Back to Question Center
0

Semalt: ترافیک اسپم گوگل آنالیتال و راه های آن را مسدود می کند

1 answers:

جیسون آدلر Semalt مدیر موفقیت مشتری، فکر می کند اشتباه نخواهد گفت که اسپم های تجزیه تحلیل شده در این روز یکی از مشکلات عمده مدیران وب هستند. این موضوع محبوبیت را به دست آورد و راه های بسیاری برای مقابله با این مسئله وجود دارد. گوگل یک بخش پشتیبانی از هرزنامه های ترافیکی را در صفحه خود ایجاد کرده است، که هدف آن ارائه اطلاعات ما به اطلاعات است تا بتوانیم راه حلی برای مشکلمان پیدا کنیم - plymouth ma bankruptcy attorney. نماینده Google Analytics آدم سینگر تأیید کرد که این شرکت در حال تلاش برای حل مشکل است. با این وجود، مدت زمان لازم است و تاریخ دقیق مشخص نشده است. در ابتدا، آنها بیش از 259 حساب Google Analytics را تجزیه و تحلیل کردند که حاوی هیچ ویروس و هرزنامه نبودند. آنها فیلترها را تنظیم می کردند و هر روز حداقل بیست و پنج بازدید کننده مراجعه می کردند. کل ترافیک هرزنامه رجیستر بیش از ده درصد بود و حدود پنجاه درصد وبسایتها ترافیک هرزنامه از بیش از پنج صد دامنه داشتند. شما باید از این ابزارها استفاده کنید که به شما کمک می کند تا اطلاعات و آمار Google Analytics خود را به روز نگه دارید و از هرزنامه ها محافظت کنید.

آنالیز ارجاع / Ghost Spam Blocker

این یک مسدود کننده پیشرفته اسپم است که به صورت منظم به روز می شود. با گذشت زمان، بیش از 550 دامنه دارای فهرست سیاه حاوی URL های مشکوک به روزرسانی می شود و این لینک ها را برای بهترین و مناسب ترین نتایج ارائه می دهد. ابزار رایگان در دسترس است، رابط کاربری ساده و کاربر پسند با تعداد زیادی از گزینه های جستجو است..همچنین می توان آن را با چندین حساب به روز کرد و دیدگاه های آن به راحتی فیلتر می شوند. محدودیت سهمیه ای آن بیش از ده هزار درخواست در روز است، اما هر زمانی که دامنه های جدید را به این ابزار اضافه می کنید، باید فیلتر های خود را به روز کنید.

جعبه ابزار Analytics

اجازه دهید به من واضح بگویم که Toolkit Analytics رایگان نیست؛ شما مجبور به پرداخت 15 دلار در ماه برای دسترسی به تمام ویژگی های آن هستید، اما این قیمت پایین تر از یک سردرد است که این ابزار می تواند از بین برود. این یکی از ابزارهای شگفت انگیز و عالی است که طیف وسیعی از گزارش های گوگل آنالیت را گسترش می دهد و نتایج دقیق تر را به شما ارائه می دهد. این ابزار به طور خودکار فیلترهای خود را به روز می کند، هر وقت که دامنه های جدیدی را وارد کنید، مجبور نیستید کاری انجام دهید. شما می توانید فیلتر ها را در تمام انواع خواص، نمایش ها و حساب ها اعمال کنید. این ابزار رابط کاربر پسند و آسان برای درک است. بهترین بخش این است که آن هیچ محدودیت سهمیه ای ندارد، به این معنی که شما می توانید به عنوان بسیاری از دامنه ها و زیر دامنه که ممکن است اضافه کنید. با این حال، شما باید ثبت نام کنید و تأیید کنید، و همچنین پرداخت هزینه برای دسترسی به این ابزار و ویژگی های مختلف آن

تنظیمات فیلتر اسپم

هرزنامه فیلتر نصب یک منبع باز و نرم افزار رایگان است. این یکی از جامع ترین ابزارهای خودکار فیلتر اسپم در اینترنت است. دانلود آسان است و بسیاری از ویژگی های آن. این را می توان به سایت شما اعمال کرد و طیفی از دیدگاه ها و خواص را انتخاب می کند. این ابزار فقط در یک دامنه در یک زمان استفاده می شود و دارای محدودیت سهمیه ای دو هزار کاربر در روز است. همچنین تعداد فیلترها و دامنه ها دقیقا به روز نمی شود و این یک اشکال عمده این ابزار است.

November 28, 2017