Back to Question Center
0

Semalt: Instagram Vs. هرزنامه ها

1 answers:

Instagram - درست مثل سایر حساب های رسانه های اجتماعی و خدمات آنلاین - سهم خود را از هرزنامه دارد. حساب های هرزنامه که عکس ها و نظرات هرزنامه را خفه می کنند. این چیزی نیست که میخواهید در عکسهایتان و کسانی که در آن نشان داده شده است را مشاهده کنید. در واقع، آن را آزار دهنده است. بسیار آزار دهنده - curso completo de fotografia digital.

پس چگونه از اسپم ها در حساب Instagram خود خلاص شوید؟ بخوانید تا متوجه شوید.

رایان جانسون، متخصص برجسته Semalt ، توضیح می دهد چگونه برای مدیریت هرزنامه ها در حساب Instagram خود

با گزارش دادن آنچه شما تصور می کنید به هرزنامه

آیا می دانستید که می توانید دیگر کاربران اینستاگرر را از بین رفتن نظرات و عکس های هرزنامه بپوشانید؟ اگر از iOS استفاده میکنید، بر روی iPhone یا iPad بگویید، سپس به قسمت نظرات عکس بروید، انگشت خود را به سمت چپ بکشید، سپس علامت تعجب (!) را ضربه بزنید که پس از آن کلاهبرداری یا هرزنامه را ضربه بزنید. این روند کمی در Android متفاوت است. در اینجا، شما به این دیدگاه بروید، روی «حذف نظر و گزارش سوء استفاده» کلیک کنید و انجام می شود. این طول می کشد از نظر. پس چگونه می توانم یک حساب کاربری Instagram را با عکس ها اسپم کند؟ خب، روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و سپس روی 'گزارش' کلیک کنید و بعد از دستورات. در این مرکز اطلاعات Instagram بیشتر به موارد زیر توجه کنید: سوء استفاده و هرزنامه

شما ممکن است از یک حساب خصوصی استفاده کنید

بعضی از مردم فکر می کنند که پروفایل پروفایل خود را خصوصی برای جلوگیری از هرزنامه ها تنظیم می کنند. این یک حرکات خوب است، اما متاسفانه، پروفایل های خصوصی شما را از پیروزی بزرگ تر متوقف می کند. به عنوان مثال، عکسهای شما فقط در هشتگ نشان داده خواهد شد. علاوه بر این، بعضی از کاربران به دنبال پروفایل خصوصی خود نمی مانند زیرا ممکن است شگفت انگیز تند و زننده باشند. برای شروع، نمیتوانید ببینید که چه چیزی ارسال شده است، مگر اینکه آنها درخواست شما را برای تبدیل شدن به دوستانشان تصویب کنند.

اجازه ندهید حساب کاربری شما از بین برود

بسیاری از عکس ها و نظرات اسپم در حساب کاربری Instagram شما ممکن است نشانه ای باشد که حساب شما در معرض خطر قرار می گیرد. عادت به بررسی نظرات خود را به طور منظم برای هر فعالیت مشکوک. همانطور که Instagram دارای یک سیستم جلوگیری از هرزنامه خودکار است، آن را احمق نیست. همیشه به یاد داشته باشید نظرات، عکس ها و برچسب ها را برای حساب های اسپم سازی چک کنید. هیچکس این کار را برای شما انجام نخواهد داد. همانطور که آنها را مشاهده می کنید گزارش و آنها را حذف کنید.

November 28, 2017