Back to Question Center
0

Semalt: هشدار! این برنامه یک گرگ در لباس گوسفند است

1 answers:
-->

در یک زمان، در خبرها گزارش شده است که نسخه های جعلی بازی معروف Pokémon Go، کلاهبرداری مشهور بدافزار در گوگل، در فروشگاه Google Play دیده شده است. اخبار بر روی یک مشکل فعلی حل شد. برنامه های جعلی می توانند آسیب برسانند به این معنی که، آنها می توانند در اسرع وقت نصب شوند.

Artem Abgarian، Semalt مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری می گوید که کاربران باید تلفن های خود را راه اندازی مجدد کنند یا دستگاه Android Device را برای باز کردن تلفن های خود نصب کنند - free online casino no deposit required.

به طور معمول، برنامه های مخرب سبب مشکلاتی می شوند که می تواند به عملکرد تلفن شما آسیب برساند و از این رو بی فایده است. علاوه بر این، برنامه های مخرب تمایل به تبلیغات دارند، که ادعا می کنند که یک ویروس خطرناک تلفن شما را آلوده کرده است. چنین برنامه هایی نیز کاربران را هشدار می دهند که ابزارهای گران قیمت را برای اسکن دستگاه خود برای حذف نرم افزارهای مخرب خطرناک به فروش می رسانند. این باعث می شود کاربران برای خرید ابزار

گوگل از طریق تلاش های خود، برخی از این تروجان ها را از فروشگاه Play حذف کرده است. علاوه بر این، آن را همچنان به کشف پنهان مانند نرم افزارهای مخرب Judy. جودی، که هر دو دستگاه اندروید و iOS را آلوده کرد، تا زمانی که کشف شد، نزدیک به 36 میلیون دستگاه آندرویدی را مورد حمله قرار داد.

هر برنامه محبوب هنوز می تواند در معرض خطر از طریق چنین وسیله ای کپی شود. با این حال، قبل از دانلود برنامه ها از فروشگاه Google Play، می توانید چندین مرحله ضروری را انجام دهید:

  • اجتناب از فروشگاه های نرم افزار شخص ثالث. با وجود اینکه فروشگاه Google Play برنامه ها را بررسی می کند، این ویروس ها هنوز هم در فروشگاه بازی یافت می شوند. بدین ترتیب، احتمال دارد تروجان در فروشگاه برنامه های شخص ثالث یافت شود که به ندرت برنامه ها را بررسی می کنند. از این رو، مطلوب است که از فروشگاه های نرم افزاری جلوگیری شود.
  • نام سازنده برنامه را تأیید کنید. از آنجا که به راحتی یک برنامه جعلی را به اشتباه دانلود کنید، تأیید کنید که نام برنامه توسعه دهنده درست است.
  • خواندن بررسی های برنامه. در حالی که در فروشگاه App، بررسیهای کاربر را بررسی کنید. همچنین به بررسی بررسی های متخصص و انتشارات فنی بپردازید. بررسی کاربر در تشخیص برنامه های مخرب مفید است.
  • نصب نرم افزار امنیتی. شرکت های بسیاری از آنتی ویروس های کامپیوتری و نسخه های موبایل خود از جمله AVG، Bitdefender، Avast و Kaspersky ارائه می دهند. این نرم افزار امنیتی را می توان برای یک هزینه سالانه به دست آورد و پس از نصب، آنها تمام برنامه های نصب شده خود را اسکن و همچنین پس از تشخیص یک وب سایت آلوده به شما هشدار می دهند.
  • به روز رسانی سیستم عامل آندروید خود را. اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه های به روز رسانی نرم افزار و سیستم عامل را برای محافظت از گوشی خود از آخرین تهدیدات دانلود کنید.

اخبار امنیتی را دنبال کنید. شرکت های امنیتی نرم افزار بیشترین نقص امنیتی و تروجان ها را کشف کرده اند. در این مورد، ارائه دهنده آنتی ویروس ESET. لوکاس استفانکو، پژوهشگر تروجان در گزارش خود، اشاره کرد که برخی از برنامه های جعلی ایجاد یک قفل ransomware در فروشگاه بازی گوگل است. وضعیتی که شما را از دستگاه خود قفل می کند و دستگاه شما را به حالت عادی باز می کند

به عنوان بخشی از امنیت، اطمینان حاصل شود که دستگاه خود را پشتیبان بگیرید، زیرا ممکن است یک برنامه مخرب را به صورت تصادفی دانلود کنید. سپس شما می توانید دستگاه خود را تنظیم مجدد کنید. از این رو، می توانید اطلاعات خود را بدون ویروس بازگردانید و سپس یک برنامه امنیتی را اجرا کنید تا دستگاه شما پاک شود

November 28, 2017