Back to Question Center
0

Semalt - ؛ نکاتی درباره نحوه محافظت از گجت اندرویدی شما از حملات تروجان

1 answers:

استفاده از یک ابزار Android که توسط بدافزارها و ویروس آلوده شده است، می تواند هراس آور باشد. بدافزاری برای کاهش سرعت عملکرد دستگاه های آندروید پس از کنترل آنها کار می کند. به گفته کارشناسان فناوری اطلاعات، دستگاه های آندروید به راحتی با ویروس تروجان آلوده و آسیب پذیر هستند. هکرها و مهاجمان از کاربران اندرویدی با ارسال پیغام های مخرب به نرم افزارهای مخرب و تهدیدات استفاده می کنند.

توسعه دهندگان آندروید بیش از هر چیز دیگری امنیت دستگاه را اولویت بندی می کنند. در حال حاضر، برای جذب مخاطب توجه و تعامل، شما باید آنها را با امنیت و اطمینان از آنها اعتبار خود را در دستگاه شما امن است - indoor bar set furniture. همانند سایر دستگاه ها، آندروید از مسیر خود برای جلوگیری از ارسال ایمیل های جعلی و لینک ها به دستگاه شما جلوگیری می کند.

ایوان کنوالوف، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در راهنمای نحوه حذف ویروس از ابزار اندروید خود را توضیح می دهد.

شما صاحب یک تلفن Android با ویروس تروجان و دیگر بدافزارها هستید؟ بیشتر نگران نباشید امنیت آنلاین شما با شما شروع می شود. برنامه های مخرب و نرم افزار پس از اینکه به صورت تصادفی نصب شد کنترل تلفن Android خود را دریافت می کنند. هنگام مرور و دانلود تصاویر و ویدیوها از نصب نرم افزارهای مخرب مشتاق باشید.

صرف نظر از محتاط بودن، دیگر تکنیک ها برای محافظت از کاربران آندروید از قربانی حملات تروجان قرار داده شده اند..راهنمایی های زیر شما را در بررسی نگه می دارد و به محافظت از اندیشه خود را از آلوده.

نصب به روز رسانی سیستم عامل بلافاصله

تعداد زیادی از کاربران آندروید تمایل به چشم پوشی از به روز رسانی سیستم عامل هر زمان که بروز رسانی بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود. کاربران اندروئیدی متوجه نمی شوند که به روز رسانی سیستم عامل با ویژگی های اکتشافی و سایر پارامترها کمک می کند که امنیت Android خود را در چک نگه دارند. به عنوان یک کاربر آندروید، نصب فورا به روز رسانی سیستم عامل بدون تردید برای جلوگیری از حملات ویروس و تروجان

استفاده از حساب های عمومی در اینترنت عمومی

تعداد زیادی از کاربران آندروید مستلزم حملات مخرب به علت استفاده از WIFI عمومی است. با استفاده از اینترنت عمومی با حساب های خصوصی شما، شما را به حملات ویروس تروجان آسیب پذیر می کند، زیرا هکرها به راحتی می توانند کانال های ارتباطی شما را از بین ببرند. هنگام استفاده از WIFI عمومی، از اطلاعات خود را در حسابهای خود نگذارید.

نصب برنامه های امنیتی موبایل

نصب برنامه های امنیتی برتر کمک می کند تا محافظت از گوشی های هوشمند خود را از هکرهای مخرب مورد حمله قرار. برنامه های امنیتی با ویژگی های اضافه شده که صاحب آندروید را قادر به برنامه ریزی اسکن و حذف تروجان ها می کند

محافظت از رمز عبور تلفن همراه

مدیریت گوشی هوشمند خود را با یک رمز عبور، زمانیکه هکرها برای دسترسی به ابزار اندروید خود بدون رضایت شما دسترسی پیدا می کنند، هک می شوند. تلفن خود را با یک رمز عبور قوی قفل کنید تا فایل های رجیستری خود را از تهدیدهای تروجان و بدافزار آلوده نکنید.

نیاز به مجوز خواندن با دقت قبل از نصب برنامه ها بر روی آندروید خود را نمی توان به خوبی تأکید کرد. مهم این است که تمام نصب ها را از منابع ناشناس بیرون بگذارید تا از نصب برنامه هایی که می توانند امنیت شما را به خطر بیاندازند، نصب نشده است. استفاده از یک اسکنر موثر ویروس برای شناسایی و حذف ویروس تروجان و دیگر نرم افزارهای مخرب از Android خود را برای همیشه. ایمنی Android با شما شروع می شود برای جلوگیری از هکرهای مخرب هک شده، همیشه از پیغام پیوندی و پیوند از منابع نامشخص هنگام استفاده از WIFI عمومی اجتناب کنید. با توجه به در دسترس بودن لینک های کلاهبرداری و کدهای موجود در نرم افزار رایگان رایگان، توصیه می شود که برنامه های کاربردی و نرم افزاری برتر را توصیه کنید.

November 28, 2017