Back to Question Center
0

Semalt: انواع رایج متداول تجارت الکترونیک

1 answers:

به نظر می رسد مجرمان به روش های پرداخت جایگزین به عنوان آنها به عنوان جذاب جذب می شودیک مکان عالی برای انجام تقلب است از سال 2013، موارد تقلب تجارت الکترونیک در هر 100 دلار و 5.65 درصدی، 19 درصد افزایش یافته استسنت ها به کلاهبرداران می روند.

مقاله زیر، ماکس بل، The Semalt مدیر موفقیت مشتری، توضیح می دهد که رایج ترین انواع تقلب در تجارت الکترونیک.

سرقت هویت

آنها 71٪ و 66٪ فیشینگ و 63٪ حساب سرقت را تشکیل می دهند - appraisal equipment. مهاجمان عمدتاکارت های اعتباری هدف. هدف در اینجا این است که معاملات را با هویت متفاوت انجام دهید، زیرا هویت جدیدی خسته کننده است.کلاهبرداران اطلاعات شخصی را هدف قرار می دهند که آنها را قادر به انجام این معاملات آنلاین می کند. فیشینگ یک روش گسترده برای استفاده استماهی برای اطلاعات مشتری از وب سایت ها. Pharming یک تکنیک است که مهاجم یک وب سایت را برای هدایت مشتری به یک وبسایت هدایت می کندبا توجه به وب سایت، از جایی که کلمه عبور آنها استفاده می شود سپس مورد استفاده قرار گیرد برای هویت فرد. حملات به ارائه دهندگان تجارت الکترونیک وبا استفاده از نرم افزارهای مخرب برای حمله به وب سایت ها نیز این دسته را می گیرند. حملات انسان درسطح پیچیده تر و پیچیده تر استداده ها با ربودن ارتباط بین وب سایت و مشتری.

تقلب دوستانه

در اینجا، مشتریان برای کالاها سفارش می دهند و سپس از فرم پرداخت «مانند» استفاده می کنندبدهی مستقیم یا کارت اعتباری. سپس آنها را به اتهام اخطار اعلام می کنند که اطلاعات حساب آنها هک شده یا به سرقت رفته است. این انواعمشتریان به اشتباه بازپرداخت می شوند، با این حال، کالا یا خدمات را حفظ می کنند. این امر با دستکاری دوباره حمل و نقل جایی که مشتری آن را انجام نمی دهدمیخواهند آدرس فیزیکی خود را برای تحویل در اختیار شما قرار دهند. در عوض، آنها از واسطه هایی استفاده می کنند که از جزئیات خود برای به دست آوردن محصول استفاده می کنند..

تقلب پاک

در این مورد، یک هکر از یک کارت اعتباری برای خرید استفاده می کند، اما آنها دستکاری می کنندجزئیات معاملات برای دور زدن سیستم های تشخیص تقلب. کلاهبرداران برای انجام چنین نوعی نیاز به آزمایش فنی دارنداز تقلب این نیاز به تسلط بر سیستم های تشخیصی دارد و معامله زیادی در مورد صاحبان کارت های ربوده شده. سپس آنها از این استفاده می کننداطلاعات صحیح را به فریب دادن سیستم. قبل از انجام یک فعالیت موفق تقلب پاک، باید کارت را بررسی کنید تا ببینید آیا کار می کند.

تقلب وابسته

ممکن است از یک فرایند کاملا خودکار استفاده کنید یا افراد واقعی را به عنوان تجار وارد شویدبا استفاده از حساب های جعلی هدف این است که با دستکاری ترافیک یا آمار برای جمع آوری پول به همان اندازه که می توانند از برنامه های وابسته استفاده کنندفرم ثبت نام

سرقت سهگانه

این شامل سه فرآیند است. اول این است که یک پیشنهاد خرید جعلی را ایجاد کنیدکم قیمت کالاهای با تقاضای بالا. مرحله دوم استفاده از اطلاعات کارت اعتباری خراب شده و استفاده از نام های جمع آوری شده از این اعتبار استکارت، خرید از فروشگاه های واقعی. آنها اطمینان حاصل می کنند که محصول را به مشتری برای اطمینان از اعتبار در اولین خرید تحویل دهند.در نهایت، تقلب کننده اطلاعات از کارت های ربوده شده را برای خرید بیشتر استفاده می کند.

تقلب تجاری

این نوع تقلب ساده است: تقلب کننده کالا را با قیمت پایین ارائه می دهد،اما هرگز آنها را به مشتری تحویل نمی دهد. با این وجود، آنها پرداخت ها را حفظ می کنند و به نوع خاصی از پرداخت منحصر به فرد نیستند.

تقلب بین المللی بیشتر

شیوع تقلب، فقدان یک سیستم یکپارچه برای ارائه یکنواخت استمشاهده تمام معاملات انجام شده در بیش از 14 کشور و در بازارهای مختلف. 52٪ افزایش تقلب به عنوان یک چالش مهم،و یک عدد مشابه از ابزارهای موجود برای جلوگیری از تقلب آگاهی ندارند. موانع زبان مانع مدیریت تقلب در سراسر کشور می شودکشورها و افراد.

دستگاه های مختلف

تقلب برای هر بازرگان یک چالش است. با این حال، به عنوان آنها اتخاذ یکرسانه های چند کاناله، تهدید به افزایش است. وب سایت های شخص ثالث منجر به فعالیت تقلب، به دنبال تلفن های همراه،و در نهایت، وب سایت های تجاری.

November 28, 2017