Back to Question Center
0

Semalt Expert در جلوگیری از عفونت مخرب

1 answers:

هنگامی که سیستم های کامپیوتری ما کم کم یا غیرعادی رفتار می کنند، باید بررسی کنیم که آیا یک ویروس وجود دارد یا خیر. اغلب مردم متوجه نمی شوند که دستگاه های کامپیوتری آنها توسط نرم افزارهای مخرب یا ویروس ها آلوده می شوند که باعث خسارت شدید می شوند. تعداد زیادی از هکرها ایمیل های مشکوک شما را ارسال می کنند و سعی می کنند شما را به یک راه یا دیگران سوق دهند.

با این وجود، هیچ چیز نگران نباشید زیرا شما می توانید دستگاه خود را با در نظر گرفتن موارد زیر ارائه شده توسط Oliver King، مدیر موفقیت مشتری Semalt وجود دارد.

نظارت بر سلامت سایت شما

گوگل کاربران و مدیران وب خود را برای انجام تحقیقات مناسب تشویق می کند - laptop repair dublin ca. ویژگی های مختلف گوگل و کنسول جستجو می تواند به شما در شناسایی مشکلات بالقوه در عرض چند دقیقه کمک کند. به عنوان مثال، شما می توانید جستجوی سایت گوگل را امتحان کنید تا آنچه تا کنون نشان داده شده است را بررسی کنید. این یک ایده خوب برای مدیران وب است زیرا می توانند اطمینان حاصل کنند که همه چیز به درستی انجام می شود. همچنین مهم است که جستجوی خود را فقط به صفحات خاص محدود کنید. به عنوان مثال، اگر موتور جستجو صفحات Blogspot را جستجو کند، می توانید آنها را تنها به صفحات مناسب و محافظت شده هدایت کنید. صفحات جستجوهای جستجو تعداد زیادی از کلمات کلیدی گوگل را در وب سایت شما پیدا می کند. اگر متوجه شوید که برخی از کلمات کلیدی غیرمنتظره نیز نشان داده شده است، وقت آن است که همه آنها را قبل از اینکه خیلی دیر شده و سایت شما به خطر افتاده باشد، مسدود کنید. صفحات امنیتی شماره صفحات وب و مقالاتی را نشان می دهند که ممکن است حاوی کدهای مخرب باشند. گزینه Fetch As Google به کاربران آن اجازه می دهد تا ببینید چه چیزی Google خزنده است..اگر متوجه شدید که یک صفحه آلوده را خالی کرده اید، باید آن را در اسرع وقت حذف کنید

چک لیست امنیتی

مهم است که شما وب سایت خود را به صورت منظم نظارت کنید. علاوه بر این، شما باید رمزهای عبور قوی را به عنوان یک وب مستر انتخاب کنید. شما ممکن است دستورالعمل های Gmail نحوه انتخاب رمزهای عبور قوی را بررسی کنید. ارائه دهندگان خدمات محتوای شخص ثالث ایده خوبی هستند، اما شما باید این کار را با دقت انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که آنها محتوای تکراری و کپی شده ای را ارائه نمی دهند، زیرا ممکن است به وب سایت شما آسیب بزند. شما باید با ارائه دهنده خدمات میزبانی وب یا خدمات وب خود برای پشتیبانی مداوم و راهنمایی هایی در مورد چگونگی ایمن بودن در اینترنت تماس بگیرید. اکثر شرکت ها به مشتریان خود را با به روز رسانی منظمی در مورد نحوه نگهداری صفحات و حساب های خود ایمن ارائه می دهند. اگر صفحات یا وب سایت های شما خوردها RSS هستند، باید بیشتر و بیشتر افراد را دعوت کنید تا آنها را ثبت کنید. هنگام کار با اینترنت، باید ایستگاه های کاری محلی خود را به روز کنید و نسخه های جدیدی از نرم افزار را برای تمیز کردن ویروس ها و تروجان ها نصب کنید.

مدیران با دسترسی به سرور

شما باید تنظیمات سرور خود را به صورت منظم بررسی کنید. آپاچی دارای نکات پیکربندی مختلف امنیتی هیجان انگیز برای کاربران آن است، و مایکروسافت همچنین فهرستی از منابع تکنیکی را برای شما به ارمغان می آورد. آنها از کاربران خواسته اند تا به ارائه اطلاعات دایرکتوری، رمزگذاری و تأیید اعتبار وب سایت ها توجه کنند. شما همچنین باید نسخه پشتیبان از فایل های خود را به طوری که آنها حتی زمانی که وب سایت شما هک شده است، از دست ندهید. برای هر کاربر مهم است که با نرم افزار مدرن به روز شود و در مورد تکه های خود و نسخه های جدید مطلع شوید. ابزار و نرم افزار زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا یک وب سایت را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید، اما انتخاب ابزار مناسب بسیار مهم است اما مهم است زیرا گزینه های مختلف وجود دارد. شما باید در تمام پسوندهای و فایل های log نگه دارید. اگر بعضی از فایل ها شما را به مکان های ناشناخته هدایت می کنند، باید آنها را در اسرع وقت آنها را از سیستم کامپیوتری خود حذف کنید. شما باید وب سایت خود را برای آسیب پذیری های رایج بررسی کنید و از داشتن یک پوشه با مجوز باز

گوگل می گوید که ما باید برای انتقال داده ها از SFTP و SSH استفاده کنیم. هر دو سیستم این سایت ها را از تهدیدات احتمالی محافظت می کند. وبلاگ امنیت آنلاین Google راهنمایی زیادی در مورد ایمنی و امنیت آنلاین ارائه می دهد، بنابراین شما باید به صورت منظم آن را بررسی کنید.

November 28, 2017