Back to Question Center
0

Semalt Expert به معرفی راهنمای چگونگی خلاص شدن از هرزنامه در Google Analytics می پردازد

1 answers:

هرزنامه ارجاع به عنوان ترافیک ارجاعی جعلی محسوب می شود که در گزارش Google Analytics ثبت شده است. این جعلی است زیرا توسط افراد واقعی ایجاد نمی شود، بلکه توسط ربات های اسپم ایجاد می شود. یک ربات یک برنامه خزنده است که برای تولید فعالیت تکراری ساخته شده است. بنابراین، کسانی که طراحی شده برای ایجاد پیام های اسپم به نام اسپم ها هستند. آنها اغلب از مراجع ارجاعی استفاده می کنند که URL های پنهان دارند که کاربران را به سایت هدایت می کند و سپس ربات Google آن را به عنوان یک Backlink می پردازد که تنها به نفع اسپم می باشد زیرا رتبه بندی جستجو را افزایش می دهد.

مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، آرتم ابگاریان، توضیح می دهد چگونه با این حملات هشدار دهنده خطرناک مبارزه می کند - sava eskimo cena slovenija.

رباتها خوب در مقابل رباتهای بد

ربات های خوب سازنده هستند در حالی که ربات های بد گرایش های مخرب دارند.

  • رباتها خوب. هدف آنها این است که از اطلاعات به همان اندازه که می توانند استفاده کنند، و با گزارش های قابل استفاده که به کاربران کمک می کنند، گزارش می دهند. این باعث می شود آنها ربات ها خوب باشند Googlebot یک ربات خوب است که برای خزیدن از طریق وب سایت ها و محتوای خزنده استفاده می شود
  • رباتها بد. اینها هر کدام از رباتها با هدف مخرب هستند.
  • یکپارچگی داده ها. ماهیت یک ربات مهم نیست. اگر آن دارای توانایی اجرای جاوا اسکریپت است، پس از آن می تواند گزارش های متفاوتی را در Google Analytics ایجاد کند.
  • بوت نت. اینها مجموعه ای از کامپیوترهای متصل هستند که همه آنها آلوده شده اند..آنها توسط مهاجم برای دسترسی غیر قانونی به یک رایانه کاربر مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا از صدها آدرس وبسایت استفاده می کنند.

ارجاع های مشکوک

در حال حاضر شواهدی از نحوه ارجاع هرزنامه و هرزنامه ها به آدرس های ایمیل را برداشت و گزارش های تحلیلی را ارائه می دهیم. با این وجود، هدف نابخردانه آنها می تواند مضرتر باشد، به خصوص اگر توسعه دهنده بخواهد وب سایت را با نرم افزارهای مخرب، تروجان ها یا ویروس ها آلوده کند. در موارد دیگر، آنها ممکن است بخشی از یک botnet را ایجاد کنند. کارشناسان توصیه می کنند هرگز بر روی وب سایت های مشکوک نباشند زیرا هکرها از آنها برای مخفی کردن نرم افزارهای مخرب استفاده می کنند. اگر رایانه بخشی از یک بوتنت شود، هکرها می توانند از آن برای ارسال هرزنامه یا بدافزار به افرادی که در فهرست تماس هستند استفاده کنند. بدین معنی است که مسدود کردن کل مجموعه بوت نت ممکن است کاربران دیگر واقعی را از زمانی که هکر آنها را به یک شبکه بوتنت متصل می کند، محدود کند.

وب سایت های آسیب پذیر

فقط سایت های حساس توسط spambots مورد حمله قرار می گیرند. برای اینکه کاربران خود را از بهره برداری از خود محافظت کنند، باید از وبسایت خود خلاص شوند. اغلب، سیستم های میزبانی ارزان میزبانی و سبدهای خرید دلخواه احتمالا قربانیان هستند.

از دست دادن هرزنامه

زیر لیستی از مواردی است که کاربران می توانند برای خلاص شدن از هرزنامه ها انجام دهند:

  • برای همه لینکهای ارجاع با 100٪ یا 0٪ میزان بازدهی با بیش از ده جلسه نگاه کنید. همیشه هویت خود را در اینترنت تأیید کنید. اگر آنها ارجاع هرزنامه باشد، از فیلتر پیشرفته سفارشی استفاده کنید.
  • رجیستر را از spambots با استفاده از فایل htaccess مسدود کنید و کد را برای مسدود کردن آدرس اضافه کنید.
  • با اضافه کردن آدرس IP مورد استفاده توسط هکر، آدرس IP مورد استفاده توسط اسپم ها را مسدود کنید.
  • می توان از طیفی از آدرس های IP استفاده کرد که فضای کمتری نسبت به مسدود سازی فردی می گیرد.
  • مسدود کردن عامل های عامل سرکش
  • استفاده از ویژگی فیلتر Google Analytics
  • فایروال کامپیوتر را فعال کنید که فایلی را بین کامپیوتر کاربر و اینترنت قرار می دهد.
  • اگر یک ربات جدید تهدید وجود دارد، همیشه با مدیر تماس بگیرید
  • استفاده از گوگل کروم به عنوان مرورگر پیش فرض به عنوان آن را تشخیص نرم افزارهای مخرب سریع تر از دیگران
  • هشدارهای سفارشی در Google Analytics نیز کمک می کند تا زمانی که یک فعالیت ناگهانی وجود دارد
  • تست نفوذ را بدست آورید که به موجب آن وبسایت را برای هر گونه آسیب پذیری تحلیل می کند.

November 28, 2017