Back to Question Center
0

Semalt: چگونه ترافیک ارجاعی بر روی داده های شما تاثیر می گذارد

1 answers:

ترافیک ارجاع چیست؟ چرا مهم است؟ خوب، جک میلر، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt ، توضیح می دهد که ترافیک ارجاع بخش ترافیکی است که در سایت شما از طریق منبع دیگر فرود می آید. منبع میتواند یک لینک از دامنه دیگری باشد. گوگل آنالیز بلافاصله می داند کجا وب سایت ترافیک قبل از فرود در سایت شما - computer technician services offered. به همین ترتیب (گوگل آنالیتیک) نام دامنه این وب سایت ها را به عنوان منبع ارجاع در گزارش های خود نشان می دهد.

هنگامی که ترافیك ارجاع را رد می كنید، اطلاعات شما چگونه تغییر می كند؟

به طور پیش فرض، رجیسترها به طور خودکار جلسات جدید را فعال می کنند. با این حال، زمانی که شما تصمیم به حذف هر گونه منبع ارجاع، پس از ترافیک وب از دامنه های منع شده، جلسات جدید منجر نمی شود. همانطور که واضح است، اگر شما می خواهید ترافیك ارجاع به ماشه جلسات جدید بدهید، نباید دامنه ها را در این فهرست ممنوعیت قرار دهید .

از سناریوی فوق، می توانید ببینید که از زمان ارجاع، جلسات جدید را منشعب می کند، به غیر از ارجاعات، به این معنی است که بر روی نحوه محاسبه جلسات تاثیر می گذارد. این تعامل را می توان به عنوان یک جلسه مجزا یا چندگانه محاسبه کرد که بسته به نحوه ارجاع شما محسوب می شود. به عنوان مثال، یک کاربر در mysite.com از وب سایت شما بازدید می کند؛ yoursite.com سپس به mysite.com می رود اگر از وبسایت خود (yoursite.com) خودداری نکنید، هر دو جلسه شمارش می شوند. هر بار که او در mysite.com فرود می آید. اگر از سوی دیگر، شما mysite.com را رد کردید، و تنها یک جلسه واحد فعال می شود. به این ترتیب چگونگی حذف ترافیک ارجاع بر نحوه شمارش جلسات شما تأثیر می گذارد..

برنامه های کاربردی رایج برای حذف استناد

 • برای پردازش پرداخت شخص ثالث
 • پیگیری دامنه متقابل

لیست خروج

شما باید از این واقعیت آگاه باشید که تنها ترافیک وب از یک دامنه و زیر دامنه های آن ممنوع است. ترافیک از یک دامنه با رشته های زیر رشته نمی باشد.

به عنوان مثال، اگر ترافیک ارجاع را از وبسایت.com حذف کنید، سپس ترافیک وب سایت domain.com و زیر دامنه another.website.com حذف می شود. وب سایت ترافیک از another-website.com با این حال محروم نیست

چگونگی ایجاد یک لیست خروج ارجاع؟

 • با ورود به حساب Google Analytics خود
 • روی 'Admin' کلیک کنید
 • با استفاده از منوی کشویی در جایی در ستون حساب خود، اموالی را که میخواهید نیشگون بگیرید، انتخاب کنید
 • روی Tracking-Info کلیک کنید
 • روی فهرست مجازات-محرومیت فهرست
 • نام دامنه را اضافه کنید و سپس لیست خود را ایجاد کنید
 • تغییرات را ذخیره کنید، و تو خوب هستی

نحوه حذف دامنه از لیست حذف؟

اگر به هر دلیلی بهترین شناخته شده برای بازبینی حذف یک دامنه از لیست خروج، شما می توانید این کار را با سهولت انجام دهید. از مراحل فوق به جز جزئیات کوچک استفاده کنید - به جای افزودن یک ارجاع، آن را حذف کنید. با کلیک روی حذف دامنه، پس از آن تغییرات را خاتمه دهید.

تست آب

اطمینان حاصل کنید که فهرست خروج شما با آزمایش آن کار می کند. کارشناسان توصیه می کنند از Tag Assistant Recording استفاده کنید. این به شما می گوید که چه چیزی حذف می شود و چه چیزی نیست.

زمانیکه ترافیک حذف شده هنوز در گزارش شما ظاهر می شود. این ممکن است به این دلیل رخ دهد:

 • کاربران قبل از ایجاد لیست حذف شما از سایت شما بازدید کردند
 • آنها می توانند از بوک مارک ها استفاده کنند
November 28, 2017