Back to Question Center
0

Semalt: تهدیدهای عمده یک بازیگر آنلاین میتواند با مشکلات و راههای مقابله با آنها مواجه شود

1 answers:

دنیای بازی ها طی دهه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. هکرها از دست ندهند و با ترویج تروجان و تروجان ها که مخصوصا علاقه مندان به بازی های آنلاین را هدف قرار داده اند، همچنان باقی مانده اند. امروز، Max Bell، Semalt Manager Success Manager ارائه می دهد تا به 5 تهدید بزرگ برای بازیگران آنلاین و چگونگی اجتناب از آنها نگاه کنند .

TeslaCrypt

Ransomware طراحی شده است که شما را از کامپیوتر خارج کند تا زمانی که مبلغ مشخصی از پول به عنوان پس انداز پرداخت شود. TeslaCrypt برنامه ریزی شده برای رمزگذاری داده بازی بازی برای بسیاری از بازی های آنلاین محبوب است - green coffee scrub. برای دسترسی به فایلهای خود و پرداختن به بازیهای مورد علاقه خود، باید مجددا پرداخت کنید. کمیته مبارزه با سانسور و Call Of Duty دو بازی رایج هستند که این رنجومارو هدف قرار داده است.

با وجود اینکه توسعه دهندگان این نرم افزار خدمات بازیابی فایل خود را خاتمه داده اند، این رنجور نرم افزاری هنوز هم وجود دارد و سریع گسترش می یابد. خوشبختانه، یک ابزار رمزگشایی است که به طور خاص برای این ransomware که شما می توانید آن را دانلود کنید و از آن برای دسترسی به سیستم خود استفاده کنید، وجود دارد.

رمز عبور Stealers

رمز عبور Stealers نیز به عنوان keyloggers اشاره شده است. آنها اعتصاب های صفحه کلید را می گیرند و حتی می توانند اطلاعات شخصی شما مانند شماره کارت اعتباری را سرقت کنند. این تهدید در گذشته منجر به سرقت گیمرها به بازی آنلاین مانند Origin و Steam شد.

یکی از تاکتیک های مورد استفاده برای آلوده کردن رایانه ها این است که قربانیان بالقوه یک پیام چت از یک بازیکن دیگر برای پیوستن به یک تیم دریافت می کنند. بازیکنان ناشناخته معمولا قربانیان را برای مهارت های خود ستایش می کنند و از پیوستن به یک دایره از بازیکنان بزرگ دعوت می کنند. پس از آن قربانی مجبور شده است که برنامه ای را که همراه با keylogger همراه است، دانلود و نصب کند. شما می توانید از این تهدید با استفاده از یکی از برنامه های ضد مال مضر معتبر خلاص شوید.

جعلی بازی ترک

درست مانند keyloggers، این تهدید به روش مهندسی اجتماعی متکی است تا کامپیوترهای قربانی را آلوده کند. قربانی مجذوب کردن برای دانلود و نصب یک نسخه کرکی از یک بازی است که او دوست دارد بازی کند، در حقیقت او نصب نرم افزار مخرب است. هرچند نصب پرونده اجازه می دهد یک بازیگر برای بازی بدون خرید مجوز، نرم افزارهای مخرب را نصب کند که می تواند کارکرد پیکربندی کامپیوتر را به خطر بیندازد یا اطلاعات شخصی مانند گذرواژه ها را سرقت کند، در صورتی که یک keylogger باشد.

تنها راه حل این تهدید، اجتناب از نسخه های خراب شده بازی است. یک مایل اضافی بروید و یک ضد ویروس قوی داشته باشید که می تواند این سیستم عامل را به طور کامل اسکن و حذف کند.

جعلی نرم افزار

در حال حاضر شما می توانید بازی را بر روی گوشی های هوشمند خود را دانلود کنید در حالی که در حال حرکت است. متأسفانه، صدها برنامه کاربردی جعلی وجود دارد که به عنوان بازی های رسمی بازی می کنند. دانلود این برنامه به دستگاه تلفن همراه شما منجر خواهد شد. این ممکن است یک ransomware یا یک ویروس باشد که بلافاصله شما آن را نصب می کنید.

فیشینگ

تلاش های فیشینگ در چند سال گذشته بسیار رایج شده است. از آنجایی که تقریبا تمام کاربران اینترنت هوشمند که گیمر ها هستند، یک ایمیل دارند، هکر یک ایمیل ارسال می کند که به نظر می رسد مشابه ایمیل ارجاع شرکت اصلی بازی است. کلیک بر روی لینک موجود در ایمیل به طور خودکار نرم افزارهای مخرب، نرم افزارهای مخرب و یا نرم افزارهای جاسوسی بر روی رایانه یا دستگاه تلفن همراه نصب کنید.

خط پایین این است که شما باید مراقب باشید هنگام بازی آنلاین بازی کنید. تماشای لینک هایی که روی آنها کلیک می کنید، برنامه هایی که شما آنها را دانلود کرده اید و یک برنامه قوی آنتی ویروس نصب شده روی رایانه و گوشی هوشمند خود برای قفل کردن این تهدیدات دارید.

November 28, 2017