Back to Question Center
0

Semalt: چگونه و چرا برای محافظت از سیستم خود از تروجان

1 answers:

آیا می دانید که پیشوند mal (به عنوان بدافزار) به معنای بد در همه زبان های لاتین از جمله اسپانیایی است؟ این خیلی به شما می گوید. بدافزار یا نرم افزارهای مخرب توسط مجرمان اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرند تا خرابکارانی را که به کاربران رایانه ای بی اعتبار شده اند، خراب کنند. شما می توانید از نرم افزارهای مخرب به عنوان یک برنامه نفوذی استفاده کنید تا اطلاعات شخصی را فاش کنید - جزئیات ورود + رمزهای عبور، اطلاعات کارت اعتباری، اطلاعات بانکی، شماره امنیت اجتماعی - که به منظور سرقت هویت (سرقت هویت)، پول و دیگر فعالیت های شوم استفاده می شود. تروجان می تواند در هر شکل باشد. این می تواند یک اسب تروجان، ویروس، ransomware، کرم یا نرم افزارهای جاسوسی باشد

پیروی از دستورالعمل های فوق الذکر توسط Artem Abgarian، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، و اطالعات خصوصی شما همیشه امن خواهد بود - tele per quadri moderni vendita.

چگونه نرم افزارهای مخرب در برابر شما مورد استفاده قرار می گیرند؟

راه های بسیاری وجود دارد که از طریق آن هکرها و یا سایبری ممکن است یک نرم افزار مخرب را از بین ببرد. رایج ترین روش ممکن است با ارسال یک ایمیل فیشینگ باشد. این ایمیل ممکن است بی ضرر باشد، اما اغلب حاوی یک پیوند یا یک فایل اجرایی است که در صورت کلیک، نرم افزارهای مخرب را به سیستم کامپیوتری شما نصب می کند.

هنگامی که این بدافزار خود را در رایانه خود پیدا می کند، سیستم رمزنگاری و محافظت داده های شما را برای آسیب پذیری ها ردیابی می کند. اگر نقاط ضعف در جایی در سیستم وجود داشته باشد، بدافزار از ترکیبی از تاکتیک های مخرب برای اختلال در عملیات استفاده می کند و اطلاعات شخصی را سرقت می کند. به عنوان مثال، مرورگر شما ممکن است بسیاری از زبانه ها را باز کند بدون این که قصد دارید این کار را انجام دهید. گاه صوتی صوتی را میشنوید (کلیپ های صوتی در زبانه هایی که داوطلبانه باز نمی شوند) پخش می شود. چگونه نرم افزارهای مخرب رمزهای عبور خود را می شناسند؟ خوب، آنها از تکنیک گرفتن اطلاعات به نام keylogging استفاده می کنند..این روش تمام کلید هایی را که هنگام ورود به یک حساب فشار می دهید، ردیابی می کند. این بدین معنی است که نرم افزارهای مخرب شماره امنیت، پین و رمزهای عبور شما را شناسایی می کنند.

تهدید بدافزار واقعی است. در حقیقت، نرم افزار در حال تبدیل شدن به سخت تر شدن است که نشان می دهد که موارد سرقت هویت و سایر جرایم سایبری می تواند افزایش یابد. هراس نداشته باشید راه های زیادی برای محافظت از خود از این تهدید وجود دارد

چگونه برای جلوگیری از نفوذ بدافزار

این بازی برای امنیت و هشدار است. با توجه به این نکته، راهنمایی های زیر باید از آسیب به شما جلوگیری کنند:

  • روی پیوندها کلیک نکنید یا فایلهای اجرایی را از ایمیلهایی که فرستنده شما آنها را نمی شناسید و یا با آنها ارتباط برقرار نکنید باز کنید.
  • آخرین نسخه نرم افزار آنتی ویروس را دانلود، نصب و به روز کنید، ضد جاسوس افزار و سپس یک فایروال را تنظیم کنید. از نسخه های خراب نرم افزار آنتی ویروس استفاده نکنید
  • اجتناب از استفاده از ویژگی ذخیره خودکار مرورگر اجتناب کنید. اگر شما توسط مرورگر ترویج شده اید تا به یاد داشته باشید رمز عبور را کلیک کنید 'هرگز'. هنگامی که از آن استفاده نمی کنید، کامپیوتر خود را ببندید.
  • اطمینان حاصل کنید که شما از آخرین نسخه برنامه ها در رایانه، لپ تاپ یا رایانه لوحی خود استفاده می کنید. همانطور که هست، توسعه دهندگان شامل جدیدترین اقدامات امنیتی برای جلوگیری از افراد بد است.

اجازه ندهید که خودتان یکی دیگر از قربانیان نرم افزارهای مخرب باشد. گاهی اوقات آنتی ویروس شما ممکن است یک پنجره با پیام "تهدید شناسایی شده" ایجاد کند. اگر این اتفاق می افتد، پیوند ارسال شده به ایمیل یا متن خود را باز نمی کنید. بیخیالش. شما امن خواهید بود.

November 28, 2017