یک ویژگی ایجاد کند که کاربر را مطلع کند وقتی که فرمت مالکیت را تغییر دهد یا هر زمان که آن را شروع به رفتار عجیب و غریب کند. یکی دیگر از نام Definition Extension در فروشگاه Chrome همچنین توابع مشابهی دارد، اما با امتیاز بالاتری به دلیل افزایش مثبت کاذب در ExtShield

مدافع فرعی

شبیه به سپر برای کروم، این مدافع فرمت مرورگر به دنبال هر گونه ابزار تبلیغاتی، جاسوسی و یا نرم افزارهای مخرب را اسکن می کند. با امضاهای جدید اضافه شده روزانه، آن را نیز اسکن و تشخیص هر گونه ناهنجاری، که شامل کسانی که در داخل و خارج از وب سایت. این یک کد منبع باز است که به این معنی است که عموم مردم می توانند از هر کدام از کد ها در پسوند ردیابی کنند. ExtShield این ویژگی را ندارد و به همین دلیل مردم اعتماد بیشتری به Extension Defender دارند.

نتیجه گیری

لیست فعلی به عنوان دفاع اولیه برای کاربران آنلاین به کار می رود، قبل از اینکه توسعه دهندگان با اطمینان می توانند تهدیدات آینده را شناسایی کنند. با توجه به مزایای گسترده ای که افزونه ها دارند، اطلاعات زیادی دارند که باعث می شود آنها هکرها و سایر افراد با هدف مخرب بالقوه باشند .

November 28, 2017