Back to Question Center
0

Semalt: چرا و چگونه برای حذف ترافیک وب سایت داخلی از Google Analytics

1 answers:

گوگل تجزیه و تحلیل ارائه می دهد بسیاری از مزایای به کاربران آن است. این به شما اجازه می دهد اطلاعات بینش، داده های گسترده و عملی را داشته باشید تا بتوانید کسب و کار جدید خود را ارائه دهید. شما ممکن است تجزیه و تحلیل Google خود را بهتر و جامع تر انجام دهید. برای این کار، شما باید تعدادی از اصلاحاتی را در حساب خود انجام دهید و چند مرحله را دنبال کنید - kertyol pso shampoo pzn. یکی از مهمترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که گوگل آنالیت را به گونه ای تنظیم کنید که تنها به شما اجازه ترافیک مشروع را می دهد. شما می توانید تعداد زیادی از نظرات و منجر از طریق این برنامه تولید کنید. در هنگام تنظیم Google Analytics شما هیچ استثنائی وجود ندارد. شما باید فیلتر ها را ایجاد کنید و اطمینان دهید که ترافیک وب سایت شما از کیفیت بالا است

جیسون آدرر، مدیر موفقیت مشتری خدمات دیجیتال Semalt ، راه حل ارزشمندی در این زمینه ارائه می دهد.

ایجاد یک دیدگاه جدید

اولین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که شما یک نمای جدید برای هر دامنه ایجاد می کنید. اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که امکان فیلتر کردن گوگل آنالیت وجود ندارد، بنابراین شما باید آنها را با مراقبت و توجه کامل ایجاد کنید. شما نباید فراموش کنید که فیلترها بر تمام اطلاعات جمع آوری شده در Google Analytics اثر می گذارد..این می تواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم دیدگاه های شما و تعداد بازدید های وب سایت شما را تحت تاثیر قرار دهد. اگر شما نمی خواهید تمام داده های وب سایت را فیلتر کنید، پس باید به بخش مدیریت بروید و بر روی گزینه ترافیک کلیک کنید. هنگامی که این کار را انجام می دهید، می توانید روی دکمه ایجاد نمایش کلیک کنید تا شروع شود.

ایجاد فیلترهای جدید

پس از تنظیم دیدگاه های خود، گام بعدی ایجاد فیلتر های جدید است. برای این، شما باید به بخش مدیریت بروید و بر روی گزینه فیلتر کلیک کنید. بسیار مهم است که فیلترها را ایجاد کنید زیرا این امر باعث سلامت و بهبود سایت شما می شود. در ابتدا شما ممکن است قادر به ایجاد فیلترهای مربوطه نباشید، اما می توانید آن را یک بار انجام دهید و می دانید که چگونه آن را به سطح بعدی منتقل کنید. شما نباید فراموش کنید که آدرس آی پی شرکت خود را وارد کنید، بنابراین قفل نخواهد شد. شما همچنین باید IP هایی را که نمی خواهید در آینده مسدود شوند تعیین کنید. این کار شما را راحت تر می کند و می توانید از ورود نمایش ها و بازدید های جعلی جلوگیری کنید.

از داده های فیلتر شده خود لذت ببرید

هنگامی که تنظیمات فوق را انجام داده اید، لذت بردن از آن آسان است. با استفاده از وب سایت جدید یا قدیمی شما، مزایای ارزیابی و تجزیه و تحلیل داده های سایت دوستانه را خواهید گرفت و می تواند از استراتژی ها و اهداف شرکت شما پشتیبانی کند. در ابتدا آسان نخواهد بود. بنابراین، مجبور هستید وقت اضافی برای یادگیری چیزهای جدید صرف کنید. داده های متنوع می تواند تصمیمات درست را برای شما آسان کند. همچنین زمان صرف شده در سایت را کاهش می دهد و می تواند فیلترهای زیادی برای شما ایجاد کند. نه تنها این، بلکه شما نیز بهتر می توانید بدانید که چگونه بازدیدکنندگان و مشتریان شما از خواص یا وب سایت های شما استفاده می کنند. همچنین تجزیه و تحلیل و ارزیابی استراتژی های بازاریابی خود را به نحو موثری خوب است. بهترین چیز این است که گوگل آنالیتیک به شما کمک زیادی می کند در مورد نمایش ها و تولیدات فیلتر.

November 28, 2017