Back to Question Center
0

راهنمای از Semalt برای اجتناب از CryptoLocker Ransomware

1 answers:

احتمال عفونت کامپیوتری CryptoLocker به یک کاربر معمولی کامپیوتر تبدیل شده است. این توضیح می دهد که شیوع نمایش داده های آنلاین به ویژه از کاربران مایکروسافت ویندوز مربوط به حفاظت و بازیابی از چنین عفونت ها

ایوان کنوالوف، متخصص خدمات دیجیتال Semalt ، در اینجا برخی از اقدامات پیشگیرانه مفید برای جلوگیری از این خرابکاری است.

ابتدا، CryptoLocker تبدیل به اصطلاح عمومی برای سوء استفاده از نرم افزارهای مخرب است که تمام فایل های کاربر را در یک سیستم کامپیوتری رمزگذاری می کند تا زمانی که هزینه پرداخت جبران شود - bar stools wooden back. این نرم افزار رایج در حال حاضر هزاران نفر از شرکت ها و افراد در سراسر جهان را به سرخ کردن میلیون ها دلار در هزینه های مسواک زدن. کارشناسان امنیتی معتقدند که ransomware از طریق پیوست های مبهم مخرب بر روی هرزنامه یا ایمیل های قانونی گسترش می یابد. همچنین از طریق وب سایت های هک شده با استفاده از پلاگین های منسوخ در مرورگرهای وب، نفوذ می کند. در حالی که حذف این ransomware ممکن است یک فرایند پیچیده باشد، آن را به طور موثر scrambles و به طور دائم رمزگذاری تمام فایل های شخصی خود را در سیستم کامپیوتری و تقریبا غیر ممکن است برای دسترسی به آنها تا زمانی که پرداخت به صورت قرض به صورت پول بیتکوین پرداخت می شود.

اگر چه ransomware به نظر می رسد یک تکنولوژی جدید است، تجسم آن برای سال ها در حالی که در شدت کم و کاربرد است. به طور سنتی، کاربران کامپیوتر همیشه بایستی فایل های خود را برای تضعیف در برابر از دست رفتن اطلاعات از نرم افزارهای مخرب و ویروس ها، پشتیبان گیری کنند..با این حال، CryptoLocker با چنین بی رحمتی کار می کند و همچنین در صورت اتصال از نظر جسمی، دیسک های پشتیبان و کامپیوترهای محلی را رمزگذاری می کند. پس از آلودگی، نرم افزارهای مخرب طول می کشد ساعت ها حتی روز نفوذ سیستم و رمزگذاری فایل ها، و سیستم کامپیوتری ممکن است نشانه های بیرونی از حمله قریب الوقوع نشان نمی دهد. پس از اینکه رمزگذاری کامل شد، تروجان یک جعبه شماره گیری پاپ آپ دارد که حاوی یک پیام کوتاه و تایمر است که از صاحب سیستم کامپیوتری خواسته و اکنون قربانی آن را در زمان خطای تعیین شده پرداخت می کند.

خوشبختانه، در حال حاضر داریم کیت های پیشگیری CryptoLocker که برای استفاده کنندگان برای مدیران سیستم و کاربران خانگی معمولی رایگان هستند. این مجموعه شامل مجموعه ای موثر و جامع از سیاست ها و دستورالعمل ها برای مسدود کردن عفونت های مخرب در یک دامنه می باشد. به جای آن، جان شو از ناامید IT همچنین CryptoPrevent را توسعه داده است - ابزار کاربردی ابزار طراحی شده برای استفاده از کیت پیشگیری CryptoLocker در سطح کاربر خانگی است. این نسخه همراه با یک نسخه قابل حمل و نصب کننده برای تقریبا هر سیستم کامپیوتری خانگی است. با این حال، این ابزار گهگاه توسط نرم افزار های ضد ویروس مانند McAfee SiteAdvisor به عنوان نرم افزار مشکوک شناخته شده است.

هر ابر دارای یک پوشش نقره ای است. در میان تمام این آشفتگی ها، خدمات ذخیره سازی ابرها از زمان CryptoLocker ظاهر شده است. مشتریان شرکت های بزرگ تر اکنون سیستم های ذخیره سازی داده های ابر را جذب می کنند؛ زیرا پشتیبان گیری نهایی آنها باید آلودگی CryptoLocker بر سیستم های آنها تاثیر بگذارد. قربانیان این ransomware می توانند به اندازه تخریب هایی که در اطراف آنها رخ می دهد، تأیید کنند، و همه چیز را رمزگذاری می کنند. متخصصین کامپیوتر و کاربران به طور یکسان با این سطح از تکنولوژی در معرض پرسش به چگونگی شبیه سازی ransomware بعدی هستند.

به این ترتیب، مدیران سیستم های کامپیوتری و کاربران خانگی عادی باید همه اقدامات لازم را برای محافظت از رایانه های خود از رایانه های شخصی انجام دهند. آنها همواره در حال تکامل هستند و در نتیجه نیاز به یادگیری آنها دارد که چگونه کار می کنند و با آنها سازگار می شوند. فایروال و مرورگر خود را به روز کنید و ایمیل های خود را قبل از خواندن آن ها اسکن کنید.

November 28, 2017