Back to Question Center
0

Semalt Shares دستورالعمل برای از بین بردن هرزنامه ارجاع با استفاده از نام های میزبان مهم

1 answers:

رباتها

ربات ها سایت شما را امیدوار به جمع آوری داده ها می کنند، که یا عالی یا وحشتناک هستند. به عنوان مثال، ربات Google که سایت ها را خزنده می کند، به دلیل اهداف نمایه سازی عالی است، در حالی که آنهایی که وحشتناک جمع آوری داده ها (مانند پیام ها) هستند، سرور خود را تعدیل می کنند و حساسیت ها را جستجو می کنند.

Spam Ghost

این اسپم شناخته شده ترین شناخته شده در تحقیق است زیرا از سایت ها بازدید نمی کند - gestion des heures. این اطلاعات را به طور مستقیم به حساب Google Analytics انتقال می دهد بدون هیچ ارتباطی. سایت ها به صورت خودسرانه متمرکز می شوند، بنابراین شما اعتقاد ندارید که این فقط سایت شما هستند که آنها جستجو می کنند.

ایگور Gamanenko، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا یک راه حل مفید برای جلوگیری از هرزنامه ارجاع فراهم می کند.

شناسایی اسپم ارجاع

باز کردن گوگل آنالیتیک حساب و تحت تدارک پس از آن همه جنبش سپس ارجاع شما به سادگی می توانید پیدا کنید که نام های میزبان در حال انتقال فعالیت مربوطه. شما باید یک فرمت تاریخچه بیشتر را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که اطلاعات کافی برای درک هر گونه غیر قانونی دارید. تلاش برای برجسته کردن برخی از اختلالات در اندازه گیری کمک خواهد کرد در حذف برخی از اطلاعات بی منطق

قبل از مقابله با نگرانی اولیه، یک جایگزین وجود دارد که باید در هر حساب Google Analytics با توجه به نفوذ هرزنامه هرزنامه بررسی شود. به تنظیمات نگاه کنید و بر روی Checkmark واقع در "نوار همه بازدید از رباتها و اشکالات مشهور" کلیک کنید. این جایگزین به طور طبیعی از طریق منابع شناسایی اسپم از Google Analytics غربال می شود.

گوگل آنالیز دارای انتخاب کامل کانال است که توانایی رد فعالیت هرزنامه های آینده از اطلاعات تحقیق را دارد. ارجاع های جعلی بر روی شانس هایی که به طور همزمان تسکین می یابند، قابل رد شدن هستند، به این ترتیب، پیش بینی منابع هرزنامه ها در طول مسیر طولانی نگهداری می شود. بهترین روش برای مقابله با آنها در Google Analytics، ایجاد یک کانال است که فقط نامهای میزبان مشروع، فعالیت واقعی در سایت ما را شامل می شود.

برای تشخیص نام های میزبان قابل توجه خود را به جمع آوری مردم، سپس نوآوری سپس سیستم. مدت زمان طولانی تنظیم شده برای اجرا، بنابراین شما هیچ اطلاعاتی را از دست نمی دهید. با ضربه زدن بر روی اندازه گیری میزبان، شما می بینید از همه نام های میزبان، از جمله هرزنامه ها و پیدا کردن موارد مشروع برای تکمیل اطلاعات را ببینید..ممکن است نیاز به اندازه گیری جنبش تولیدی باشد، ممکن است لازم باشد translate.googleusercontent.com را به عنوان مشتریان بتوانید خدمات محتوای سایت خود را نشان دهید.

در مورد سایت Neuralab، ما می توانیم با استفاده از اصطلاحات regex در حالی که شامل نام های میزبان در کانال.

با استفاده از این تفسیر، ما اخیرا قصد داریم همه جنبشها را از یا blog.neuralab.net ترکیب کنیم. یا www.neuralab.net. در صورتی که نامهای میزبان بیشتری را کشف کرده اید، می توانید آنها را در عبارت های regex اضافه کنید، بنابراین لازم نیست آنها را یکی پس از دیگری قرار دهید. پس از کشف نام تمام میزبان، این یک فرصت عالی برای ترکیب آنها در کانالها است.

1. از ناحیه سرپرست Google Analytics بازدید کنید و روی کانال ها ضربه بزنید.

2. شامل کانال جدید و نام آن به عنوان نیاز باشد.

3. کانال سفارشی را مرتب کنید و انتخاب کنید (باید انجام شود!)

4. نام میزبان را در قسمت کانال انتخاب کنید.

5. در زیر کانال، قرار دادن اصطلاحات regex که شامل اسامی اصلی اصلی اصلی شما است

6. روی آیکون ذخیره بر روی لمس ضربه بزنید، و شما انجام می شود.

November 28, 2017