Back to Question Center
0

Semalt Expert مواردی را درباره چگونگی حذف ترافیک ترافیک از Google Analytics شما ارائه می دهد

1 answers:

ترافیک ترافیک، ترافیک داخلی و امنیت سایبری به عنوان مسائل مربوط به روند بالا در جهان بازاریابی دیجیتال رتبه بندی شده است. اهمیت حفظ دقیق آمار Google Analytics شما به اندازه کافی تاکید نمی شود. ارائه گزارشات Google Analytics بیشتر درمورد تصمیمات شما و مهارت های بازاریابی آنلاین صحبت می کند. گوگل تجزیه و تحلیل نقش مهمی را در جهت کمک به بازاریابان در درک و تجزیه و تحلیل ترافیک به سمت سایت های خود بازی می کند

ترافیک ربات یکی از مهم ترین و منابع بالقوه است که به اطلاعات جعلی کمک می کند - can i trade in my dell computer.

اندرو Dyhan، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، توصیه می کند که ربات و ترافیک داخلی را از سایت خود حذف کنید که عملکرد آن را افزایش می دهد.

آنچه شما باید بدانید در مورد ترافیک بوت

خزنده ها، ربات ها و عنکبوت ها برنامه های خودکار هستند که وظایف را در سیستم عامل های اینترنتی انجام می دهند بدون اینکه کنترل شوند. آمار می گوید که ترافیک ترافیک بیش از نیمی از ترافیک تولید شده در سیستم عامل را کنترل می کند. طبق گفته متخصصان فناوری اطلاعات، ترافیک ترافیک در حال افزایش است و در آن ترافیک انسانی را از بین می برد.

افزایش ترافیک ترافیک، نرم افزارهای مخرب و ویروس تروجان به این معنی است که چرا ضروری است ترافیک ربات را در داده ها و گزارش های گوگل آنالیتش حذف و کنترل کند. در هنگام خواندن و تفسیر گزارش ها مشتاق باشید..سوء تفاهم می تواند دستاوردهای شما را به جهت اشتباه تغییر دهد

نحوه شناسایی ترافیک بوت از داده های شما

کیفیت گزارشات و داده ها بدون ترافیک ربات بسیار بهتر است. با این حال، ترافیک ربات نمی تواند در داده های Google Analytics شما شناسایی شود زیرا در جاوا اسکریپت بارگیری نمی شود. خوشبختانه، شما نباید نگران تمام انواع رباتها باشید. ربات های خوب وجود دارند که برای رفاه شما مانند خزنده ها کار می کنند. رباتها خوب به طور پیش فرض از گزارش گوگل آنالیتیک حذف می شوند.

انواع دیگر رباتها، رباتهای بد، خطر بزرگی برای کمپین شما هستند. ربات های بد از وب سایت شما با هدف معرفی ویروس تروجان، نرم افزارهای مخرب، محو کردن مطالب و هرزنامه ها بازدید می کنند. ربات های بد با تقلید مشخص می شوند، جایی که آنها رفتار انسانی را تقلید می کنند و آن را دشوار می سازد که ربات ها را از بازدید کنندگان قانونی متمایز کند.

حذف ترافیک ربات از Google Analytics

  • از تنظیمات مشاهده مدیریت دیدن کنید و روی «حذف همه بازدیدها از گزینه های عنکبوت شناخته شده و رباتها» کلیک کنید
  • ترافیک مشکوک را بررسی کنید و از یک نام میزبان معتبر برای حذف ترافیک شناسایی استفاده کنید.
  • گزینه اموال را باز کنید، روی دکمه «اطلاعات پیگیری» کلیک کنید، و در «لیست خروج ارجاع» را بررسی کنید.

این روش برای حذف رباتهای مشکوک و شناسایی شده از گزارش شما کار می کند. این روش برای وب سایت های کوچک و بزرگ کار می کند. بجز تمام بازه های ربات از عنکبوت های شناخته شده و ربات ها به طور موثر برای تعداد خوبی کار می کنند. تمیز کردن گزارش گوگل تجزیه و تحلیل شما صاحبان کسب و کار را قادر می سازد تصمیم گیری های مهم در مورد رفاه کسب و کار خود را. پیاده سازی تکنیک هایی که تلاش های هکرها، نرم افزارهای مخرب و ویروس تروجان را از تاثیر بر وب سایت شما متوقف کند، در نظر بگیرید. DataDome، یک شرکت فناوری اطلاعات با رتبه بالا به نجات صاحبان کسب و کار آمده است. این شرکت راه حل برای ترافیک ربات را با کنترل نوع ربات هایی که سایت شما را می بینند ارائه می دهد. راهنمایی های فوق الذکر به شما کمک می کند تا داده های گوگل آنالیز پاک و دقیق را به دست آورید.

November 28, 2017