Back to Question Center
0

Semalt Expert: فهرست خروج ارجاع

1 answers:

یکی از مسائل رایج در حسابرسی های تجزیه و تحلیل این است که مردم نمیدانند لیست لیست حذف ارجاع و چگونگی استفاده از آن بهترین است. اول از همه، ما باید بدانیم که این لیست خروج ارجاع چیست؟ هنگامی که گوگل آخرین نسخه Google Analytics را راه اندازی کرد، ادعا کرد که لیست خروج ارجاع در Analytics موجود است. برای هر کاربر آسان است برای پیدا کردن این لیست آسان است - create online name design. شما باید آن را در تنظیمات اموال قرار دهید. اول از همه، شما باید به بخش مدیریت بروید و به اطلاعات ردیابی بروید که لیست خروجی ارجاع وجود دارد. شما باید بر روی دکمه خروج ارجاع کلیک کنید و بر روی دکمه ایجاد دامنه کلیک کنید.

نیک چایکوفسکی Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری، می گوید که تعداد زیادی از مشکلات وجود دارد که می تواند با لیست خروج ارجاع حل شود. بنابراین برای حل مشکلات زیر از آن استفاده کنید:

خود ارجاع

خود ارجاع یکی از مهمترین و مهمترین مسائل در Google Analytics است. برای حل این مشکل، باید روی گزارش ارجاع کلیک کنید و وبسایت خود را در آن قرار دهید. در اینجا شما می توانید تجزیه و تحلیل و حسابرسی را به عنوان مورد نیاز خود را تنظیم کنید

ابزار شخص ثالث

چگونه این کمک می کند؟

اجباری است که از لیست خروج ارجاع استفاده کنید، بدون آن، شما نمیتوانید بازدیدکنندگان با کیفیت برای وبسایت خود دریافت کنید. اگر شما نمی خواهید برخی از لینک ها برای تولید ترافیک به سایت خود، پس شما باید این گزینه را غیر فعال کنید و یا دامنه را از لیست خروج ارجاع خود را حذف کنید. فرض کنید که برخی از بازدیدکنندگان از طریق رسانه های اجتماعی، توییتر یا فیس بوک به وب سایت شما می آیند و شما می خواهید آنها را در وب سایت های شخص ثالث حرکت دهید. برای این، شما باید لیست خروج ارجاع را وارد کنید تا یک جلسه جدید در هیچ زمان شروع نشود .

محدودیت ها

لیست خروج ارجاع می تواند جلسه شما و تعداد بازدیدکنندگان را محدود کند. اگر می خواهید بدانید چه نوع بازدید کننده ها به سایت شما می آیند و منابع آنها چیست، شما باید کدهای ردیابی متقابل دامنه را راه اندازی کنید و آنها را در صفحات مختلف وب سایت خود قرار دهید. هنگامی که یک وبسایت در فهرست حذف مجازات ارجاع نادرست است، به شما اجازه نمیداند چه نوع بازدیدکنندگان به وبسایت شما وارد شود، نادر است. شما می توانید فعالیت های خود را پیگیری و ثبت کنید و از این رو، آی پی های ناشناخته یا خطرناکی را برای ارسال ترافیک خود

برای مدتی ممكن است ببینید كه وب سایت شما بازدیدكنندگان را دریافت می كند، اما هنگامی كه تنظیمات را تنظیم می كنید، ورود آنها متوقف خواهد شد و این افراد هرگز به سایت شما نخواهند رسید.

November 28, 2017