Back to Question Center
0

Semalt: نحوه محافظت از کسب و کار شما در برابر آسیب های ناشی از بوتنت ها

1 answers:

یک بوت نت یک دستگاه متصل به اینترنت است که بر روی یک یا چند ربات اجرا می شود و در عرض چند ساعت می تواند دستگاه رایانه شما آسیب برساند. بوت نت ها به طور گسترده ای برای انجام حملات انکار سرویس توزیع شده، سرقت اطلاعات و ارسال پیام های هرزنامه استفاده می شود. راس باربر Semalt مدیر موفقیت مشتری، هشدار می دهد که این اجازه می دهد هکرها به دستگاه های شما دسترسی داشته و فایل های شخصی خود را به خطر بیافتند.

رایانههای زامبی دستگاههایی هستند که توسط هکرها کنترل میشوند. آنها اطلاعات شما را سرقت می کنند و یا سیستم شما را با فرستادن ایمیل های اسپم در تعداد زیادی از سیستم متوقف می کنند - mongo explorer download. کامپیوتر زامبی درست مثل اسب های سنتی تروجان است؛ تنها تفاوت این است که آنها keyloggers را نصب نمی کنند و اطلاعات شما را سرقت می کنند تا زمانی که روی پیوندهای خاص کلیک کرده اید. زامبی ها در همکاری با دیگر زامبی ها کار می کنند و فایل ها و اطلاعات شخصی شما را به خطر می اندازند و همچنین یک شکل از بوت نت هستند. بنابراین، بوت نت ها به چندین دستگاه رایانه حمله می کنند، ایمیل های اسپم و فیشینگ ارسال می کنند و در ransomware دخیل هستند .

توانایی های بوت نت

اگر سال ها از اینترنت استفاده می کنید، احتمالا با mIRC آشنا هستید. این یک محبوب و یکی از بهترین برنامه های چت است که با استفاده از تعداد زیادی از بوت نت ها، درست مانند دیگر چت و ابزار پیام های متنی. با این حال، تعداد زیادی از بوت نت ها تنها برای هدف حمله ایجاد می شوند. هکرها با فرستادن ایمیل های اسپم، روند را آغاز می کنند..اگر یک بوت نت وارد دستگاه رایانه شما شود، ممکن است به اطلاعات و فایل های حساس شما آسیب برساند. اگر شما به دنبال خرید یک بوت نت هستید، ممکن است شما حدود 800 دلار یا حتی بیشتر از آن هزینه داشته باشید. ما توصیه نمی کنیم حملات انکار سرویس توزیع شده را در وب سایت های خود انجام دهید. هکرها آن را به سیستم خود ارسال می کنند و ممکن است مجبور باشید برای امنیت در اینترنت بمانید. بیشتر مهاجمان فریب تبلیغات را تحریک می کنند. این به این علت است که دستگاه های کامپیوتری در سراسر جهان تعداد زیادی کلاهبرداری جعلی را در تبلیغات ایجاد می کنند. این به اسپم ها و هکرها کمک می کند تا در اینترنت زیادی کسب کنند. اخيرا بوت نت سیمدا در بيش از 150 کشور جهان از جمله آمريکا، انگليس، کانادا و ديگران، هزاران کامپیوتر را تحت تأثير قرار داده است.

چگونه مجرمان سایبر ایجاد و رشد بوت نت

هکرها برای راه اندازی و گسترش بوت نت های خود دشوار نیستند. در واقع، بسیاری از آنها از تکنیکهای مختلف و تکنیک های مختلف برای جذب افراد به نرم افزارهای مخرب و ویروس ها اطلاع دارند. آنها این روند را با فرستادن ایمیل های اسپم با فایلهای ضمیمه آلوده آغاز می کنند. آنها کدها خاص خود را بر روی رایانه های خود اجرا کردند و سعی داشتند شما را به دانلود از طریق درایو تبدیل کنند. پس از اجرا، کدهای مخرب آنها از اطلاعات شخصی شما برای کنترل دستگاه استفاده می کنند. کامپیوتر شما متوقف خواهد شد و شما می توانید انواع توابع را انجام دهید. هکرهایی که بوت نت ها را مدیریت و مدیریت می کنند، احتمالا به اینترنت آنها را می فروشند

نحوه جلوگیری از تبدیل شدن به کامپیوتر شما از یک بوت نت

بسیار آسان است برای جلوگیری از اینکه دستگاه شما بخشی از بوت نت ها شود. برای این، باید چندین چیز اساسی را در ذهن داشته باشید. هرگز نباید روی پیوندهای مشکوک و پیوستهای ایمیل کلیک کنید، حتی زمانی که آنها مشروع هستند. مهم این است که شما چیزی را از منابع غیر قانونی و ناشناخته دانلود یا نصب نکنید. اگر به برنامه های آنتی ویروس خوب یا نرم افزار ضد جاسوسی نیاز دارید، باید آنها را فقط از وب سایت های تکنولوژی بالا دانلود کنید. آخرین باری نیست که شما باید نرمافزار و ابزارهای خود را به روز نگه دارید تا در اینترنت ایمن بمانید.

November 28, 2017