Back to Question Center
0

Semalt Expert می داند چگونه می تواند از هرزنامه ارجاع از Google Analytics استفاده کند

1 answers:

هر چند که گوگل یک راه حل رسمی را ارائه می دهد، هرزنامه های ارجاع همچنان پاپ آپ دارند. به روز رسانی اهداف ویژه ارجاعی را شامل می شود که عبارتند از غیر قابل پیش بینی، ابزار ویدئو رایگان، کلمات کلیدی نظارت بر موفقیت و رتبه بندی. با این حال، اجرای نام فیلتر میزبان بهترین راه حل است که باید قبل از هر روش دیگری مورد توجه قرار گیرد.

بنابراین، ایوان کنوالوف، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در این مقاله در مورد خطرات ناشی از هرزنامه ارجاع و نحوه استفاده کاربران از اینگونه لینک ها

را برجسته می کند.

طبق گفته کارشناسان اینترنت، هرزنامه ارجاع، عملی ارسال ترافیک جعلی به یک محصول یا سایت است. این ممکن است بی عیب و نقص باشد، اما به موضوع اینترنت جدی تبدیل می شود - rayban espelhado cores.

نوع اسپم ارجاع

در زمینه گوگل آنالیز، دو نوع اصلی از هرزنامه ارجاع وجود دارد: روح و روان خزنده وب.

خزنده های اسپم، روبات هایی هستند که از سایت هایی بازدید می کنند که هدف محتوای آنها را نمایه سازی می کند. بسیاری از خزنده های وب هرزنامه از هویت وب سرور استفاده می کنند. از این رو آنها از گزارش های تحلیلی خارج می شوند. با این وجود، برخی از خزنده های هرزنامه به عنوان روبات ها ظاهر نمی شوند و بنابراین در گزارش های تجزیه و تحلیل گوگل به عنوان جلسات با مدت زمان 0 ثانیه و 100٪ میزان باز گشت به پایان می رسد. به تازگی، گوگل معرفی ویژگی مورد استفاده برای فیلتر کردن به عنوان عنکبوت و رباتها شناخته شده است، اگرچه کامل نیست.

اثر منفی اسپم ارجاع

هرزنامه ارجاع داده های تجزیه و تحلیل وب را برای یک وب سایت به خطر می اندازد. "جلسات" که با افزایش حجم ترافیک و صحت تعامل شاخص ها، از طریق اسپم ارجاع داده می شوند. کاربران ناشناس از هرزنامه ممکن است تصمیمات مربوط به داده های نادرست و کمبود ترافیک را به خود اختصاص دهند.

در تجزیه و تحلیل گوگل گزینه های متعددی برای حذف هرزنامه ارجاعی وجود دارد.

خزنده های Spammy فیلتر و حذف نام های میزبان خارجی

بیشتر ارجاعات ارواح با نامگذاری نام میزبان نادرست مشخص می شوند. به عنوان مثال، هنگام بررسی دادههای ارجاع Google analytics، ارجاعات ارواح نامهای میزبان را نشان میدهند که کاملا به سایت مربوط نیستند. بنابراین، این دانش به صاحبان سایت کمک می کند تا فیلترهایی را ایجاد کنند که اطلاعات را با نام های میزبان دقیق به آنها امکان می دهد. علاوه بر این، این راه حل بیشتر برای کاربران Google analytics با چندین دامنه مرتبط است. در اغلب موارد جایگزینی نام دامنه برتر یک سایت کافی است. در مورد دامنه های متعدد، عبارات منظم باید با Regex Pal بررسی شوند. این نوع فیلتر می تواند هر گونه ترافیک ارجاع شبح را حذف کند. با این وجود، یک فیلتر اضافی برای از بین بردن خزنده های وب مورد نیاز است، زیرا آنها از یک وب سایت بازدید می کنند و نام های میزبان دقیق را گزارش می دهند.

فیلتر همه منابع اسپم ارجاع

در شرایطی که دامنه ها به آسانی در یک دیدگاه اندازه گیری تغییر می کند بنابراین فیلتر باید جامع تر باشد تا همه وب سایت های ارجاع متخلف را شامل شود.

November 28, 2017