Back to Question Center
0

Semalt Expert: بهترین فیلترهای Google Analytics

1 answers:

اکثر بازرگانان در مورد تجزیه و تحلیل وب و اهمیت گوگل آنالیز خیلی کم می دانند. گاهی اوقات به حسابهای AdSense خود وارد میشوند و هرگز به آنچه در داشبوردشان اتفاق میافتد توجهی ندارند. فقط چند نفر اهمیت Google Analytics و ترفندهای مرتبط با آن را می دانند.

جیسون آدرر، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، توضیح می دهد که فیلترها از کمک بسیار خوبی برخوردار هستند، زیرا آنها در مدیریت نوع داده هایی که وب سایت های ما دریافت می کنند، کمک می کند. در صورتی که در گزارش های گوگل آنالیتی برخی از اشکالات را مشاهده می کنید، این زمان برای ایجاد برخی از فیلتر ها برای اطمینان از حفاظت از وب سایت شما است. فیلترها تمام آوارها و خاک را از بین می برند تا زمانی که فقط مشروعیت، اعتبار و اعتبار ارائه شود - nada cars book value used trucks. داده های بدون فیلتر و خام نمی توانند نتایج مورد نظر شما را فراهم کنند. این نیز در مورد عملکرد وب سایت شما و نحوه بهبود آن چیزی نخواهد داشت. برای تنظیم فیلترهای شما، باید به Google Analytics خود بروید و بر روی بخش حساب کاربری که فیلترها وجود دارد یا در جایی که می خواهید آنها را ایجاد کنید، کلیک کنید. هرگز نباید بدون ایجاد فیلتر مناسب فیلتر گزارش را مشاهده کنید زیرا ممکن است عملکرد وب سایت شما را کاهش دهد. شما باید به حداکثر فیلترهای موجود برای بهبود عملکرد کلی سایت خود اضافه کنید..

بدون ترافیک داخلی

همیشه باید به حذف ترافیک داخلی و منابع ناشناخته سایت خود توجه داشته باشید. اگر متوجه شدید که عملکرد سایت شما به اندازه مورد انتظار نیست، این زمانی است که شما باید فیلتر ها را بسازید و بلافاصله آنها را فعال کنید. شما باید فیلترها را اعمال کنید و IP های نا آشنا را از فهرست خود حذف کنید تا نتایج دلخواه خود را دریافت کنید. اول از همه، شما باید نام فیلتر خود را وارد کنید و بر روی دکمه فیلتر داخلی حذف کنید. در نسخه قدیمی Google Analytics، شما قادر به ایجاد فیلتر نیستید و نمیتوانید IP ها را از لیست حذف کنید. اما اکنون می توان هر دو وظیفه را به شیوه ای بهتر انجام داد

گزارش های نیروی URL فقط به حروف کوچک

چیز دیگری که باید به خاطر بسپارید این است که گزارشهای URL را به حروف کوچک وارد کنید. یکی از بزرگترین و تحریک کننده ترین مشکلات گوگل آنالیز این است که نشان می دهد انواع مختلفی از گزارش ها برای حروف بزرگ و کوچک وجود دارد. با این حال، ممکن است این مشکل را از بین ببرید و گزارش های URL را فقط به حروف کوچک وارد کنید. انجام این کار می توانید اطمینان حاصل کنید که سلامت سایت و اصالت آن در طول ماه حفظ می شود.

آدرس کامل مرجع

اگر شما برای ایجاد برخی از لینک ها، شما باید وب سایت های ارجاع را در Google Analytics جستجو کنید. در اینجا این امکان وجود دارد که شما بتوانید اطلاعات مربوطه را پیدا کنید تا دامنه و زیر دامنه های خود را نشان دهید. شما همیشه باید در نظر داشته باشید که کد ردیابی شما به درستی در Google Analytics نصب شده است. بدون این کد، شما ممکن است قادر به گرفتن قطعه و قرار دادن آنها در وب سایت خود.

November 28, 2017