Back to Question Center
0

Semalt: چگونه از قربانی تروجان جلوگیری شود

1 answers:

امروزه مردم از وب سایت های رسانه های اجتماعی، مراکز خرید آنلاین و سایت های قمار در تعداد زیادی استفاده می کنند. اشتباه نخواهد بود که اینترنت به یک منبع اولیه اطلاعات تبدیل شود؛ ما بر روی وب سایت های مختلف کلیک می کنیم و مقالات مورد علاقه ما را به صورت منظم می خوانیم. حدود دو سال پیش، تنها سه میلیون فرم کدهای مخرب وجود داشت و صدها نفر از آنها در هر روز کشف شد.

Frank Abagnale، مدیر خدمات مشتری خدمات دیجیتال Semalt ، اشاره می کند که بدافزار از قبل خطرناک و فراگیر شده است، زیرا باعث نگرانی های قانونی است که مربوط به شناسه های شخصی و حرفه ای ما است. خطرات آلوده شدن به اینترنت بالاتر از قبل است زیرا تمام داده ها هر روز استفاده می شوند. منشاء بدافزارها و ویروسها ناشناخته است، اما ممکن است از آن جلوگیری شود - bilişim hosting.

بدافزار چیست؟

بدافزار رایج ترین نوع نرم افزار مخرب است؛ مهاجمان از این ابزار برای خراب کردن دستگاه های کامپیوتری استفاده می کنند. آنها اطلاعات حساس جمع آوری می کنند و بدون دسترسی به سیستم شما دسترسی دارند. ویروس ها و کرم ها دو شکل دیگر هستند که نباید با نرم افزارهای مخرب اشتباه گرفته شوند. همه اینها مشکلات مختلفی را ایجاد می کنند و باید با یکدیگر متفاوت باشند

یک ویروس یک تکرار کننده ی شخصی است که از طریق اینترنت از طریق رایانه شما گسترش می یابد و می تواند کدهای اسناد و مدارک را به دست آورد. از سوی دیگر یک کرم بسیار متفاوت از یک ویروس است..کرم ها از طریق شبکه های کامپیوتری بدون اطلاع شما پخش می شوند و باعث مشکلات جدی می شوند.

انگیزه پشت بدافزار چیست؟

یک اسب تروجان کمک می کند تا فایل های پشتیبان یک سیستم کامپیوتری را راه اندازی کرده و به تعداد زیادی از موارد به شما دسترسی پیدا کند. چند سال پیش، ویروس ها به عنوان فریب و آزمایش در اینترنت در نظر گرفته شدند. اکثر مردم متوجه نبودند که ویروس ها و بدافزارها به سیستم کامپیوتری آنها آلوده شده اند. و اکنون وضعیت کاملا تغییر کرده است؛ این روزها، مجرمان سایبری از طریق نرم افزارهای مخرب برای کسب درآمد از اینترنت استفاده می کنند و مردم می دانند که چگونه اقدامات را علیه آنها انجام دهند. هکرها وب سایت ها را توسعه می دهند و درآمد خود را با نمایش تبلیغات نمایش می دهند. آنها یک ویروس و نرم افزار مخرب را به آن تبلیغ اضافه می کنند تا بیشتر و بیشتر مردم را جذب کنند. آنها یک کامپیوتر را آلوده می کنند و اطلاعات شخصی شما مانند شماره های امنیت اجتماعی، شماره کارت اعتباری و شناسه های پی پال را جمع می کنند.

چگونه می توانم با نرم افزارهای مخرب آلوده کنم؟

متاسفانه است که هیچ راه خاص یا معتبر برای خلاص شدن از نرم افزارهای مخرب و ویروس ها وجود ندارد. حتی نرم افزار آنتی ویروس Top-notch و معروف و برنامه های مخرب در اینترنت از امنیت و امنیت کافی برخوردار نیست. بنابراین، شما می توانید از یک ابزار آنتی ویروس تنها برای دریافت هشدار در صورت وجود هر نوع بدافزار یا ویروس موجود در سیستم رایانه خود استفاده کنید.

چگونه برای جلوگیری از آلوده شدن بدافزارها

باید به روز رسانی نرم افزار آنتی ویروس یا ضد تروجان خود را نگه دارید. مهم است که آخرین نسخه های خود را نصب کنید تا از آلوده شدن آنها جلوگیری شود. شما همچنین باید از برنامه های مختلف آنتی ویروس و نرم افزارهای مخرب استفاده کنید و آنها را حفظ کنید تا در اینترنت ایمن بمانید. شما می توانید فایروال ها را نصب کنید تا سیستم های کامپیوتری خود را از ترافیک وب مترو و حملات مخرب محافظت کنید. اضافه کردن محل آگاه نیز خوب است اگر شما با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه یا لپ تاپ؛ شما یک بار در یک زمان باید تنظیمات امنیتی، تنظیمات مرورگر، تنظیمات ایمیل و حسابهای آنلاین خود را بررسی کنید. در حالی که در اینترنت، شما باید از کلمات عبور قوی استفاده کنید و هر هفته آنها را تغییر دهید. فراموش نکنید زمانی که شما آنلاین نیستید، کامپیوتر خود را از Wi-Fi جدا کنید. به دنبال اقدامات امنیتی قوی و اقدامات لازم برای کاهش خطرات ویروس ها و بدافزارها. در صورت استفاده از ایمیل و مرورگرهای وب، به منظور کاهش خطر ابتلا به عفونت اقدامات خود، اقدامات امنیتی مناسب را دنبال کنید و اقدامات احتیاطی لازم را اتخاذ کنید.

November 28, 2017