Back to Question Center
0

Semalt: صرف نظر از ایستگاه های نظارت دقیق از وب تجزیه و تحلیل

1 answers:

نیک چایکوفسکی، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt ، می گوید که استفاده از مرورگرهای واقعی، یک روش عالی برای نظارت بر عملکرد وب سایت و مدیریت کل تجربه مشتری است. Rigor یک شرکت است که با انجام این چک ها، با اطمینان از اینکه وب سایت مشتری را در یک مرورگر واقعی نظارت می کند، کمک می کند. دلیل اینکه Rigor این کار را انجام می دهد این است که ببینید چه مقدار زمان صفحه برای بارگیری در مرورگر کاربر می گیرد. این همچنین شامل تمام فایل های شخص ثالث مانند ویدجت های اجتماعی، فید داده ها، شبکه های تبلیغاتی، تحلیل ها و CDN ها می باشد.

صاحبان وب سایت همچنین باید از علل رایج بارهای صفحه آگاه باشند. به غیر از عفونت های بدافزار، تروجان ها و ویروس ها، عناصر شخص ثالث می تواند به بارگیری آهسته منجر شود - que es autorretrato. آنها ارزش را به سایت اضافه می کنند، اما برای یک وب سایت مبتنی بر عملکرد، باید برای این کد های وارد شده مراقب باشید. تحقیقات نشان داده است که این عناصر شخص ثالث می تواند یک بار تمام صفحه را به مدت یک دقیقه به تاخیر اندازد. مهم است که برخی از خدمات ارائه شده را همراه با این ویژگی های اضافی ارائه دهیم. با این وجود، آنها با هزینه ای مواجه می شوند، و آن را به مالک می دهد تا آنهایی را تعیین کند که جزء سایت و کسانی هستند که نمی باشند. بهترین استراتژی برای انجام این کار موثر این است که تجزیه و تحلیل هزینه-سود را بر روی تمام ویژگی های شخص ثالث انجام دهیم.

از آنجا که Rigor تمام مطالب یک صفحه را در هر سطح نظارت وب سایت بارگیری می کند، باید تمام ترافیک تولید شده توسط ایستگاه های نظارت را حذف نماید. در غير اينصورت، آنها ممکن است به گوگلآليتال تبادلاتي را که موجب برهم خوردن نتايج مي شوند منجر شوند. برای اطمینان از اینکه کاربر تمام ترافیک را از ایستگاه های مانیتورینگ حذف می کند، یک روش وجود دارد. شایع ترین پلتفرم تحلیلی که برای این کار استفاده می شود، Google Analytics است..

مراحل انجام شده در Google Analytics جهانی هستند. به این معنی است که مهم نیست که کدام پلت فرم تحلیلی استفاده می شود، راهنمای برای همه یکسان است. برای این مقاله، ما این را با استفاده از پلت فرم گوگل آنالیت، که برای اکثر وب سایت ها رایج است، نشان خواهیم داد.

در اینجا چیزی است که باید انجام داد:

  • ورود به نرم افزار Google Analytics
  • در باز شدن، برگه مدیریت را پیدا کنید، که به شما یک لیست از پروفایل ها را انتخاب می کند.
  • مشخصات مناسب را انتخاب کنید. در این مورد، Rigor بهترین انتخاب خواهد بود.
  • بر روی برگه Filters از زیر انتخاب داده شده
  • فیلتر جدید + فیلتر جدید را برای ایجاد یک فیلتر سفارشی برای سایت انتخاب کنید.

در رسیدن به این نقطه، ممکن است مجبور شوید از طریق لیست ایستگاه های نظارت که Rigor در حال حاضر در حال انجام است، بروید. آنها لیستی کامل از مکان های Rigor را با ایستگاه های نظارت خود، با آدرس IP، کد منطقه و نقش تعیین شده برای آنها ارائه می دهند. پس از شناسایی آدرس های IP کامل، به فیلتر Google Analytics بروید تا به Google Analytics برسید .

در زیر فیلتر جدید، به «اضافه کردن فیلتر به نمایه» بروید

  • جعبه را با فوری از شما می پرسد که آیا یک فیلتر جدید ایجاد کنید.
  • در اطلاعات فیلتر، نام فیلتر باید شامل محل ایستگاه نظارت، فیلتر از پیش تعریف شده در نوع فیلتر را بررسی کنید. آدرس IP های ایستگاه های مانیتورینگ واقعی مرورگر را وارد کنید

هیچ دلیلی برای از بین بردن ایستگاه مرکزی یا محتوا وجود ندارد، زیرا آنها در تجزیه و تحلیل کلی به نظر نمی رسد. پس از همه، این کامل است، تمام ترافیک از ایستگاه های نظارت در گزارش ها ظاهر نمی شود.

November 28, 2017