Back to Question Center
0

Semalt: برنامه های بالقوه ناخواسته و نحوه اجتناب از آنها

1 answers:

در طول این مقاله، جولیا واشنووا Semalt مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری، می گوید که چگونه برنامه های ناخواسته کامپیوتر شما را تحت تاثیر قرار می دهد و چگونه از نصب PUP ها اجتناب می کنند. از این نام روشن است که برنامه های ناخواسته آن برنامه ها، نرم افزار یا برنامه هایی هستند که ما نمی خواهیم در رایانه ها، تلفن ها، تبلت ها و دستگاه های دیگر نصب کنیم. آنها در سیستم شما نصب شده اند و می توانند در عرض چند دقیقه فایل های خود را آسیب برسانند. دو راه crapware در دستگاه شما وجود دارد. اول از همه، آنها توسط توسعه دهندگان برنامه همراه هستند و در سیستم شما نصب می شوند. ثانیا، شما آنها را بدون نیاز به وب سایت ها دانلود می کنید و سپس آنها را برای شما مشکل می سازند - umzug im kanton zrich. برنامه های بالقوه ناخواسته در سیستم شما نصب شده و اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع شما سرقت می کنند.

تشخیص PUP ها

برنامه های بالقوه ناخواسته که بر روی دستگاه شما نصب شده اند به صورت نوار ابزار و مرورگرها قابل تشخیص هستند. با این حال، انواع دیگر برنامه ها را نمی توان شناسایی کرد و می تواند تا حد زیادی باعث آسیب رساندن مدیر ویندوز Taskbar Manager شود. اجازه بدهید به شما بگویم که PUP ها یا نرم افزارهای جاسوسی یا نرم افزارهای مخرب هستند. آنها حاوی شمارهگیرها و کی لاگرها هستند که می توانند سیستم شما را آلوده کنند. بنابراین، بهتر است که یک نرم افزار آنتی ویروس را در اسرع وقت نصب کنید. اگر از نصب شما جلوگیری شود، باید رایانه خود را مجددا راه اندازی کنید یا یک سیستم عامل دیگر نصب کنید. برنامه های بالقوه ناخواسته می تواند عملکرد دستگاه شما را کند کند و می تواند حریم شخصی شما را به خطر بیندازد.

حذف برنامه های ناخواسته

جلوگیری از PUP ها از نصب

اجتناب از جلوگیری از نصب برنامه های ناخواسته بر روی رایانه و دستگاه همراه شما اجباری است. برای این، شما باید به گزینه اکسپرس بروید و برنامه آنتی ویروس را در اسرع وقت نصب کنید. شما همیشه باید نرم افزار رایگان را از وب سایت های ایمن و معتبر دانلود کنید و به گزینه نصب سفارشی بروید. در اینجا شما نباید کورکورانه گزینه بعدی را کلیک کنید. اول از همه، شما باید نکات و ترفندهای آن را بخوانید تا ایده ای از آنچه ارائه می شود، بخوانید. هنگامی که فرایند نصب سفارشی تکمیل می شود، گام بعدی نصب برنامه های آنتی ویروس با خیال راحت است.

تعداد زیادی از هکرها قربانیان را از طریق گزینه های پذیرش و رد کردن فریب می دهند. به همین دلیل است که هرگز نباید روی آن دکمه ها بدون دانش خود کلیک کنید. قبل از کلیک روی گزینه نصب به شما توصیه می کنیم قبل از کلیک بر روی گزینه نصب، جزئیات نرم افزار و ویژگی های محصول را بخوانید.

نتیجه گیری

در پایان، ما می خواهیم بگوییم که محصولات نرم افزار رایگان واقعا خوب است. اما شما نباید آنها را از منابع ناشناخته یا ناآگاه نصب کنید. یکی دیگر از روند که متوجه شدیم این است که برخی از برنامهنویسان و برنامهنویسان برنامههای خود را با تبلیغات فیشینگ شخص ثالث راهاندازی میکنند. ما توصیه می کنیم از این محصولات دور بمانید تا ایمنی و امنیت آنلاین خود را تضمین کنید.

November 28, 2017