Back to Question Center
0

Semalt: دلیل اصلی برای مسدود کردن اسپم ارجاع در وردپرس و گوگل آنالیز

1 answers:

هرزنامه میتواند از فضای سرور برای ارسال تروجانها، تروجانها یا ویروسها استفاده کند یا از آسیب پذیری کاربر استفاده کند و به طور مستقیم ویروسهای مخرب و ویروس را به آنها انتقال دهد. در هر صورت، هرزنامه به کاربر نیاز دارد، اما کاربر مطمئنا به آن نیاز ندارد. هنگام باز کردن وردپرس، ضروری است که یک ابزار را برای جلوگیری از نفوذ از طریق هرزنامه بکار گیرد

هرزنامه ارجاع یکی از انواع است که بر وردپرس تاثیر می گذارد و می تواند عواقب جدی را در سیستم گوگل آنالیت داشته باشد - thundercats logo 3d maker. آن را در رتبه بندی وب سایت قرار می دهد و بنابراین الگوریتم های جستجو بر علیه آن را تبدیل می کند. جک میلر، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، بیان می دارد که بهترین روش این است که هرگونه آگهی گوگل آنالوگ و وردپرس را از هرزنامه رونویسی جلوگیری کنیم.

هرزنامه اشارهگر

این یک هدف دارد که کارکرد موتورهای جستجو را تحریف کند. اسپم ها چندین پیوند و URL را در یک پیشنهاد برای تقویت یک رتبه وب سایت خاص ارسال می کنند. آنها معمولا لینک های جعلی هستند اما همیشه به سایت خاص لینک می دهند. به طور خلاصه، این یک میانبر برای بهبود رتبه بندی جستجو بدون ارائه مطالب با ارزش است. اگر گزارش تجزیه و تحلیل شامل این ترافیک در گزارش خود، به این معنی است که وب سایت به سایت با کیفیت پایین لینک می کند. این رتبه بندی را برای سایت بهبود می دهد، اما اگر گوگل این تکنیک را شناسایی کند، سایت را برای کار با وب سایت ناخواسته جریمه می کند.

گوگل و دیگر موتورهای جستجو با یک مکانیزم دفاعی برای جلوگیری از ارجاع عمده اسپم در سایت ها، ارائه شده اند. با این وجود، کاربران توصیه می شود که اقدامات احتیاطی را نیز برای کاهش مشکلات انجام دهند.

ارجاع هرزنامه نام خود را از شیوه ای که با Google Analytics تعامل دارد، نام می برد. به عنوان یک صاحب وبسایت، میخواهید ببینید کدام سایتها ترافیک را به سایت هدایت میکنند. اسپم ها از این مزیت استفاده می کنند و امیدوارند که در هنگام ارجاع به گزارش گوگل آنالیز، بر روی وب سایت های خود کلیک کنند.

مزایای مسدود کردن هرزنامه ارجاع

یک پیام از اسپم ارجاع این است که آن را با رتبه بندی جستجو در آینده وب سایت دخالت خواهد کرد. برای موفقیت در یک کمپین بازاریابی، باید اطمینان حاصل شود که سایت همچنان به ارائه مطالب با کیفیت به بازدیدکنندگان خود ادامه می دهد. حضور اسپم ارجاع این هدف را مختل می کند. بنابراین، پیشگیری از وب سایت صاحب از کلاهبرداری از لینک های فقیر در پلتفرم خود استفاده می کند..همه آنها این کار را برای بازدیدکنندگان برای پیدا کردن محتوای مناسب سخت تر می کند. در نهایت نیز وجود دارد که ممکن است یک وب سایت با محتوای مضر را کلیک کند

مسدود کردن اسپم ارجاع در وردپرس و Google Analytics

  • نصب پلاگین اسپم ارجاع

صفحه پلاگین spam referrer را مرور کنید و پلاگین ها را به داشبورد وردپرس دانلود و نصب کنید. این تمام ویژگی ها و تنظیمات آن را باز می کند. سپس پلاگین را فعال کنید. سایر ابزارهای استفاده شده عبارتند از: Sucuri، SpamReferrerBlock، یا WP Block Referrer Spam.

  • پیکربندی تنظیمات

یک برگه در سمت چپ وردپرس Spam Refererer کج شده است. روی آن کلیک کنید و گزینه اسپم ارجاع زیر را دنبال کنید. گزینه ای برای به روز رسانی خودکار را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که روزانه هرزنامه رفرنس را مسدود می کند. در حالت بلوک، بازنویسی بلوک را انتخاب کنید زیرا آن را سریع تر اجرا می کند و در سطح سرور اجرا می شود. در زیر به روز رسانی دستی، جایی است که تعاریف هرزنامه اشاره گر را به روز می کند، به خصوص اگر یک لینک مشکوک وجود دارد که هنوز پاک نشده است.

  • بررسی آخرین به روز رسانی ها و بلوک های سفارشی

یک صفحه اسپم ارجاع دهنده، یک گزینه بالا برای آخرین آخرین به روز رسانی وجود دارد، که در هنگام انجام آخرین بروزرسانی اطلاع داده می شود. این یک ابزار عالی است که نشان دهنده کارایی افزونه است. اگر چندین آدرس ایمیل اسپم در گزارش وجود داشته باشد، لینک را در جعبه بلوک های سفارشی برای رویکرد دستی کپی و جایگذاری کنید. سپس تمام تغییرات را ذخیره و خارج شوید.

  • نمایش سایت های مسدود شده

بر روی تب Spam Referrer کلیک کنید و همه سایت های مسدود شده را انتخاب کنید. سپس یک پنجره با تمام URL های مسدود شده باز می شود و می توان آنها را بدون تهدید باز کرد

  • خلاص شدن از Spam فرستنده Ghost

گوگل آنالیت را باز کنید تا تعیین کنید که آیا در حال کار است. بعضی از سایت ها ممکن است از طریق آن به دست آورند؛ زیرا آنها ارجاعات Ghost هستند به این معنی که آنها به سایت دسترسی ندارند، بنابراین پلاگین ها نمی توانند آنها را مسدود کنند. مراحل زیر را دنبال کنید: روی مخاطبین کلیک کنید، تکنولوژی را انتخاب کنید و سپس شبکه. نام میزبان را به عنوان بعد اصلی انتخاب کنید و آن را انتخاب کنید. توجه داشته باشید تمام دامنه ها و لیستی از همه موارد قانونی را ایجاد کنید. بر روی Admin کلیک کنید، فیلترها، فیلترها، نوع فیلتر سفارشی را کلیک کنید و سپس آن را وارد کنید. انتخاب کنید ذخیره کنید و خروج کنید برای بررسی اینکه آیا در حال حاضر کار می کند، به داشبورد بروید.

November 28, 2017