Back to Question Center
0

Semalt Expert پیشنهاد اصلاح سریع برای هرزنامه گوگل آنالیتیک ارجاع

1 answers:

وزوز در اطراف اینترنت نگرانی دارد که چگونه اسپم ارجاع در حال افزایش است و چگونه اطلاعات تحلیلی را خراب می کند. هرگونه اسپم ارجاعی بر تمام کاربران آنلاین تاثیر می گذارد. دلیل زیادی برای هشدار وجود ندارد، اما بسیار مزاحم است. همچنین بسته به اندازه صفحه وب، هرزنامه ارجاع می تواند اثرات مخربی بر داده های تحلیلی و تصمیم گیری داشته باشد - grain suppliers usa. وب سایت هایی که مقدار زیادی از ترافیک ارگانی را دریافت می کنند، ممکن است از اسپم ارجاعی بسیار دشوار باشد، زیرا این نتیجه را در نتایج گزارش شده کاهش می دهد. با این حال، برای وب سایت های کوچک، می تواند تاثیر مهمی در کمپین بازاریابی داشته باشد.

بسیاری از راه حل های داده شده به صورت آنلاین، به سمت حفظ یک لیست به طور مرتب به روز شده از تمام دامنه های هرزنامه که بر روی وب تاثیر می گذارد اشاره می کنند. به نظر می رسد بسیار غیر عملی است که حداقل می گویند

به همین دلیل است که ایگور Gamanenko، متخصص برجسته از Semalt ، برخی از ویژگی های است که باید در تحقق پتانسیل بزرگ در ساخت چنین لیست ها وجود دارد.

پس زمینه هرزنامه ارجاع

برای کاربران جدید، و یا افرادی که در مورد هرزنامه ارجاع برای اولین بار گوش می دهند، نباید نگران باشند. در حساب گوگل آنالیتی خود آنها باید دامنه های ارجاع را مرور کنند و اگر هر کدام از این ها در لیست ظاهر شوند،

 • Guardlink.org - 215
 • Simple-share-buttons.com - 133
 • Free-share-buttons.com - 71
 • Forum.topic50813058.darodar.com - 55
 • دکمه های رایگان اجتماعی..com - 41
 • www.event-tracking.com - 34
 • Site26.simple-share-buttons.com - 26
 • www3.free-social-buttons.com - 23
 • www.Get-Free-Traffic-Now.com - 18
 • Buy-cheap-online.info - 17

لیست ارائه شده در بالا از یک حساب کاربری ساختگی توسط یک کاربر ساخته شده است که از آن استفاده نکردند. بنابراین، حساب یک شناسه ردیابی دریافت نکرده است. بر اساس نمایه Google Analytics، بر اساس گزارش گوگل آنالیز می شود که اسپم ها از طریق شناسه های تصادفی با دوچرخه سواری با امید به اینکه پاسخی را دریافت کنند، به پایان رسید. ارقام مربوط به هر دامنه، بازدیدهای دقیق از طریق هرزنامه ارجاعی ایجاد می کنند.

فیلترها

شایان ذکر است که داده های جمع آوری شده توسط گوگل آنالیز تنها از هرزنامه ها آزاد است، در صورتی که کاربر یک فیلتر اعمال می کند. یکی باید یک بخش ایجاد کند، شامل تمام قوانین فیلتر که می خواهند استفاده کنند. این یک فرآیند آزاد است. از مثال های ارائه شده، جلسات اسپم اغلب به یکی یا هر دو دسته بندی زیر تقسیم می شوند:

 • نام میزبان نامعتبر است. به این معنی است که به سایت شما اشاره نمی کند
 • قطعنامه صفحه. کاربر هنوز رزولوشن صفحه را برای وب سایت تنظیم نکرده است.

بنابراین، با استفاده از دو فیلتر، کاربر می تواند به طور دائم آنها را از گزارش حذف کند.

چند جلسه

اگر کسی بخواهد یک لیست از دامنه ها ایجاد و نگهداری کند، گزینه ای برای از بین بردن چند بازدید قبلی وجود دارد. این تکنیک اسپمر را در برابر آنها اعمال می کند. از آنجایی که دامنه هرزنامه ای نسبتا آسان است، می توانید یکی از آن ها را فیلتر کنید تا مطمئن شوید که در هر موج جدیدی از اسپم ارجاع جدید ظاهر نمی شود. بنابراین، کاربر نیازی به ادامه فهرست به روز رسانی و گسترش قوانین فیلتر ندارد.

November 28, 2017