Back to Question Center
0

Semalt Expert - ؛ نحوه محافظت از خود در برابر تروجان مک

1 answers:

برای شروع، حفاظت از خود، مهمترین جنبه ای است که در مورد اجتناب از تروجان ها وجود دارد. مهمتر از همه، نگه داشتن سیستم و تمام نرم افزارهای خود را تا تاریخ. شرکت های نرم افزاری اغلب تهدیدهای امنیتی را پیدا و حل می کنند - web internet developer. این تهدیدها به طور مرتب برای هکرها برای شناسایی نقاط ضعف و نصب نرم افزارهای مخرب بر روی دستگاه شما راه می یابند. گاه مردم فکر می کنند که پس از انتشار یک بروز رسانی برای آسیب پذیری امنیتی، هکرها از بین می روند. با این وجود، این به روز رسانی ها هکرها را با راه مناسب برای حمله به رایانه هایی که به روز نمی شوند، فراهم می کند.

به عنوان مثال، بدافزار (Sabpab) که در سال 2012 ظاهر شد، از یک تهدید مایکروسافت آفیس استفاده کرد که توسط به روز رسانی در پاییز سال 2009 حذف شده بود. به همین ترتیب، تروجان Flashback از نقاط ضعف استفاده کرد. بنابراین، مهم است که به روز رسانی را نصب کنید

اندرو Dyhan، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، می داند که چگونه از خود بدافزار Mac محافظت کند.

ابزارهای تبلیغاتی

Adware یک آسیب پذیری سریع در سیستم عامل مک است. برنامه های مرتبط با نرم افزار روز به روز در حال افزایش است. به طور مشخص، نرم افزار ضد ویروس مانند حفاظت از ضد تروجان اپل این ابزارهای تبلیغاتی را شناسایی نمی کند. بدتر، حتی اگر آنها شناسایی شوند، برنامه های ضد ویروس ویروس را به طور کامل حذف نخواهند کرد. با این حال، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را می توان به راحتی از طریق دانلود قابل اعتماد جلوگیری کرد. اطمینان حاصل کنید که شما با توجه به توافقنامه مجوز نرم افزاری که توسط نصب کننده نمایش داده می شود، توجه زیادی خواهید کرد. اگر از شما خواسته می شود چیزی با برنامه ای که برنامه ریزی شده برای دانلود را نصب کرده اید نصب کنید، نصب را ترک کنید.

مراقب باشید از java

در گذشته، جاوا شناخته شده است که منبع آسیب پذیری احتمالی است. خوشبختانه، برخی از به روز رسانی ها برای جا دادن امنیت بیشتر در مرورگرها تاثیر گذاشته است. در نتیجه، هیچ مشکلی جدید جاوا مشخص نشده است. با این حال، تهدیدات جدید ممکن است به زودی ظاهر شود. بنابراین، استفاده از صفری 6.1 و یا نسخه های بعدی و اجازه آن را به اعتماد به جاوا در وب سایت های که باید از جاوا استفاده کنید.

دیگر فناوری های مبتنی بر اینترنت

اول از همه، سوء استفاده مبتنی بر فلش مشکل دیگری است. چنین مسائلی در گذشته مورد استفاده قرار گرفته اند تا مكان را آلوده كنند. خوشبختانه محتوای HTML5 محتوای فلش را در سیستم های فعلی جایگزین کرده است. با این حال، اگر اجتناب از فلش گزینه ای نیست، سپس افزونه ClickToFlash را در مرورگر Safari نصب کنید که محتوای فلش ناخواسته را مسدود می کند. به علاوه، مرورگر کروم همانند ویژگی «کلیک برای پخش»، امنتر است.

پس از آن، جاوا اسکریپت همچنین می تواند نرم افزارهای مخرب را بر روی دستگاه شما دانلود کند، اما نمی تواند آن را باز کند یا نصب کند. با این حال، می تواند راهی برای فریب شما در نصب آن پیدا کند. جاوا اسکریپت از پنجره های بازشو پشتیبانی می کند که ادعا می کنند که سیستم شما با یک تروجان آلوده شده است و نیاز به تماس با شماره تلفن داده شده برای دریافت کمک دارید. این هشدارهای جعلی بارها و بارها سعی در استفاده از جاوا اسکریپت دارند تا مانع از خروج از صفحه کلاهبرداری شوند. این سیگنال ها را می توان با نصب AdBlock در Chrome یا Blocker جاوا اسکریپت در Safari اجتناب کرد.

اجتناب از تروجان ها و سایر مسائل امنیتی

فراتر از مسائل مورد بحث در بالا، شما باید به اندازه کافی محتاط باشید تا از تروجان های معمول خود محافظت کنید. مهمتر از همه، نرم افزار یا نرم افزار را از یک منبع ناشناخته باز نکنید. علاوه بر این، مراقبت از شبکه های بی سیم باز. یک فرد بدبین می تواند یک پرونده مخرب را از طریق شبکه ارسال کند.

در نهایت، یک پشتیبان به روز رسانی به طور مرتب نگه دارید. ترجیحا یک دیسک سخت خارجی خارجی. به این ترتیب، اگر رایانه شما آلوده شده باشد، گزینه های متعددی برای جلوگیری از این مشکل وجود دارد.

November 28, 2017