Back to Question Center
0

Semalt - ؛ برخی از مسائل مشکوک در فعالیت داخلی در Google Analytics

1 answers:

فعالیت داخلی، توضیح شماره 1 پشت اطلاعات پایه در Google Analytics است. باید چیزی درباره اسپم نگویم؟ در واقع تحریک کننده، هرزنامه می تواند به طور موثر تشخیص داده شود، در حالی که فعالیت های داخلی واقعا برای بازدید از بازدید واقعی بسیار سخت است.

اندرو Dyhan، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا در مورد راهنمایی مفید برای کمک به شما در مدیریت فعالیت داخلی توضیح می دهد.

فعالیت داخلی چیست؟

فعالیت داخلی، اطلاعات تولید شده توسط شما یا هر فردی از گروه را در یک یا چند سایت سازمانی تولید می کند - bankruptcy lawyers in bethlehem. این پیروزی ها در Google Analytics ثبت نام می شوند، همانطور که در اصل از یک مهمان واقعی هستند.

این ممکن است منجر به آسیب زیادی شود، به ویژه به این دلیل که بعدا جداسازی بازدیدهای واقعی و جدا شدن از افراد در سایت بسیار دشوار است.

یک آدرس IP چیست؟

یک آدرس IP یک عدد فوق العاده است که سیستم ها، رایانه های شخصی و ابزارهای مختلف را تشخیص می دهد..IP ها مرتب به 2 نوع مرتب می شوند: عمومی که شما را از طریق کل وب و یک شخص خصوصی متمایز می کند. مشروط بر تامین کننده دسترسی به شبکه شما (ISP)، ممکن است یک IP Static و یک IP پویا داشته باشد. در زیر شما دستورالعمل هایی را برای جلوگیری از IP های استاتیک خواهید کشید.

محدود کردن فعالیت داخلی با IP های استاتیک در GA

  • شما ملزم هستید سیستمها را به دستگاههای کانالها متصل نکنید: اگر شما یک آدرس IP مربوط به سیستم را به یک سیستم هدایت کنید، هر یک از ابزارهای مرتبط با آن نیز هدایت می شود.
  • هنگام استفاده از یک تلفن همراه برای تست رابط وبسایت خود با Wi-Fi: هنگام استفاده از اطلاعات وب قابل حمل خود، تامین کننده شما هر لحظه یک IP جایگزین را به شما معرفی می کند. Wi-Fi در هنگام آزمایش هر سایت با استفاده از تلفن بسیار گران تر از آن است که بتواند فعالیت خود را با بهره گیری از تکنیک های زیر انجام دهد.

چگونگی ایجاد کانال برای فعالیت داخلی

شما می توانید یک IP واحد یا طیفی از IP ها را در یک کانال مشابه رد کنید. این توسط نوار عمودی پس از هر IP مشابه این افزایش یافته است.

چگونگی اجتناب از دامنه IP در Google Analytics

در این شانس که شما در سازمان گسترده ای هستید، ممکن است که شما با دامنه IP های بعدی مواجه شوید. برای جلوگیری از وارد شدن به هر IP، می توانید یک کانال با یک اصلاحیه پیشرفته تر ایجاد کنید.

مقالهای ایجاد شده در جعبه مثال کانال را کپی کنید

برای تست کانال، جستجو برای مناطق ممنوعه از سایت و روشن شدن این که فعالیت، که در گزارش پیوسته نمایش داده نمی شود، یک شخصیت را در بیان می افزاید.

November 28, 2017