Back to Question Center
0

Semalt - ؛ نکاتی موثر درباره نحوه فیلتر کردن هرزنامه Google Analytics

1 answers:

هکرها پس از انجام روشهای موثر برای جلوگیری از نفوذ به وب سایت شما، راه هایی را برای نفوذ به وب سایت شما ایجاد کرده اند. در حال حاضر اپورتونیست ها از ارجاع های جعلی استفاده می کنند و اسپم گوگل آنالیز را تنها با هدف هدایت کاربران به وب سایت های اسپم می کند. افتتاح مراجعه به اسپم با پیام های دروغین می تواند بسیار تحریک کننده باشد.

چند هفته گذشته، هکرها به منظور دست زدن به اطلاعات مشتریان و ایجاد ترافیک به وب سایت های مخرب، هکرها به اسپم ارجاع داده اند - claim superannuation back after leaving australia. پس از کلیک بر روی اسپم های ارجاع جعلی، کاربران به یک وب سایت مخرب حاوی ویروس و نرم افزارهای مخرب هدایت می شوند. ویروس تروجان به وسیله اپورتونیست ها به طور گسترده ای برای به اشتراک گذاشتن اسپم ارجاع داده شده است که منجر به هدایت مشتریان بدافزار و فروشگاه های مخرب آنلاین می شود.

مایکل براون، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، مسائل قانع کننده ای را برای کمک به خلاص شدن از هرزنامه ارجاع ارائه می دهد.

تاثیر اسپم Google Analytics

اسپم های ارجاع معمولا با وب سایت های کوچک کار می کنند، بیشتر به اطلاعات آنها نسبت به وب سایت های بزرگ بستگی دارد. پس از کنترل ترافیک خود، اسپم ها از کلاینت ها برای بازدید از یک وب سایت با هدایت آنها به سایت های تروجان استفاده می کنند. به گفته متخصصان فناوری اطلاعات، بیش از 50 درصد از ترافیک، توسط اسپم ها به سایت های تروجان هدایت می شوند، که سناریویی است که تا حد زیادی بر اندازه گیری پیشرفت وبسایت کوچک تاثیر می گذارد.

به عبارت ساده، یک وب سایت تحت تاثیر ویروس تروجان تمایل به اشتراک گذاری ارجاع های spam به طور گسترده ای دارد، یک سناریو که باعث ترساندن ترافیک داده ها و مشارکت کاربران می شود. ارجاع جعلی و اسپم گوگل آنالیتیک منفی بر گمان نرخ وب سایت ها

نحوه فیلتر کردن اسپم ارجاع جعلی

مشتاق است که هنگام مرور و کلیک بر ارجاعات، پیش نیاز لازم برای بازاریابی آنلاین باشد. تعدادی از تکنیک ها برای فیلتر کردن هرزنامه ارجاع جعلی، ویروس تروجان و تروجان بر روی نحوه کارکرد وبسایت ها ارائه شده است.

هرزنامه ارجاع غیرواقعی

هرزنامه ارجاع غیر ارجاعی به بازدید از وب سایت های کاربر نهایی منجر می شود و در بلندمدت کنترل تولید ترافیک را کنترل می کند. برای حذف همه لیست های اسپم ارجاع غیر روح، یک فیلتر برای حذف همه اسپم ارجاع ناشی از یک دامنه شناخته شده ایجاد کنید. Megalytic معمولا اسپم ارجاع غير روحي شناخته شده است. برای داشتن یک تصویر واضح از هرزنامه ارجاعی غیر روحانی که از وب سایت شما دیدن می کند، به خرید بروید و بر روی «تمام ترافیک» کلیک کنید. مراجعه ها را باز کنید و یک نام میزبان اضافه کنید که عموما به عنوان یک بعد ثانویه عمل می کند

Spam Referral Ghost

ارجاعات Ghost در گزارش وب سایت شما توسط بازدیدکننده های مخرب ایجاد می شود. در اینجا، ارجاعات روحانی برای انتقال اطلاعات جعلی و مخرب به Google Analytics کار می کنند. در دراز مدت داده های جعلی ارسال شده به گزارش شما افزوده می شود. برای از بین بردن هرز نامه ارجاع روح از گزارش خود، ابعاد جدیدی ایجاد کنید و سپس فیلترهایی را اضافه کنید که همه گزارشهای اسپم ارجاع روح را از گزارش شما حذف می کنند.

در دنیای گوگل آنالیتیک، هرزنامه ارجاع به عنوان یک مزاحم روبه رو می شود که در آن گزارشات وب سایت منفی است. تعدادی از تکنیک ها و ابزارها توسط گوگل برای فیلتر کردن هرزنامه ارجاع طراحی شده است. قبل از کلیک بر روی هر گونه ارجاع، کاربران نهایی توصیه می شود مراقب باشید و مشروعیت ارجاعات را بررسی کنید. تکنیک های فیلترینگ مورد بحث به شما کمک می کند تا از نرم افزارهای مخرب مانند ویروس تروجان و هرزنامه ارجاع شده از وب سایت خود را مسدود و حذف کنید.

November 28, 2017