Back to Question Center
0

Semalt: همه چیزهایی که باید درباره ویروس های مخرب و کامپیوتر بدانید

1 answers:

اگر متوجه شوید که دستگاه رایانه شما به درستی کار نمی کند یا بسیاری از پرونده های آن خراب شده است، این نشانه ای است که نرم افزارهای مخرب یا ویروس ها سیستم شما را آلوده می کنند. در حالی که ویروس های مختلف خطر زیادی برای حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی شما هستند، برخی از انواع نرم افزارهای مخرب می توانند تا حد زیادی بر روی ابزار بازاریابی و تبلیغاتی تاثیر بگذارند. آنها سیستم شما را آهسته و بسیاری از فایل های خود را آسیب می رساند - temperature monitoring computer. بنابراین، مهم است که یک نرم افزار آنتی ویروس را نصب کنید تا آنلاین نباشید و همیشه در اطراف آن بمانید.

جولیا واشنووا، مدیر ارشد موفقیت آمیز Semalt ، پنج راهنمایی برای جلوگیری از ویروس های کامپیوتری و نرم افزارهای مخرب ارائه می دهد.

توجه به بارگیری های شما

ادوبی و نرم افزار های مختلف نیاز به به روز رسانی منظم دارند. هر بار که نرم افزار را نصب میکنید، اطمینان حاصل کنید که به آنچه که در حال دانلود هستید توجه میکنید. بسته های ابزار و برنامه ها در اینترنت در دسترس هستند، و ما را در مورد آنچه انتخاب می کنند اشتباه گرفته است. هنگام انتخاب یک برنامه آنتی ویروس، همیشه باید مطمئن شوید که ابزارهای خود را فقط از وب سایت های رسمی و منابع آنلاین دانلود می کنید. اجازه ندهید که این برنامه ها منابع با ارزش خود را با نصب برخی از نرم افزارهای با کیفیت پایین تخلیه کنند. چند بار تبلیغاتی از شما میخواهند بر روی نوار ابزار و سایر لینکهای مشابه کلیک کنید. بهتر است از آنها دور بمانید، زیرا آنها می توانند فایل های خود را آسیب برسانند و در برنامه های دانلود واقعی گنجانده نشده باشند.

هشدارهای ویروس جعلی را نزنید

محافظت از دستگاه های شما با آنتی ویروس

درست است که همه ما به برنامه های آنتی ویروس و ابزارهای ضد ویروس نیاز داریم تا در اینترنت ایمن بمانیم. صادقانه بگویم، اکثر این ابزار به شما گزینه های محدودی را می دهد. ما توصیه می کنیم مجموعه سوکت های نرم افزاری را برای مبارزه با نرم افزارهای مخرب، ویروس ها و ابزارهای تبلیغاتی نصب کنید. BitDefender یک مثال خوب است، این ابزار اسکن و محافظت از رایانه شما را به شما کمک می کند تا از تمامی قطعات ویروس ها و بدافزار ها خلاص شوید. شما می توانید آن را از اینترنت دانلود کنید، و این نرم افزار رایگان است. شما همچنین می توانید Disconnect و AdBlock Plus را امتحان کنید

ویندوز و مدافع را به روز نگه دارید

بسیاری از مردم این واقعیت را نادیده می گیرند که نگه داشتن پنجره های به روز شده بسیار مهم است. شما نباید درخواستها را برای راهاندازی مجدد دستگاه نادیده بگیرید زیرا ممکن است باعث مشکلات جدی برای شما شود. یک روز یک بار یک ماه برای نصب مجدد ویندوز خود تنظیم کنید و همه چیز را به روز نگه دارید. این به شما کمک می کند تا تا حد زیادی از شر ویروس ها و بدافزار ها خلاص شوید.

از اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید

روزهایی هستند که اینترنت اکسپلورر بهترین مرورگر در نظر گرفته شده است. این روزها مردم به Google Chrome، Firefox و سایر مرورگرهای مشابه توجه بیشتری می کنند. گزارش های مختلف نشان می دهد که اینترنت اکسپلورر یکی از مرورگرهای خطرناک است که می تواند به سیستم عامل شما آسیب برساند. به همین دلیل است که شما هرگز نباید آن را نصب و استفاده کنید. در عوض، می توانید Edge و Opera را امتحان کنید که حفاظت آنلاین خود را تضمین می کند.

November 28, 2017