Back to Question Center
0

Semalt: تکنیک هایی که شما را از تروجان ها و هرزنامه ها دور می کند

1 answers:

مظنونان از شبکه های اجتماعی به عنوان یک بستر برای گسترش نرم افزارهای مخرب و هرزنامه ها برای مدت زمان طولانی استفاده کرده اند. بدست آوردن نرم افزارهای مخرب و یا استفاده از انواع خاص هرزنامه هنگام استفاده از فیس بوک، غول شبکه اجتماعی اجتناب ناپذیر است.

با این حال، آرتم Abgarian، Semalt مدیر ارشد موفقیت در مشتری، می گوید که در استفاده از فیس بوک از هرزنامه ها و بدافزارها می تواند از بسیاری جهات اجتناب شود. اقدامات پیشگیرانه می تواند یکی از بزرگترین و آخرین بدافزار فیس بوک و هرزنامه را محافظت کند. علاوه بر این، گزارش از بدافزارها و ویروس ها در مخالفت با چنین خطراتی در پلت فرم شبکه اجتماعی سودمند است.

کارشناسان اینترنت معتقدند که در یک لحظه ایمیل ها توسط کلاهبرداران اینترنتی و هکرها در گسترش نرم افزارهای مخرب و ویروس ها در وب مورد استفاده قرار گرفتند - mobile website design company in Lebanon. در حال حاضر محبوبیت رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و اینستاگرام، که بیش از دو میلیارد کاربر در سراسر جهان به حساب می آید، وظیفه به اشتراک گذاری هکرهای اینترنتی بدافزار را بسیار آسان ساخته است. به عنوان مثال، بر اساس یک مطالعه اخیر، محققان ریورساید اعلام کردند تقریبا نیمی از 12000 شرکت کننده فیس بوک مستعد ابتلا به بدافزار و کلاهبرداری بودند. این نشان داد که چگونه کلاهبرداران اینترنتی توانایی هک کردن هر حساب فیس بوک را دارند. بیشتر این تقلب ها در طول تحقیق در مورد تکنیک های طعمه قدیمی ارائه هدیه ای مانند "آیفون رایگان" از پست فیس بوک بود.

چگونه کاربر می تواند هرزنامه و بدافزار را بر روی پلت فرم فیس بوک شناسایی و جلوگیری کند؟

طبق گفته متخصصین اینترنت، سخت ترین چیز برای رمزگشایی در هنگام استفاده از پیام های فیس بوک این است که آیا یک پیام از طرف یک دوست یا برخی از کلاهبرداران است که حساب شخصی را به خطر انداخته اند. در این وضعیت، کاربران اینترنت در برابر کلیک کردن روی لینک های ارائه شده مشکوک پیش بینی می شوند. اغلب پست های مخرب هکر یا فریبکارانه از مشترکین فیس بوک حاوی پیوندهایی به سایت های خارجی است که درخواست قربانی برای پر کردن یا ارائه اطلاعات شخصی را دارند. علاوه بر این، این پیشنهادات از کلمات کلیدی مانند Deal، Wow، OMG و Free استفاده می کنند. کاربران فیس بوک باید به یاد بیاورند که شبکه اجازه می دهد تا تمام انواع لینک ها بدون فیلتر اولیه ارسال شوند. این بدان معنی است که حسابهای هک شده فیس بوک یا کاربران حساب واقعی می توانند لینک های کوتاه شده ای را که احتمالا به یک صفحه فیشینگ یا یک صفحه مخرب هدایت می شوند، ارسال کنند.

فیس بوک همچنین شامل ابزارهایی است که به جای آنتی ویروس یا آنتی ویروس که کاربران شبکه اجتماعی می توانند در دستگاه های خود برای محافظت از هویت ها اجرا شوند، وجود دارد. بنابراین نگه داشتن یا اجرای یک نسخه به روز شده از نرم افزار آنتی ویروس یا ضد جاسوسی در حفاظت از کامپیوتر شما در برابر نرم افزارهای مخرب و هرزنامه ضروری است. علاوه بر این، کاربران فیس بوک تشویق می شوند تا از تکنیک های اجتناب از بدافزار در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک آموزش ببینند. فیس بوک نیز بخش "اخبار" برای آموزش کاربران در مورد هرزنامه ها و نرم افزارهای مخرب است. این بخش پیشنهاداتی را ارائه می دهد که کاربران می توانند برای محافظت از دستگاه های خود در برابر نرم افزارهای مخرب استفاده کنند.

یک کاربر فیس بوک می تواند هرزنامه، نرم افزارهای مخرب یا حساب هک را گزارش کند؟

هنگامی که یک کاربر مظنون به هر پستی که دارای هرزنامه یا لینک مخرب باشد، می تواند از طریق صفحات امنیتی آن را به فیس بوک گزارش دهد. همچنین کاربران می توانند روی "X" که در بالا سمت راست پست قرار می گیرند کلیک کنید. علاوه بر این، فیلم ها و عکس های مخرب را می توان با کلیک روی "گزارش ویدئو" یا "گزارش این عکس" گزارش کرد. هک حساب مربوطه مربوط به مسائل را می توان در بخش امنیت فیس بوک گزارش کرد که در آن چنین حساب هایی بلافاصله پس از اتمام تحقیقات فسخ می شوند.

November 28, 2017