Back to Question Center
0

Semalt: نکاتی درباره نحوه فیلتر کردن ترافیک داخلی از Google Analytics

1 answers:

آیا می دانستید که بازدید کنندگان خود، معمولا به عنوان ترافیک داخلی می توانند بر آمار گوگل آنالیت تاثیر بگذارد؟ در مراحل اولیه مبارزات انتخاباتی، فعالیتهای شما به گزارش های شما تاثیر می گذارند زیرا وبسایت های شما در آن زمان ترافیک کمتری دریافت می کنند. ترافیک داخلی نه تنها تعداد بازدیدهای ثبت شده در Google Analytics را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه میانگین زمان بازدید بازدیدکنندگان سایت شما، میزان بازدهی و سایر پارامترهای مهم را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

برخی از ابزارها برای ردیابی بازدیدهای روزانه خود و ترافیک تولید شده توسط پارامترهای داخلی ارائه شده اند. با این حال، هر روش متریک شامل شایستگی ها و ضعف هاست. Google Analytics به بازاریابان کمک می کند تا ترافیک ایجاد شده توسط بازدیدهای داخلی را ردیابی کنند - pas de feuille de paie. هماهنگ سازی ترافیک داخلی و خارجی ضرورت داشتن یک مبارزات موثر در بلندمدت است.

Frank Abagnale، Semalt مدیر موفقیت مشتری، لیستی از راه هایی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا بهترین روش را انتخاب کنید که به نفع کمپین شما و نحوه اجرای آن باشد.

ویژگی فیلترینگ Google Analytics

این یکی از ویژگی های معمول است که برای فیلتر کردن دامنه ها، عناوین صفحات و آدرس های IP استفاده می شود. فیلتر کردن دامنه منبع و آدرس IP به عنوان انتخاب ایده آل برای محدود کردن بازدیدکننده های داخلی شما از تأثیرگذاری بر گزارش ها و آمار شما محسوب می شود. ویژگی فیلتر کردن اجازه می دهد بازاریابان محتوا و صاحبان وب سایت حذف تمام ویژگی های مربوط به محیط داخلی.

به گفته کارشناسان، ابزار فیلترینگ گوگل آنتی ویروس تروجان و بدافزار را از تولید ترافیک جعلی متوقف می کند..

مزایا و معایب استفاده از ویژگی فیلتر

ابزار تجزیه و تحلیل گوگل آنالیت اجازه می دهد تا بازاریابان کنترل کاملی از عملیات وب سایت داشته باشند. همچنین، ابزار ارائه دهنده راه حل های قابل انعطاف و قابل اعتماد است. از سوی دیگر، ابزار فیلترینگ گوگل برای سازمان ها و شرکت های کوچک توصیه نمی شود.

کوکی گوگل آنالیز ویژه

این ابزار مفید ترافیک داخلی و خارجی را تشخیص می دهد. در بلندمدت، ترافیک داخلی را از کنترل گزارش های شما جلوگیری می کند.

مشاغل
  • توصيه مي شود برای سازمان های کوچک
  • ارائه راه حل های انعطاف پذیر و ساده
مضرات
  • برای سازمان های بزرگ مناسب نیست.
  • با توجه به هزینه های پرداخت شده توسط متخصصین بسیار گران

روش جانبی سرور

به طور معمول به عنوان روش Backend نامیده می شود، روش سمت سرور به مالکان وب سایت اجازه می دهد تا سرور خود را پیکربندی کنند. با انجام این کار، کد ردیابی ترافیک داخلی، نرم افزارهای مخرب و ویروس تروجان از آمار در آمار محدود می شود. مشاغل

  • به عنوان روش امن و قابل اطمینان
  • اجازه می دهد تا بازاریابان از هر دو آدرس پویا و ثابت IP
  • مناسب برای هر نوع مرورگر
مضرات
  • آیا نسخه سیستماتیک را با نسخه های استاتیکی صفحه بازدید نموده است.

هنگامی که به بازاریابی می آید، ایجاد ترافیک و افزایش مشارکت کاربران بسیار مهم است. با این حال، ترافیک تولید شده از محیط داخلی تمایل دارد تا گزارش ها و آمار های ناخواسته در الگوریتم ها را تحت تاثیر قرار دهد. ابزار و تکنیک های مورد بحث در بالا به شما کمک می کند تا ترافیک داخلی را از تأثیر بر گزارش گوگل آنالیت خود حذف و محدود کنید. پس از فیلتر کردن ترافیک تولید شده از دفتر خود، در نظر گرفتن تغییرات را به طور موثر انجام دهید.

November 28, 2017