Back to Question Center
0

Semalt Watch: چگونه می توان از تروجان و سایر تهدیدات جلوگیری کرد

1 answers:

کلاهبرداران اینترنتی به بیش از 12 میلیارد دلار سرقت کرده اند و همچنان مرتکب سرقت شده اند. آنها افراد سالخورده را به عنوان اهداف آسیب پذیر ترین افراد می شناسند. برخی از روش های استفاده از آنها وجود دارد - britain cctv surveillance camera.

مایکل براون، متخصص برجسته ای از Semalt ، توضیح می دهد که چگونه برای جلوگیری از حملات خطرناک مخرب.

1. چیزهای رایگان

هنگامی که شما در حال مرور هستید، می توانید آگهی های تبلیغاتی را به شما اطلاع دهید که به صورت رایگان دریافت می کنید. این می تواند یک برگر رایگان باشد، و شما فوق العاده گرسنه است. برای آن سقوط نکن. اگر بر روی آگهی یا پیوند کلیک کنید، یک صفحه باز می شود که نرم افزارهای مخرب را به کامپیوتر شما یا مین های شخصی داده می کند.

در برخی موارد، صفحه شما را با یک فرم برای پر کردن ارائه می دهد. اطلاعات توسط هکرها مورد استفاده قرار می گیرد.

بر روی این تبلیغات کلیک نکنید. بررسی کنید که آیا این پیشنهادات با جستجو در گوگل، رفتن به وب سایت قانونی یا بررسی سایت های حقیقی مانند Snopes درست باشد

2. معشوقه گرانبها

برخی از مخالفان به دنبال افرادی هستند که اغلب بیوه هستند. آنها صفحات اخير را خواندند و نزديکترين رابطه بازمانده متوفي را جستجو کردند. کلاهبردار وانمود مي کند که در يک بانک کار کند و سپس نزديک نزديک را فراخواند. این اطلاعات شخصی را از طریق این پوشیدنی بدست می آورد. با استفاده از این اطلاعات، مهاجم از بین رفته است.

اگر در چنین وضعیتی، از آسیب رساندن به مسائل مالی جلوگیری کنید، زیرا شما در معرض آزار و اذیت و آزار و اذیت هستند و شما را هدف قرار می دهند. بعد از اتمام عزاداری، به تماس ها و ایمیل های خود ادامه دهید.

3. کلاهبرداری IRS

آنها از شما می خواهند که بلافاصله پول را به یک حساب خاص بفرستید، یا شما دستگیر و متهم خواهید شد. برای جلوگیری از این، scammers می توانند از اطلاعات محرمانه مانند شماره امنیت اجتماعی شما استفاده کنند تا شما را باور کنند که واقعا برای IRS کار می کنند. روش دیگری که استفاده از مضرات این است که ادعا می کنید که IRS پس از اینکه شخصی را اطلاعات به تماس گیرنده

IRS معمولا از طریق سرویس پستی ارتباط برقرار می کند و در صورتی که تماس دریافت کنید می توانید با شماره 800-829-1040 تماس بگیرید که شماره تلفن IRS واقعی است.

4. کلاهبرداری های بهداشتی

شماره امنیت اجتماعی شما نیز به عنوان شماره مدیکر شما عمل می کند و مهاجمان این اطلاعات را هدف قرار می دهند و به زودی ممکن است شما اتهاماتی را به شما تحمیل نکنید.

از شماره محافظت کنید، آن را مخفی نگه دارید. اگر متوجه فعالیت های ناشناخته بشوید بلافاصله به بیمه درمانی خود اطلاع دهید. Scammers می توانند از طریق تماس های فیشینگ اطلاعات سوسیال سکیوریتی شما را دریافت کنند. آنها اغلب ادعا می کنند از بازار بیمه بهداشتی تماس می گیرند. آژانس های دولتی تماس های سرپایی و درخواست اطلاعات شخصی ندارند. اگر شما یک تماس گیرنده درخواست اطلاعات شخصی خود را پیدا کنید، قطع کنید.

5. تماس های بی صدا

شما ممکن است در نیمکت خود را لرزش و لذت بردن از نمایش مورد علاقه خود را هنگامی که تلفن زنگ می زند. شما انتخاب میکنید و میگویید "سلام." هیچ کس جواب نمی دهد این یک تماس ربات است، که قصد دارد تا اهداف بالقوه را بررسی کند. با استفاده از شناسه تماس گیرنده می توانید از این استفاده کنید. همچنین، تماسهای ناشناس را پاسخ ندهید یک تماس گیرنده واقعی اغلب پیام خود را در دستگاه پاسخگو شما می گذارد

6. تجارت در اطلاعات خصوصی

به رغم تمام تلاش خود برای نگه داشتن اطلاعات حساس خود از دست زحمتکشان، می توانند جزئیات خود را از

  • شرکت های بی قید و شرط که اطلاعات مشتریان خود را به فروش می رسانند
  • دیگر متهمان که ممکن است تلاش کنند و موفق شوند و یا شکست خوردند
  • مسابقات جعلی و نظرسنجی که در آن شما باید اطلاعات خود را پر کنید.

اینها یک نوع مرکز منابع برای ناظران هستند. هشدار بده

November 28, 2017