Back to Question Center
0

Semalt Expert یک راهنما برای ردیابی جستجو از ربات ها و عنکبوت ها از گزارش های گوگل آنالیز است

1 answers:

گزارش Google Analytics مربوط به ترافیک وب یک مزیت به مالک وبسایت است. با این حال، گاهی اوقات می تواند نبرد بی پایان بین خوب و بد باشد. بعضی از افراد ممکن است از این واقعیت بی خبر باشند که برخی از اطلاعات ترافیک موجود در گزارش گوگل آنالوگ از روبات ها است. ربات ها و عنکبوت های آنلاین در پشت گزارش های مبهم در GA قرار دارند - plum lip butter korres body. آنها توانایی تاثیر گذاری بر نحوه نمایش داده های خود دارند که می توانند به سلامت کمپین بازاریابی و تصمیمات بعدی آسیب برساند.

با این وجود، صاحبان سایت نباید نگران باشند، زیرا راهی برای شناسایی و خلاص شدن از ترافیک تولید شده توسط عنکبوت و رباتها وجود دارد. بدین معناست که پس از اجرای این وظایف، اطلاعات ارائه شده توسط Google Analytics بسیار قابل اعتماد خواهند بود. هیچ روش خاصی برای جلوگیری از دسترسی به یک وب سایت از هرزنامه هرزنامه وجود ندارد. با این وجود، راهی وجود دارد که کاربران بتوانند از گزارشها هرزنامه و ترافیک ترافیک را از بین ببرند. درصد زیادی از این رباتها حساس به این روش ها هستند.

پیروی از پیاده سازی راهنمای جیسون آدلر، متخصص برجسته Semalt ، می تواند ارزش و قابلیت اطمینان تعداد مجدد بازدید از ثبت را افزایش دهد.

استفاده از اطلاعات از یک گزارش ربات آزاد، آن را قابل اعتماد تر می کند. همچنین، این اجازه می دهد تا مالک اعتبار سیستم عامل بازدید کننده. قله ها و چاه ها درون نمودار ها آشکار و واضح تر می شوند

Google Analytics از جاوا اسکریپت استفاده می کند..جستجوگرها و هرزنامه ها برای بازاریابی جاوا اسکریپت دشوار بود. همانطور که فن آوری همچنان به تکامل می رسد، توسعه دهندگان ربات نیز هستند. در حال حاضر، ربات های اسپم می توانند آسیب پذیری های جاوااسکریپت را شناسایی کرده و همچنین اطلاعات را برای ردیابی آن ها شناسایی کنند. چندین ربات وجود دارد که Google Analytics از تجزیه و تحلیل آن حذف می کند. با این حال، تعدادی از آنها که از وب سایت های اسپم سازی و شکستن سرورها استفاده می کنند، به این معنی است که هنوز در داده های تجزیه و تحلیل هستند.

چگونه ربات های موتور جستجو را در Google Analytics حذف کنید

اکنون می توانید اطلاعات ترافیکی را به یک وب سایت فیلتر کنید تا ببیند کدام یک از فعالیت های طبیعی طبیعی و چه چیزی از اسپم و ربات های جستجو است. قدرت انجام این کار در عمل به منظور حذف تمام بازدیدها از رباتها و عنکبوت شناخته شده است. این جعبه در بخش نمایش مدیر در GA است

مراحل پیگیری برای حذف همه رباتها و عنکبوت شناخته شده

1. نمایش "تست" را در Google Analytics ایجاد کنید

این اجازه می دهد تا کاربر تغییراتی را که می خواهند در حالی که حفظ یکپارچگی داده های اصلی خود را در نمای اصلی انجام می دهند. این همچنین به عنوان منبع مقایسه عمل می کند تا مالک بتواند تغییراتی را که پس از خروج رخ می دهد رخ دهد. با نتایج مطلوب، اکنون رباتها را از دیدگاه اصلی حذف کنید.

2. رباتها و عنکبوت را از بین ببرید

به قسمت مدیریت ابزار Google Analytics بروید، تنظیمات نمایش را انتخاب کنید و گزینه ای را برای حذف تمام بازدیدها از ربات ها و عنکبوت ها انتخاب کنید. پس از اتمام این، ترافیک در حال حاضر از تمام ترافیک ربات جستجو و هرزنامه ها آزاد خواهد بود و اطلاعات ترافیک انسانی را آسان تر و روشن تر می کند.

3. حاشیه نویسی در Google Analytics

ایجاد حاشیه نویسی در نمودار GA برای توجه هر قطره ترافیک پس از اجرای رد رد ترافیک.

نتیجه گیری

ممکن است ترافیک را متوجه شوید، که همه به میزان ترافیک تولید شده توسط رباتها بستگی دارد. دیدگاه تست و دیدگاه اصلی به دقت اشاره کردن به جایی که ترافیک باعث کاهش اعتبار گزارش شده می شود

November 28, 2017