Back to Question Center
0

Semalt: پنج گام برای جلوگیری از عفونت های تروجان

1 answers:

اینترنت هزاران تهدید را در اختیار دارد و باعث ایجاد یک جای خطرناک برای کاربران آنلاین می شود. بیش از 74،000 ویروس جدید در هر روز با نرم افزارهای مخرب تحت تاثیر بیش از 30٪ از کامپیوترها در سراسر جهان وجود دارد.

بدافزار یک کلمه کلاسیک از نرم افزارهای مخرب است و طراحی شده است که از طریق یک سیستم دفاع شخصی رایانه ای را ایجاد کند و باعث آسیب به وسیله دستگاه برای دسترسی به اینترنت، کسب و کار یا بدتر شدن آن شود. نیک چایکوفسکی Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری می گوید ممکن است به نظر برسد، اما برخی از روش ها می توانند از آسیب به دستگاه و اطلاعات ذخیره شده در داخل جلوگیری کنند - all in one consultants llc corporation.

برنامه های غیر قابل اعتماد

اغلب هنگامی که یک جلسه آنلاین در یک مرورگر وب اجرا می شود، چند پنجره ظاهر از هیچ جا ظاهر نمی شود. آنها شناخته شده اند که از کاربر بخواهند نرم افزار خاصی را دانلود و اجرا کنند. ساز و کار دفاعی سیستم عامل همواره درگیر می شود و در صورتی که منبع قابل اعتماد باشد می پرسد. نوک اینجا فقط برای اجرای برنامه هایی است که امضای دیجیتالی دارند.

برخی از برنامه های کاربردی که استفاده می کنند، برنامه های آنتی ویروس هستند، که سیستم را اسکن می کند تا اطمینان حاصل کند که قصد فایلی دانلود شده است و آیا با کلیک کردن روی پنجره، کامپیوتر هنوز امن است. اگر کورکورانه دانلود کردید، این پنجره ها ممکن است یک سردرد بدافزار قابل توجه باشد.

به روز رسانی سیستم

به طور مرتب به روز رسانی سیستم عامل و آنتی ویروس را به طور منظم انجام دهید. بهترین کاری که باید انجام دهید اینست که همه به روز رسانی ها را به طور خودکار بپذیرید. ایده پشت این به روز رسانی این است که آنها به حل خطاها و آسیب پذیری ها از پیش از این، تروجان همیشه از نیاز به به روز رسانی منظم در حال تکامل است. مهاجمین سخت تر از دسترسی به شبکه هستند و باید به دنبال روش های جدیدتری برای جلوگیری از این باشند؛ در این صورت توسعه دهندگان ممکن است یک بروزرسانی جدید داشته باشند.

اجتناب از بازکردن ضمیمههای پست الکترونیکی مشکوک

هکرها در راه های نوآورانه برای به دست آوردن ورود غیر قانونی به یک رایانه کاربر، بهتر شده اند. آنها اکنون این کار را با استفاده از ایمیل ها انجام می دهند، که بیشتر آنها اسپم هستند. همیشه بدون باز کردن همه اسپم ها را حذف کنید. به نظر میرسد که ایمیلها از منابع معتبر فقط از آنها استفاده میکنند. آنها تمایل دارند که هدر ها و پیام ها را برای ایجاد حس اضطراری ایجاد کنند. هنگامی که این ها به صندوق ورودی می رسند، ابتدا آنها را با استفاده از یک آنتی ویروس اسکن کنید. اگر کسی قادر به تشخیص اینکه چه کسی ایمیل فرستاده است، باید با آن کنار بیاید، زیرا می تواند بیش از سلامت رایانه اش هزینه کند.

استفاده از کلمات عبور پیچیده

قاعده شماره یک دسترسی به اینترنت این است که اقدامات احتیاطی را با کلمه عبور مورد استفاده انجام دهید. آنهایی که ساده هستند به یاد می آورند، اما این دقیقا همان چیزی است که مجرمان سایبری می خواهند کاربر فکر کند. وقتی آنها این کلمات عبور را نگه می دارند، آنها با استفاده از آنها در سایر حساب های آنلاین تلاش می کنند. به همین دلیل کارشناسان توصیه می کنند مردم از کلمات عبور مختلف برای حساب های مختلف استفاده کنند. رمز عبور عالی باید حداقل هشت حرف طولانی داشته باشد و کاراکترهای مختلف را ترکیب کند. معترض، بهتر است.

اجتناب از باز کردن شبکه های Wi-Fi

هکرها به دلایل مختلف به راحتی از طریق شبکه های باز استفاده می کنند. از چنین شبکه هایی اجتناب کنید زیرا آنها مهاجم را بر روی سیستم کاربر می بندند.

November 28, 2017