Back to Question Center
0

Semalt: کلاهبرداری ساده برای ایمنی ایمیل

1 answers:

هر فردی که به اینترنت دسترسی دارد، باید از طریق ایمیل از برخی موارد استفاده کند یا خیر. یک ایمیل به عنوان رسانه "عمیق" ارتباط برقرار است، زیرا شرکت ها همچنان از ایمیل برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده می کنند و این چیزی است که احتمالا تغییری نخواهد داشت.

این واقعیت که همه به ایمیل دسترسی دارند، دلیل اصلی این است که آنها باید همه چیز را در قدرت خود برای محافظت در برابر ویروس ها، ransomware و بدافزار ارسال شده از طریق ایمیل امتحان کنند. همانطور که شرکت ها با استفاده از ایمیل های خود به اطلاعات حساس تر دسترسی پیدا می کنند، هکرها آنها را بسیار ارزشمند می دانند و فقط در مورد همه چیز تلاش می کنند تا دستان خود را بر روی آن بگذارند.

برخی از عفونت های رایج ناشی از دستکاری و استفاده از ایمیل های ضعیف می باشد - palace of chance sign up bonus. آرتم Abgarian، Semalt مدیر موفقیت مشتری، لیستی از راه هایی برای ایمن سازی ایمیل ها را تهیه کرده است:

دانلود فایلهای پیوست از فرستندگان ناشناخته

این ساده ترین توصیه است که هرگز می توانید دریافت کنید. اگر یک ایمیل به صندوق پستی می رسد و فرستنده به نظر نمی آید، یک بار ایمیل را نادیده بگیرید. برخی از هکرها امروزه با تاکتیک جدیدی روبرو شده اند که در ایمیل های آنها اهمیت یا ضرورت را ایجاد می کند. پس از باز کردن این ایمیل ها، کاربران به طور معمول پیوست به آن را پیدا می کنند.

هکرها حتی دلایل بی ضرر را برای مخفی کردن کد مخرب خود استفاده می کنند. دیگران تمایل به استفاده از تکنیک های جعلی برای ظاهر شدن دارند به عنوان اینکه آنها فرستندگان مشروع هستند. Spoofing اجازه می دهد تا آنها از تکنیک های پیچیده استفاده کنند تا به نظر می رسد هدر های ایمیل خود و آدرس ها از منابع قابل اعتماد است. همیشه در جستجوی این ایمیل ها باشید زیرا خطرات زیادی در همه پیام های ایمیل ایجاد می کنند..

ورد Doc

اکثر مردم این را نمی دانند، اما افزونه های .doc و .docx برخی از بردار های محبوب ترین ها هستند که هکرها از آن برای آلوده کردن ایمیل ها با نرم افزارهای مخرب استفاده می کنند. شکی نیست که اسناد مایکروسافت ورد از این ویژگی های "کلان" عالی برخوردار هستند. با این وجود، هکرها می توانند از آنها برای حمل ویروس های خطرناک استفاده کنند.

در حال حاضر، گزارشات از ransomware پیچیده است، گسترش از طریق ایمیل، با منبع اولیه یک فایل word است. بنابراین، مگر اینکه فرستنده تایید شود که در بالای صفحه قرار دارد، از پیوست های ورد استفاده نکنید، زیرا آنها می توانند ویروس های مخرب را آلوده کنند.

هرگز اطلاعات شخصی

در حال حاضر، تنها راه شناخته شدهای که هکرها در ورود به امنیت سایبری برای سازمانها به دست میآورند، از طریق فیشینگ است که توسط Verizon گزارش شده است. اگر هکرها این کار را درست انجام دهند، فیشینگ نیازی به تخصص فنی ندارد. دلیل آن این است که هنگامی که کارمندان اطلاعات شخصی مانند گذرواژه ها و نامهای کاربری را منتشر می کنند، مجرمان به این سیستم های فناوری اطلاعات متصل می شوند و اطلاعات را از این ایمیل ها سرقت می کنند. پس از آن آسان تر می شود برای حمله به سازمان بزرگتر با استفاده از جزئیات استخدام شده از کارکنان کار در آنجا. در اغلب موارد، تلاش های فیشینگ از کاربران می آید که ادعا می کنند کارگران فناوری اطلاعات به دنبال بازنشانی رمز عبور هستند و درخواست ارسال اطلاعات شخصی را دارند.

هرگز بر روی پیوند جاسازی شده در ایمیل کلیک کنید

اگر یک ایمیل مشکوک با یک پیوند با دستورالعمل دریافت کرده و روی آن کلیک کنید، همیشه ایمیل را نادیده بگیرید. لینک های ارائه شده در اینجا به راحتی می توانند به صفحات دانلود شده که شامل تروجان ها، تروجان ها و سایر ویروس ها هستند، تغییر مسیر دهند.

تغییر گذرواژه به صورت منظم

اطمینان حاصل کنید که یک رمز عبور متفاوت در حال حاضر و پس از آن بهترین راه برای جلوگیری از حملات خشونت آمیز است. کاربران باید حداقل هر بار یک یا دو بار انجام دهند.

November 28, 2017