Back to Question Center
0

Semalt Expert - ؛ چگونه هشدارهای تقلب در حال حاضر کار می کنند؟

1 answers:

دزدان آن را آسان تر برای کنترل از کیف های مجازی مردم آنلایناز طریق اینترنت. هنگامی که در اختیار داشتند، محتویاتشان را بدون اطلاع صاحب متوجه می شدند که از بین رفته است. وضعیت برای آنها بدتر استکسانی که از زمانی که در معرض قربانیان کلاهبرداری قرار دارند آگاه نیستند - b and c complex. تا سال 2000، این مشکل چنان گسترده بود که ایالات متحده داشتبا مرکز اینترنتی شکایت از اینترنت (IC3) مطرح شود. IC3 به عنوان یک مرکز تسویه حساب عمل می کند که همه شکایات تقلب را دریافت می کند و به آنها می رساندگزارش مربوط به اینترنت

مدیر موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال، مکس بل، ایده های با ارزش در مورد تقلب آنلاین و نحوه اجتناب از آن را ارائه می دهد.

اینترنت به عنوان زمین بازی دزد

از آنجا که وب به عنوان منبع اطلاعاتی عمل می کند، به عنوان یک پلت فرم عالی عمل می کنداز آن هنرمندان کلاهبرداری قربانیان خود را انتخاب می کنند. تقلب به حقایق تقلبی اشاره دارد یا حقایق مربوطه را که منجر به قربانیان می شود را پنهان می کنداقداماتی که در نهایت به آنها هزینه می بخشد.

سرقت هویت و تقلب

حتی مردم مراقب قربانیان سرقت هویت هستند. Skimming این روند استاز دستگاه های الکترونیکی برای ذخیره و بازیابی اطلاعات کارت اعتباری از کاربران پس از خرید استفاده می کند. پیشگویی زمانی است که کسی استیک صاحب کارت را وادار می کند که یک نماینده شرکت باشد و اطلاعات شخصی را در تظاهرات به روز رسانی اطلاعات درخواست کند. هنگامی که دزد ها سرقت می کنندهویت، آنها می توانند اطلاعات را برای انجام تقلب با استفاده از شناسایی جعلی به نام استفاده کنند.

کاربران می توانند خود را از بین بردن تمام نامه ها و رسید آنها که نیازی ندارند محافظت کنند.کلید های حفاظت را به ایمیل های خصوصی اضافه کنید. اگر کسی از کارت اعتباری ترسد، باید پول خود را به جای آن بپردازد. هرگز از دست ندهاطلاعات شخصی بدون توجه به شرایط.

تقلب در شخصیت بیمه درمانی

کارتهای بیمه از دست رفته یا به سرقت رفته ممکن است در موارد تقلب ظاهر شوند. کلاهبرداران همچنان ادامه دارندهمانند موارد سال 2004 پیچیده شده است، که در آن مجموع 30 میلیون دلار در ادعاهای بیمه پرداخت نشده بود. تقلب هویت بیمه ممکن استنتیجه از فروش تلفنی، ایمیل اسپم، و یا کارمندان ناراضی. دومی می تواند اطلاعات گمراه کننده ای در سوابق بیمار ایجاد کند..

مردم باید سوابق پزشکی، اطلاعات بیمه و سایر موارد را تأمین کنندکاغذکاری دور از دزدان. همه اعداد بیمه ادعایی که در آن استفاده نمی شود نیازی به خراب کردن ندارند. بیماران باید از امضای پتو بهداشتی خودداری کنندتاییدیه بیمه آنها باید بدانند که چه مقدار از قبل از جیب خود می توانند پرداخت کنند.

اطلاعیه ها برای کاهش تغییر

تقلب هشدار آنلاین افراد را در فعالیت مشکوک به آنها تحت تاثیر قرار می دهد،اجازه می دهد آنها به سرعت واکنش نشان دهند. یک کاربر فعالیت خاصی را که دزدان سعی در دسترسی دارند پیدا می کنند. دارنده حساب، بانک یاسازمان تنظیم پارامترهای زمانی و چگونگی اعلان را فعال و به صاحب می رسد. پارامترها برای آن امکان پذیر استسازمان ها برای نظارت بر فعالیت. هرگونه معاملات خارج از این پارامترها باعث اعلان شدن می شود. این کاربر می تواند پاسخ دهد که آیاآنها این فعالیت را تأیید یا رد می کنند. شرکت های کارت اعتباری نیز با سفارشی سازی کاربر در جلوگیری از سرقت هویت کمک می کننداطلاعیه. این شرکت ها هیچ فعالیتی را انجام نمی دهند که نمایه مالک آن را مطابقت دهد. با این حال، اقدامات انجام شده بستگی به مشتری داردتلاش برای ایجاد شکایات و گزارش های مربوط به فعالیت مشکوک.

اقدام

اگر هشدار تقلب آنلاین نشان داده شود، با پاسخ به آن بلافاصله شروع کنیدفعالیت مزاحم را در حساب کاربری به حداقل برسانید. بعد، یک هشدار تقلب در گزارش اعتباری ایجاد کنید که هر زمان که یک اخطار جدید ارسال می کندیک خط جدید از درخواست اعتبار وجود دارد. درخواست یک نسخه از شرکت کارت را برای بررسی و مشخص کردن هر فعالیت غیر قابل تشخیص. برخی از شرکت هاارائه گزینه ای برای ممنوعیت اعتبار در گزارش اعتباری. آن را محدود می کند که دسترسی به گزارش دارد.

گزارش تقلب هویت

هر چه زودتر به فعالیت های جعلی واکنش سریعتر می تواند کنترل کنداستفاده از داده های آنها. گزارش موارد سرقت هویت به دفاتر اعتباری اولین گام است. پس از اعلان، هر کدام از آنها جلوگیری می کنندحساب های جدید تحت نام قربانی. گام بعدی این است که به مقامات هشدار بدهیم.

مهمترین بخش این است که با شرکتهای کارت اعتباری تماس بگیرید. یکی ممکن استباید حساب ها، لایون ها و گذرواژه ها را تغییر دهد. همچنین تماس با شرکت تلفن می تواند به نفع مالک کار کند زیرا ممکن است به اطلاع شما برسدکاربر هر گونه تغییر آنها در نظارت بر اظهارات و گزارش ها کمک خواهند کرد.

November 28, 2017