Back to Question Center
0

Semalt: کلاهبرداری بسیار معروف شما می توانید به حذف هرزنامه ارجاع

1 answers:

کاربران اینترنت در حالی که سعی دارند دریابند که چرا داده های تجزیه و تحلیل نشان می دهد نرخ جستن ناکافی، کاهش نرخ تبدیل یا افزایش ناگهانی در ترافیک، ناامید کننده است. صرف نظر از چالش های اجرایی، هرزنامه ارجاع (همچنین به عنوان ترافیک شبح یا رجیستر شناخته می شود) دلیل اصلی نادرست داده ها برای کاربران Google Analytics است. علاوه بر این، هرزنامه ارواح دائما در حال افزایش و افزایش است و نمی تواند به هیچ وجه متوقف شود.

با این وجود، کاربران می توانند از تجزیه و تحلیل داده ها در نمایش داده ها جلوگیری نمایند و از این رو تمامیت داده های مورد نیاز را برای گزارش عملکرد، تصمیم گیری های بازاریابی آگاهانه و بینش جمع آوری می کنند. استفاده از یک فیلتر ساده برای خلاص شدن از تقریبا تمام اسپم ارجاع در نمایه Google Analytics کافی است.

در این مقاله، ایگور Gamanenko، Semalt مدیر موفقیت مشتری، به معنای هرزنامه ارجاع قبل از حل و فصل راه حل های واقعی از بین بردن این ویروس را توضیح می دهد - tsgc-15.

"ترافیک شبح" یا "اسپم ارجاعی"

ترافیک شبح زمانی ثبت می شود که ترافیک سایت از یک وب دیگر به دست می آید و اغلب یک لینک است که یک بازدید کننده روی آن کلیک می کند..هرزنامه ها و هکرها تلاش می کنند تا ترافیک کاذب را در یک نمایه Google Analytics برای جلب توجه کاربر ایجاد کنند و آنها را به بازدید از یک وب سایت یا صفحه با ترافیک جعلی، معمولا برای نصب نرم افزارهای مخرب یا فروش یک محصول. برای انجام این کار، کلاهبرداران یک ترافیک سایت را به عنوان یک روح ثبت می کنند تا بتوانند آدرس و دامنه "ارجاع" را برای سایت یا صفحه هدف مورد نظرشان به یک نمایه Google Analytics برای کاربر نمایش دهند. علاوه بر این، اسپم ها همچنین می توانند نوشته های دروغین ایجاد کنند یا رویدادهای جعلی را در سایر ابعاد وابسته به صفحه، به عنوان مثال، زبان اجرا کنند. در این موارد، ترافیک ارجاع دقیق تر است.

کار اسپم ارجاع

چند راه وجود دارد که اسپم ها برای ضبط ترافیک جعلی در یک وب سایت استفاده می کنند. ساده ترین روش استفاده از شناسه مالکیت گوگل آنالیز را شامل می شود. برای کاربران مهم است که بدانیم اسپم ها وب سایت خاصی را هدف قرار نمی دهند. معمولا، آنها هیچ تصوری از قربانیان و مکان های آنها ندارند. بنابراین، تجزیه و تحلیل ID ساده تلاش های اسپم برای تقلب سیستم است. کلاهبرداران سپس سرورهای وب را برای اجرای جاوا اسکریپت analytics در وب سایت های میزبانی شده در محیط وب خود ایجاد می کنند. این شامل ایجاد یک سایت خالی حاوی کد تجزیه و تحلیل است و یک URL را که کاربر می خواهد مشاهده کند را وارد کنید. علاوه بر این، برخی از کلاهبرداران می توانند کد ID را از وب سایت های واقعی برای صرفه جویی در فضای سرور خلع سلاح کنند.

فیلتر اسپم ارجاع

کاربران در هنگام تلاش برای کاهش یا حذف ترافیک شبح و اسپم ارجاع، برخی از اشتباهات را مرتکب می شوند. بسیاری از مردم تاکتیک و روش های متعددی را در رسیدگی به مسئله استفاده می کنند. با این حال، ممکن است یک اسپم ارواح را در یک ضربه با درک این ترافیک جعلی بر روی یک سایت با استفاده از یک نام میزبان جعلی و یا هیچ نام میزبان در همه. بنابراین، هر ترافیکی که برای یک وب سایت معتبر نیست، می تواند حذف شود. در این راستا، هر نام میزبان که با دامنه معتبر برای برخی از خواص وب که در آن کد Google Analytics نصب شده، با استفاده از یک فیلتر میزبان نامربوط مطابقت ندارد.

November 28, 2017