Back to Question Center
0

Semalt: شناسایی آدرس های هرزنامه و روح در Google Analytics

1 answers:

تجزیه و تحلیل گوگل یکی از قوی ترین ابزار مورد استفاده برای ردیابی، نظارت و گزارش ترافیک وب سایت از زمان راه اندازی آن در سال 2005 است. ابزار تحلیلی اخیرا موضوع بحث بوده است، آمار ترافیک وب ارجاعات روحانی و هرزنامه در تجزیه و تحلیل گوگل، بعضی از فعالیت های تاثیر گذارانه است که منعکس کننده اطلاعات غلط به مدیر سایت می شود.

در طول این مقاله، جک میلر، Semalt مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری، اطلاعات بصری در مورد هرزنامه و ارجاع شبح که به تروجان، نرم افزارهای مخرب و ویروس ها را به سیستم های کامپیوتری مرتبط می کند، فراهم می کند.

ارجاعات هرزنامه - آیا آنها را می شناسید؟

گوگل آنالیتیک ممکن است گاهی نگرانی از آمار ترافیک وب سایت را نشان دهد - zitzak ambient lounge uk. یک روز ترافیک در یک سایت پایین است و ناگهان بدون یک ماژول قابل توجهی می شکند. تفاوت در جریانهای ترافیکی یک وب سایت به طرز چشمگیری از حداقل تا بالاترین میزان از یک روز به دیگری یا در عرض چند ساعت بدون دانستن اینکه بازدید کنندگان وب از چه طریق آغاز می شوند تغییر می کنند. ارجاع های هرزنامه می تواند ترافیک جعلی را به یک وب سایت تولید کند، که در غیر این صورت در Google Analytics نشان دهنده ی آن است. بدون یک مکانیزم نظارتی مناسب برای شناسایی هرزنامه ها و ارجاعات روح، بدافزار و ویروس نیز می توانند به سیستم حمله کنند. بازدید کنندگان جعلی می توانند امید نادرست به صاحب سایت ایجاد کنند تا آنها درآمد زیادی کسب کنند..

ترافیک هرزنامه

هرزنامه ها و ارجاعات شبح به ثبت آمار اشتباه در Google Analytics می پردازند. کاربران اینترنت که وب سایت را به عنوان ترافیک واقعی ثبت نام نمی کنند. ترافیک هرزنامه می تواند باعث ایجاد خسارت مالی به مالک وب سایت مانند تروجان، ویروس و بدافزار شود. پیشگیری و حذف ترافیک هرزنامه می تواند آمار دقیق ترافیک را تسهیل کند.

انواع اسپم

دو نوع هرزنامه وجود دارد که آمار واقعی بازدیدکنندگان در یک وبسایت را که در Google Analytics ثبت شده است، تغییر می دهد. هرزنامه میتواند یک ارجاع هرزنامه یا یک ارجاع روح باشد. گرچه ارجاعات روحانی به عنوان بازدیدکنندگان واقعی در وب سایت حتی بدون بازدید از سایت ثبت نام می کنند، ارجاع های هرزنامه انجام جستجوی خودکار از طریق یک وب سایت که اطلاعات را خراب می کند. درست مانند بدافزارها و ویروس ها، هرزنامه برای حذف عادت در وب سایت ضروری است.

شناسایی ترافیک هرزنامه

نه همه پیوندهایی که از طریق ایمیل، وب سایت و رسانه های اجتماعی مرتبط می شوند، به امنیت کامپیوتر رایج هستند. با کلیک بر روی لینک های مراجعه شده با احتیاط بسیار مهم است. پیوندهای به اشتراک می توانند بدافزارها، ویروس ها و تروجان ها را برای آسیب جدی به کامپیوتر منتقل کنند. با استفاده از نرم افزار آنتی ویروس می توانید قبل از اتصال به اینترنت به نظارت بر امنیت سیستم کمک کنید.

پیدا کردن لینک های ارجاع هرزنامه در داده ها

منوی Referrals در قسمت All Traffic در قسمت Acquisition موجود در حساب Google Analytics یک نمای کلی از بازدیدکنندگان یک وب سایت را فراهم می کند. با کلیک بر روی لینک «پیشرفته» گزینه ای برای فیلتراسیون جلسات فراهم می شود. یک لینک بازدید بیش از ده بار ممکن است آمار ترافیک را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد و ممکن است از ارجاع های اسپم منجر شود .

November 28, 2017