Back to Question Center
0

Semalt: اسرار اجتناب از عفونت های تروجان

1 answers:

این مقاله در مورد چگونگی نگه داشتن کامپیوتر از هر نوع بدافزار، پنج نکته را که توسط جک میلر، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt ، ارائه می دهد، مورد بحث قرار می دهد.

منبع دانلود برنامه

مهم است که کاربران هیچ برنامه ای را اجرا نکنند که دارای امضای دیجیتال یا سایت هایی باشند که هشدار می دهند که منبع دانلود غیر قابل اعتماد است. پس از بارگیری یک فایل اجرایی، یک هشدار دهنده همیشه نشان می دهد که آیا برنامه اجرا می شود یا خیر. با این حال، اکثر مردم تمایل به اجرای برنامه بدون تایید مشروعیت ناشر دارند - nordfrost 3 gislaved. قبل از اجرای چنین فایل ها، کاربر باید برنامه را برای ویروس ها با استفاده از یک آنتی ویروس، اسکنر درخواستی اسکن کند یا فایل را از طریق virustotal.com منتقل کند. برای امنیت بیشتر، برنامه را از طریق محیط های مجازی مانند BufferZone یا Sandboxie اجرا کنید.

Keygens، Cracks و دیگر warez

برخی از راه هایی که کاربران آنلاین مخرب ویروس ها را در آن قرار می دهند، عبارتند از Keygens، Cracks و Patches. استفاده از آنها به میزان قابل توجهی خطر ابتلا به کامپیوتر را افزایش می دهد. اجتناب از آنها در مجموع تنها راهی مطمئن برای فرار از عفونت است. دلیل این است که کنترل قانونی بودن نرم افزار منبع شخص ثالث کم و یا هیچ کمکی نیست. برای مهاجم یک ویروس را با استفاده از نام یک برنامه مورد علاقه برای تغییر نام یک ویروس به نفع کاربران برای دانلود فایل آسان است.

استفاده از منابع قابل اعتماد

همیشه به یک منبع معتبر از نرم افزار برای دانلود فایلها بروید. این نیاز به آگاهی از اینکه کدام منبع معتبر برای دانلود نرم افزار و کسانی است که نیستند. برنامه های وب خاصی وجود دارند که به مشروعیت یک سایت برای کاربر کمک می کند. آنها شامل وب اعتماد یا Norton Safe Web هستند. همچنین قبل از دانلود، همیشه اطمینان حاصل شود که وب سایت تأیید می کند که فایل رایگان از نرم افزارهای مخرب است. هر گونه عدم اطمینان در مورد امنیت سایت باید کاربر را ترک سایت برای اولین بار در مورد تحقیق در مورد نرم افزار مورد نظر خود را برای دانلود کنید. اگر ناشران قابل اعتماد نشان می دهند که این یک فایل امن نیست، پس از آن به هر وسیله ای آن را اجتناب کنید زیرا آن را از یک سردرد تروجان جلوگیری می کند.

در هنگام مرور وب

در اینجا، قوانین قابل اجرا بیشتر است که همیشه درباره چیزهایی که صدایی خیلی خوب برای درست بودن دارند، دوبار فکر می کنم. به طور خلاصه، همه چیزهایی که در اینترنت یافت می شود همانگونه که به نظر می رسد آشکار نیست. اینترنت وب 2.0 برای هر کسی امکان انتشار اطلاعات را فراهم کرده است. برای اطمینان از اهداف فردی که به صورت آنلاین فعالیت می کند دشوار می شود. بنابراین، همیشه منبع اطلاعات را جستجو می کند قبل از سقوط برای ترفندهای اینترنتی، دسترسی پیدا می کند. چیزی نیست که برنده شدن در قرعه کشی شود، اما هیچ تلاشی برای آن انجام نداده است. علاوه بر این، هر گونه ایمیل و یا سایت هایی که هدیه و جوایز را برای دانلود یک فایل خاص تحسین می کنند، کلاهبرداری می کنند و کاربران باید از آنها اجتناب کنند. نتیجه این است که مهاجمان و هکرها اطلاعات شخصی خود را در اختیار دارند

همیشه کامپیوتر را به روز کنید

به روز رسانی ها همیشه برای رفع خطاهای و آسیب پذیری های سیستم استفاده می شود. گاهی اوقات، زمانهای در حال رشد ممکن است یک موتور آنتی ویروس را منسوخ کند و قادر به محافظت از کامپیوتر باشد. اطمینان حاصل کنید که یک سیستم حفاظت لایه ای وجود دارد، زیرا توسعه دهندگان نرم افزارهای مخرب نیز با تاکتیک های خود تغییر می کنند. در نهایت، دسترسی به کنترل دسترسی به حساب کاربری را به عهده می گیرد، زیرا هنگامی که مشکلی در سیستم وجود دارد، پنجره ها به وجود می آیند.

November 28, 2017