Back to Question Center
0

Semalt: کلاهبرداری ساده برای محافظت از دستگاه ها و گجت های شما از عفونت های تروجان

1 answers:

کار بدون هیچ گونه نگرانی برای امنیت داده های کاربر اینترنت را آسیب پذیر به کلاهبرداران می کند. داده های شخصی در معرض نرم افزارهای مخرب تا زمانی که دستگاه به شبکه متصل است. مهم است که از یک دستگاه هوشمندانه برای جلوگیری از مشکل استفاده کنید که می تواند داده ها را به زندان رمزگذاری شده منتقل کند - passport malaysia online.

در این مقاله، جک میلر، Semalt مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری، در مورد راه های زیر برای اجتناب از تروجان بر روی دستگاه ها بحث می کند:

اول از همه، برای دستگاه های تلفن همراه که برای اهداف تجاری و شخصی استفاده می شوند، کاربران نباید هیچ نرم افزاری را نصب کنند که غیرممکن است. فقط برنامه های عرضه شده توسط یک منبع قانونی را نصب کنید. اگر تمایل زیادی برای نصب چنین برنامه هایی وجود داشته باشد، آنها را بر روی دستگاه هایی که برای فعالیت های تجاری استفاده نمی شوند نصب کنید. به این ترتیب، هنگامی که نرم افزارهای مخرب بی وقفه اعتصاب می کنند، بر روی داده های مهم تاثیر نمی گذارد و تنها با تنظیم مجدد دستگاه به طور پیش فرض کارخانه، همه چیز مورد نیاز است.

دوم، به روز رسانی منظم از نرم افزار کلید حفاظت از دستگاه ها در برابر نرم افزارهای مخرب است. در اغلب موارد، به روز رسانی شامل تعهدات مسئولیت است. اغلب برای به روز رسانی در برنامه های نصب شده و همچنین پلتفرم بررسی می شود. هر بار که بهروزرسانیها در دسترس هستند، آنها را بلافاصله دانلود و نصب کنید یا آنها را اجرا کنید. با توجه به دسکتاپ یا لپ تاپ، نصب نرم افزارهای غیر قابل اعتماد از بین می رود..خوشبختانه، تمام سیستم عامل ها اکنون فروشگاه برنامه های خود را دارند. لینوکس، اپل، ویندوز و سیستم عامل iOS. اگر بر روی ویندوز کار می کنید، فقط از منبع رسمی نصب کنید. در صورت استفاده از لینوکس از مدیر بسته سازنده نصب کنید. در انجام این کار، به احتمال زیاد به نرم افزارهای مخرب وارد می شود. علاوه بر این، به روز رسانی در سیستم عامل های دسکتاپ / لپ تاپ قابل توجه است. برای ویندوز پلت فرم، طولانی منتظر در حالی که به روز رسانی در نظر گرفتن زمان صرفه جویی، اما لازم است. هر روزه ای را که روزانه در دسترس است، بررسی کنید زیرا توصیه نمی شود که در یک پلت فرم آسیب پذیر کار کنید. کار با پلت فرم ویندوز نیازمند استفاده از راه حل های ضد تروجان و یا antivirus su

ch به عنوان مدافع ویندوز، Avast و AVG است. داده ها در معرض خطر هستند اگر چنین محافظتی کار نکند.

سوم اینکه، کاربران علیه کلیک کردن روی پیوندها از منابع ناشناس اخطار داده می شوند. نرمافزار وحشی میتواند به یک نشانی اینترنتی یک پلتفرم مجبور شود. بر روی ایمیل های دریافت شده از منابع ناشناس کلیک نکنید تا زمانی که آن را در لیست دامنه های Malware بررسی نکنید. اگر یک ایمیل دریافت کرد و گفت که چیزی به اشتباه برای یکی از حسابهایتان اتفاق افتاده است و باید روی پیوند زیر کلیک کنید و برای حل این مشکل دوباره وارد حساب کاربری خود شوید، روی این لینک کلیک راست کرده و ببینید که در آن واقع شده است به. شانس بالا این است که یک تقلب است

در نهایت، راهنمایی های دیگری که می توانند به یکی از بدافزارها کمک کنند عبارتند از: پشتیبان گیری از داده ها، هرگز به مرورگر اجازه ندهید رمزهای عبور یا هر اطلاعاتی را ذخیره کند. علاوه بر این، هنگام کار با مرورگر در حالت ناشناس یا شبکه ناامن، یک کاربر اینترنت باید از VPN (Virtua Private Network) استفاده کند. بنابراین، تکیه بر سازنده دستگاه صرفا برای امنیت عاقلانه نیست. هر کاربر قرار است امنیت داده ها و دستگاه خود را به دست خود، کار و استفاده از دستگاه عاقلانه انجام دهد. در حالی که با احتیاط، داده ها از اثرات نرم افزارهای مخرب محافظت می کنند.

November 28, 2017