Back to Question Center
0

Semalt Expert: یک راهنما برای فیلتر کردن زیر دامنه ها در Google Analytics

1 answers:

امروزه بسیار مهم است که فیلترهای سفارشی و زیر دامنه ها را در Google Analytics تنظیم کنید. این به شما امکان تجزیه و تحلیل، ارزیابی و مشاهده ترافیک وب سایت و همچنین منابع آن را می دهد. این که آیا شما یک وبلاگ، یک وب سایت شرکت، چندین صفحه فرود یا یک سایت وابسته دارید، مهم است که زیر دامنه ها را فیلتر کنید - oculos de sol a venda.

در اینجا اندرو Dyhan، یکی از کارشناسان برجسته از Semalt ، در مورد برخی از نکات آسان در این رابطه صحبت کرده است.

تنظیم Google Analytics

اولین گام این است که Google Analytics را در زیر دامنه های خود تنظیم کنید. شما باید از کد های مشابه یا مختلف UA برای آنها استفاده کنید و آنها را در جایی از رایانه خود ذخیره کنید. ممکن است ساده به نظر برسد، اما باید بدانید که همه وبسایتها از خواص مشابه UA استفاده نمی کنند. شما باید فیلترهای مختلفی را برای دامنه های مختلف ایجاد کنید و مطمئن شوید که کد ها به درستی وارد شده اند.

یک نمای جدید در Google Analytics ایجاد کنید

بعد، شما باید در Google Analytics یک نمایه جدید ایجاد کنید. پس از باز کردن حساب Google Analytics خود و رفتن به داشبورد خود، باید تنظیمات را از گوشه بالا سمت راست که منوی admin وجود دارد تنظیم کنید. در اینجا شما می توانید دامنه های بسیاری را وارد کنید که ممکن است. تنها چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که فیلترهای مختلف برای وب سایت های مختلف را انتخاب کرده و هر بار که یک سایت در اینجا قرار داده می شود، دیدگاه های جدیدی ایجاد کنید..

ایجاد مشاهدات تست

اگر شما به Google Analytics جدید هستید، توصیه میکنیم که برای جلوگیری از هر مشکلی، نمایشهای تست ایجاد کنید. برای هر دامنه و زیر دامنه، شما می توانید نظرات مختلف تست ایجاد کنید که اطمینان حاصل شود که از اشتباهات اجتناب کرده اید. سپس شما می توانید دسترسی به اطلاعات ترافیک خام خود را به دست آورید تا بیشتر بدانید چگونه این روند کار می کند.

درخواست فیلترهای سفارشی

پس از ایجاد دیدگاه های جدید، گام بعدی استفاده از فیلتر های سفارشی است. برای این، شما باید بخش فیلتر سفارشی را انتخاب کنید و به دکمه رادیویی بروید. روی آن دکمه کلیک کنید و زیر دامنه های خود را برای شروع به کار اضافه کنید. اضافه کردن فیلتر سفارشی یکی از راه های جامع ترین و شگفت انگیز ترین راه برای کار شماست.

اضافه کردن لیست های رد مجوز

اضافه کردن فهرست حذف مجازات ارجاع یک ایده خوب است، زیرا از سوپروایزرهای شما از دریافت ترافیک جعلی و کم کیفیت جلوگیری می کند. برای این، شما باید اموال یا زیر دامنه خود را انتخاب کنید. هنگامی که انتخاب شده است، می توانید روی دکمه اطلاعات ردیابی کلیک کرده و لیست خروج کامل ارجاع را دریافت کنید. در اینجا شما می توانید URL های زیر دامنه خود را اضافه کنید و شروع کنید.

یک زیر دامنه و نحوه پیگیری آن چیست؟

اگر چند صفحهای وب داشته باشید که نشانی اینترنتی آنها www.abc.com یا چیز دیگری است، برای شما آسان است که زیر دامنه انتخابی خود را داشته باشید و تعداد آنها محدود نیست. یک زیر دامنه یک دامنه واحد است که تحت وب سایت اصلی شما ایجاد می شود و می تواند در هر زمان فعال یا غیرفعال شود. اغلب، اگر کاربران از یک سرویس میزبانی به یک دیگر انتقال پیدا کنند، برای آنها آسان است که دامنه های مشابه را حفظ کنند و این اعتبار کلی آنها را در اینترنت نادیده نگیرد. همچنین، اعتبار بخش زیر را آسان می کند به عنوان نام دامنه اصلی از طرف شما پرداخت و پرداخت به صورت خودکار از کارت اعتباری شما و یا PayPal شما ارسال می شود.

November 28, 2017