Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد که چگونه یک فیلتر را در Google Analytics ایجاد کنید

1 answers:

گوگل آنالیز یک سرویس مشهور و باهوش است که به شما امکان می دهد جزئیات و تمام اطلاعات را مشاهده کنید و همچنین آمار مربوط به رفتار کاربران در وب سایت شما را ببینید. فیلترهای موجود در Google Analytics آسان هستند و می توانند در هر زمان ایجاد شوند. در اینجا می توانید داده های تحلیلی خود را که در مورد آنها گزارش شده است را حذف کنید یا شامل آنها شوید - create a business logo. برای مثال، هنگامی که شما فیلترهایی را ایجاد کرده اید که چند IP و پروتکل های داخلی ویراستاران خود را حذف می کنند، احتمال وجود دارد که فیلتر های شما به درستی کار نکند و باید آن را در اسرع وقت تغییر دهید. شما می توانید فیلترهایی را ایجاد کنید که اطلاعات را از شهرهای خاص یا کشورها حذف کنند

راس باربر مدیر موفقیت مشتری Semalt می گوید که با استفاده از فیلترها در گوگل آنالیت، ممکن است همه افراد وبسایت خاصی را شامل و یا حذف کنند، که کیفیت نظرات و بازدید آنها را تامین می کند. گوگل آنالیتیک شانس زیادی برای تعریف فیلترهای شما با اطلاعات ارزشمند و مفید فراهم می کند..شما می توانید تنظیمات را تنظیم کنید و پیشرفته تر کنید تا بهترین و مناسب ترین نتایج را بدست آورید.

یک فیلتر از پیش تعریف شده یا فیلتر سفارشی

ایجاد کنید

برای ایجاد یک فیلتر از پیش تعریف شده یا یک فیلتر سفارشی، شما باید به Google Analytics خود اجازه دهید تا زمان آن را برای شما آماده کند. به عنوان مثال، اگر شما یک وبسایت دارید که محصولات کودک را به فروش میرساند اما میخواهید فقط از کشورهای خاص یا شهرها بازدید کنید، باید تمام مکانهای دیگر را حذف کنید و تنظیمات خود را مطابق با آن انجام دهید. اشتباه نخواهد بود که فیلترهای سفارشی تعداد زیادی از گزینه ها و ویژگی های انتخاب را داشته باشند. آنها به شما اجازه می دهند فیلترهای خود را به گونه ای تنظیم کنید که می توانید از مرورگرها و مکان ها، سرعت ارتباط آنها، جغرافیا و سایر ویژگی ها استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر رویدادهای گزارشگری محلی را از طریق سایت خود سازماندهی کرده باشید، می توانید بازدیدکنندگان را از شهر یا شهر خود فیلتر کنید تا نتایج مناسب دریافت کنید.

دکمه رادیو را برای نوع فیلتر مورد نظر خود انتخاب کنید

بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که همیشه باید دکمه رادیو را برای انواع فیلترهای خود انتخاب کنید تا نتایج مورد نظر را دریافت کنید. آنها گزینهای را شامل می شوند و گزینه ها را حذف می کنند و به شما اجازه می دهد اطلاعات خاصی را مشخص کنید و می توانید گزارش های گوگل آنالیت را مطابق با آن آماده کنید. اگر شما نمی خواهید بعضی از کشورها یا شهرهای خاص برای بازدید از صفحات وب خود، شما به سادگی می توانید آدرس های IP خود را مسدود کنید. برای این کار، باید نام شهر را در قسمت فیلتر تایپ کنید و روی دکمه غیرفعال کلیک کنید. به علاوه، دکمه های حروف کوچک و بزرگ به شما اجازه می دهد برخی اطلاعات را برای اضافه کردن یا حذف از فیلتر ها مشخص کنید. اگر شما نمی خواهید برخی از شهرستان ها به حرکت و یا دیدن وب سایت خود را، شما می توانید به راحتی آنها را با تایپ کردن نام در بخش شامل آن را مسدود کنید. این گزینه برای افرادی که می خواهند دیدگاه های مبتنی بر کشور را در صفحات وب خود بخوانند و برای اطمینان از اینکه همه چیز معتبر، واقعی و تا علامت است، مفید است. گزینه "جستجو و جایگزینی" به شما امکان می دهد که داده های خود را در Google Analytics نشان داده شود. شما می توانید این بخش را به دسته های مختلف بر اساس الزامات خود تقسیم کنید و می توانید فیلترهای غیر فعال را با آنهایی که فعال هستند جایگزین کنید تا دقیق تر و بهترین نتایج را به دست آورید.

November 28, 2017