Back to Question Center
0

Semalt: چگونگی از بین بردن ترافیک ترافیکی از Google Analytics

1 answers:

آیا شما متوجه شده اید که تعداد رباتهایی که با سایت شما مواجه می شوند، به طور نمایشی افزایش می یابد؟ اگر جواب شما "بله" باشد، حداکثر بل، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، به شما کمک خواهد کرد که با این مشکل کنار آمدید. به عنوان یک پلت فرم وب، گوگل آنالیتیک توانایی اسپم و فعالیت های ربات را ندارد، که عملا در هر سایت تاثیر می گذارد. در حقیقت، این موضوعی است که به عنوان یک سردرد واقعی برای تبلیغ کنندگان آنلاین تبدیل می شود.

ترافیک ترافیکی چیست؟

در Google Analytics، اصطلاح «فعالیت ربات» برای توصیف سایت تحت حمله رباتها و روباتهای مخرب استفاده می شود - felt hat ladies. چنین فعالیت های بدخیم فعالیت در وب سایت، می تواند به طور قابل توجهی عملکرد کلی آن را کاهش دهد و بر محتوای آن تأثیر بگذارد.

نحوه تشخیص فعالیت های Bot در Google Analytics چیست؟

دستورالعمل های گام به گام برای نشان دادن فعالیت های ربات در Google Analytics است:

  • در قسمت خرید در بخش چپ کلیک کنید، در آن نقطه کلیک کنید کانال ها و تمام ترافیک. سپس به بخش پیش فرض کانال در گزارش بروید و روی ارجاع کلیک کنید.
  • آیا اکثر منابع ارجاع شما را می دانید؟ اگر پاسخ شما خیر است و به نظر شما مهم نیست، ممکن است بخش اصلی اطلاعات برای نشان دادن این است که این یک ترافیک ربات است..در پایین صفحه روی «نمایش ردیفها» کلیک کنید تا رفراندم کامل شود.

شما باید پس از دستورالعمل هایی که در قوانین فوق الذکر دیده می شود، هرزنامه خود را دنبال کنید، اما فقط برای شناخت بیشتر با اسپم های مشهور، ما چند مورد را برای شما جمع آوری کرده ایم:

  • 4webmasters.org
  • trafficmonetize.org

نحوه نادیده گرفتن فعالیت های Bot در Google Analytics چیست؟

تا زمانی که Google این مسئله را حل کند، چندین جایگزین وجود دارد که می توانید در همین حال آن را در نظر بگیرید.

  • یکی از بهترین روشهای مقابله با مسئله، این است که کانال هایی را ایجاد کنید که متوقف روبات یا ربات خاصی باشند که بر اطلاعات شما تأثیر منفی دارند.
  • از شمار قابل توجهی از مناطق و زیر دامنه هایی که در Google Analytics دنبال می کنید، خلاص شوید.
  • یکی دیگر از گزینه های که شما می توانید انجام دهید این است که همه چیز را وارد کنید به صفحات اکسل و به دست آوردن اطلاعات که شما نیاز دارید.

آخرین، اما نه حداقل گزینه این است که اطمینان حاصل شود که ترافیک ربات بر اطلاعات تجزیه و تحلیل گوگل شما تاثیر نمی گذارد. افزودن کانال بهترین روش برای اجرای آن است. فقط این راهنمایی ها را دنبال کنید، و شما هرگز با مشکل مطرح شده در بالا صحبت نخواهید کرد!

November 28, 2017