Back to Question Center
0

Semalt: خلاص شدن از مراجعه به Ghost در Google Analytics

1 answers:

ارجاعات Ghost واقعی هستند، و ممکن است آنها حتی بدون اینکه متوجه شوند، با آنها مواجه شده اند. آنها ممکن است مانند ترافیک خوب و سودآور ظاهر شوند، اما واقعیت این است که هیچ ترافیکی وجود ندارد. بدتر از آن این است که ترافیک گزارش های Google Analytics را تحریف می کند. لیستی از همه دامنههای هرزنامه وجود ندارد که آنها در حال تحول هستند. با ادامه رشد آنها، تاکتیک، ساختار و تکنولوژی مورد استفاده خود را تغییر می دهند. دلیل این است که هیچ راه حل قابل اعتماد برای تهدید وجود ندارد - casino forum vip.

راهنمای زیر ارائه شده توسط مایکل براون، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، باید اکثریت این تهدید را از بین ببرد

حذف ارجاعات هرزنامه از Google Analytics

راه های مختلفی وجود دارد که از طریق آن کاربر می تواند این کار را انجام دهد:

  • استفاده از گوگل مدیریت برچسب
  • فیلترهای Google Analytics
  • کوکی ها مرورگر

# 1 بازگشت همه چیز

اطلاعات موجود در یک سیستم حیاتی است. اگر کسی برای مقابله با هر چیزی که توانایی تغییر ساختار آن مانند تروجان، تروجان ها یا ویروس ها را دارد، مقابله کند. بنابراین مهم است که ابتدا قبل از هر چیز دیگری آن را پشت سر بگذاریم. راه های زیادی برای پشتیبان گیری از Analytics وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که مالک تمام داده های خام را حفظ می کند.

# 2 با استفاده از فیلد نام میزبان اشتباه

گوگل آنالیت را باز کنید، سپس به مخاطبین هدایت کنید، سپس شبکه را انتخاب کنید. پس از باز کردن، نام میزبان را انتخاب کنید تا همه نامهای میزبان موجود در اختیار کاربران مورد نظر برای بازدید از سایت را نمایش دهد. امکان اجرای اسکریپت Analytics در دامنه دیگری غیر از شما وجود ندارد. اگر نماینده روح قابل مشاهده است، روی Admin کلیک کنید، ستون سمت راست باید گزینه انتخاب را برای نوع مناسب دید که مایل است اعمال شود، ارائه دهد..بعد، فیلتر را انتخاب کنید و یک فیلتر جدید را انتخاب کنید. انتخاب نوع فیلتر سفارشی و انتخاب کنید شامل. بعد، فایل reggex را که با نام میزبان شناسایی با یا بدون www مطابقت دارد

# 3 فیلتر ترافیک مرجع بد

اولین کاری که باید انجام دهیم اینست که فیلتر کردن ترافیک که از دامنه وب سایت اتفاق می افتد. با این حال، اگر یک spambot راه خود را به سایت راه اندازی کند، ابتدا یک فیلتر جدید را با حرکت به فیلتر ایجاد کنید، یک فیلتر سفارشی جدید ایجاد کنید. انتخاب "ارجاع" در فیلد فیلد و "بازنگری طولانی" در الگوی فیلتر. دوم، تجزیه و تحلیل ارائه می دهد یک ویژگی که در آن کاربران می توانند عنکبوت و رباتها را فیلتر کنید. "مدیریت" را انتخاب کنید، بر روی "مشاهده" کلیک کنید، و در زیر "تنظیمات مشاهده"، گزینه گزینه "Botnet Filtering" را بررسی کنید.

# 4 قرار دادن یک کوکی برای فیلتر کردن فرستادن اسپم

راه حل های مطرح شده تا به امروز به دلیل افزایش روزافزون ربات های اسپم چندان طولانی نیست. در اینجا یک اصل است که باید برای سایت کار کند:

  • رباتهای اسپم مرورگر ندارند.
  • کوکی را در مرورگر بازدید کنید.
  • کوکی را به مدیر گوگل خوانده و آن را در تجزیه و تحلیل شامل کنید
  • گوگل آنالیتیک تنها بازدیدکنندگان را با کوکی در نظر می گیرد.

صاحب سایت می تواند با استفاده از دو روش، کوکی ها را در مرورگر بازدید کننده تنظیم کند. اول این است که تگ را در مدیر برچسب مدیریت کنید یا کوکی را به صورت دستی با استفاده از قطعه کد "بعد از برچسب" در پای مرورگر اضافه کنید. گوگل آنالیتیک ممکن است "کوکی مدیریت برچسب" را پیدا نکند چرا که این بهترین است

در تب "مدیریت"، "تعاریف و ابعاد سفارشی" را انتخاب کنید. کوکی dev-status را ایجاد کنید. اکنون، با رفتن به متغیرها و کلیک بر روی جدید، ارزش کوکی را بخوانید. با انجام این کار، به GTM بروید و در زیر ابعاد تنظیمات سفارشی، شاخص جدید و متغیر dev-status را که فقط ایجاد کرده اید وارد کنید. گام نهایی این است که اطمینان حاصل شود که Google Analytics فقط ترافیک را با یک کوکی شناسایی می کند. یک فیلتر جدید با پارامترهایی که شامل تعاریف کوکی هستند را ایجاد کنید.

November 28, 2017