Back to Question Center
0

Semalt: عفونت تروجان و نحوه جلوگیری از آن

1 answers:

هنرمندان کلاهبرداری می توانند تلفن های هوشمند و رایانه ها را از هر مکان جهانی هدف قرار دهند. چندین راه وجود دارد که یک کاربر کامپیوتر یا تلفن هوشمند می تواند با نرم افزارهای مخرب مواجه شود. بنابراین، چالش این است که ایده های مربوط به نحوه رسیدگی به هر تجربه بدافزار را به اشتراک بگذارید.

Frank Abagnale، Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری، می گوید که درک نرم افزارهای مخرب و ویژگی های آن یک رویکرد خوب برای به حداقل رساندن چالش هایی است که می تواند باعث شود - base per tavolini da giardino.

معنی بدافزار

تروجان نرم افزار مخرب است. این نرم افزار در چندین فرم، به عنوان مثال، ویروس ها، تروجان ها و نرم افزارهای جاسوسی رخ می دهد. نرم افزار مخرب به روش های مختلف کار می کند. این نرم افزار می تواند کامپیوتر را چندین بار سقوط کند. این نرم افزار همچنین می تواند یک نرم افزار جاسوسی باشد که اطلاعات شخصی را از بین می برد یا فعالیت های رایانه یا کاربر تلفن هوشمند را نظارت می کند.

اجتناب از تروجان

ارتباطات ایمیل به اشتراک گذاری پیام های فوری، تصاویر، فیلم ها، اسناد و لینک های آنلاین بهبود یافته است. با این حال، جنایتکاران می توانند از ارتباطات ایمیل برای ارسال نرم افزارهای مخرب به کاربران بی نظیر استفاده کنند. هنرمندان کلاهبرداری معمولا پیام های ناخواسته ای را با لینک به سایت های آنلاین ارسال می کنند. ایمیل های رسمی دنبال شده برای تأثیرگذاری بر کاربران برای دانلود نرم افزارهای مخرب توسعه داده شده است. هنرمندان کلاهبرداری هر روز یک کلاهبرداری جدید را توسعه می دهند. با این حال، دو دسته از کلاهبرداری های رسمی دنبال می شود که رایج هستند.

  • a) ایمیل های دروغین از دادگاه - هنرمند کلاهبرداری یک پیام ایمیل که کاربر را در مورد احضاریه دادگاه طراحی می کند طراحی می کند..برای کسب اطلاعات بیشتر، ایمیل دارای پیوند یا پیوست است. با کلیک بر روی پیوست یا پیوند، نرم افزارهای مخرب را بر روی دستگاه دریافت می کنید.
  • ب) نامه های دروغین از خانه های مراسم تشییع جنازه - این ایمیل دارای اطلاعات مربوط به مراجعه یا خدمات مراسم تشییع جنازه است. این لینک یا پیوستی است که اطلاعات اضافی را نشان می دهد. باز کردن لینک یا پیوست دانلود نرم افزارهای مخرب را بر روی دستگاه.

کاربران کامپیوتر و تلفن های هوشمند باید در مورد کلاهبرداری های محبوب و حملات مخرب کافی داشته باشند. نکات زیر در جلوگیری از مشکلات بدافزار نیز مهم هستند:

  • a) هنگام باز کردن یا دانلود پیوست های ایمیل، کاربران باید مراقب باشند. فایل ها ممکن است شامل ویروس ها، تروجان ها یا نرم افزارهای مشکوک باشند که امنیت کامپیوتر را تضعیف می کنند. اگر نرم افزار حفاظتی نصب نشده باشد، کامپیوتر یا تلفن هوشمند ممکن است اطلاعات مهم را از دست بدهد.
  • ب) پیام های ایمیل که درخواست های شخصی یا مالی را درخواست می کنند باید نادیده گرفته شوند. سازمان های قانونی برای این اطلاعات از طریق ایمیل درخواست نمی کنند.
  • ج) ایمیل های بازرگانان آنلاین باید برای جلوگیری از تقلب تأیید شود. شماره سفارش در موضوع ایمیل باید همان شماره شماره چاپ شده باشد.
  • د) اگر حساب ایمیل فعالیت های غیر مجاز داشته باشد، کاربر باید با استفاده از شماره تلفن واقعی با شرکت تماس بگیرد.
  • e) کاربر کامپیوتر باید برنامه های فایروال، ضد ویروس و ضد جاسوس افزار را نصب کند. برنامه های حفاظتی نیز باید به طور منظم به روز شوند. برخی ایمیل های فیشینگ دارای برنامه هایی هستند که می توانند کامپیوتر را خراب کنند یا فعالیت های کاربر را نظارت کنند. برنامه های حفاظتی از تروجان، ویروس و تروجک ها جلوگیری می کند تا کامپیوتر را تحت تاثیر قرار دهد. فایروال از ارتباط با منابع غیر مجاز جلوگیری می کند.
  • f) اطمینان حاصل کنید که مرورگر دارای ویژگی های ضد فیشینگ است. این ویژگی ها شامل یک نوار ابزار است که سایت های مختلف فیشینگ را فهرست می کند.
  • ج) پشتیبان گیری اطلاعات مهم است. کاربران ایمیل باید با نگه داشتن پشتیبان در مکان های آفلاین فایل های خود را حفظ کنند. نسخه پشتیبان از اطلاعات در مورد بدافزار، تروجان و حملات ویروس محافظت می کند.
November 28, 2017